Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie tez nie trzymała długo , SHINY GARAGE CARNAUBA SPRAY WAX trzyma u mnie dłużej i lepiej . Raz na jakiś czas kładę i hybro jest dobre 

Opublikowano

TANGOROD Co nie zmienia faktu, że mody i auto super ;)

 

Opublikowano
  • Autor

No zobaczymy 

I tak cały czas woskuje collinite 915 więc podobnie woda splywa

Edytowane przez TANGOROD

Opublikowano
13 godzin temu, simplus napisał:

Niestety, ta ceramika u mnie słabo wypadła.

Przetestowałem na dwóch samochodach i w zasadzie po ...1 miesiącu nie było śladu.

Teraz żałuję, no ale cóż ...

Przygotowane było poprzez pełną korektę  i przed samą ceramiką odtłuszczone czyli ogólnie dużo roboty , ale ona po prostu się słabo u mnie trzyma.

Nie powiem efekt jest bardzo dobry, ale tak z miesiąc, potem nie ma śladu.  

Jak zmienię przód to ponawiam operację i nakładam Gtechniq-a ...

Ale zobaczysz sam ;) 

No chyba że ...

Profesjonalistą nie jestem więc jest jakaś szansa że popełniłem błąd ale nie wydaję mi się...

Ewentualnie  co mogę dodać to środek był kupowany w zimie ... więc może gdzieś przy transporcie  przemroziło .... :facepalm:

 

 

Ja ostatnio nakładałem ceramikę Kisho Si-701 i jestem mega zadowolony :)

 

Fajny efekt lustra i bardzo proste docieranie :P

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, karolek_ust napisał:

u mnie tez nie trzymała długo , SHINY GARAGE CARNAUBA SPRAY WAX trzyma u mnie dłużej i lepiej . Raz na jakiś czas kładę i hybro jest dobre 

Ale to jest wosk na bazie carnauby jak collinite 915

Opublikowano
  • Autor

Collinite 915 to twardy wosk na 3 miesiące ale co miesiąc nakładam i teraz na to dałem tę ceramike więc nie wiadomo jak w rzeczywistości ona długo będzie. 

 

Opublikowano
  • Autor

Jak na ten kolor to efekt też jest. 

 

IMG_20200529_123532.jpg

IMG_20200529_123518.jpg

IMG_20200529_123504.jpg

IMG_20200529_121925.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś wpadła folia na lampy tył 

IMG_20200610_123854.jpg

IMG_20200610_123808.jpg

Opublikowano

Świeci się jak psu jajca, dobrze te lampy siadły.

Opublikowano
  • Autor

Problem z kiera też ogarnięty. Krzyżak się zaciął, narazie rozruszany ale trzeba szukać nowego 

Opublikowano
W dniu 10.06.2020 o 13:20, TANGOROD napisał:

Dziś wpadła folia na lampy tył 

 

IMG_20200610_123808.jpg

Koledzy obok się nie czepili? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

????

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pozdro z okolic Karpacza

Po 400 km pełna fura z rowerami 10.5 na setkę skotłowała ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️

IMG_20200718_164531.jpg

Edytowane przez TANGOROD

Opublikowano

to mój TFSI pełny z boxem na dachu jak jechałem z Szwecji to na 300 km trasy przy jeżdzie 100-130km/h wyszło 9.3 benzyny

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio ta sama trasa z boxem to miałem 7 ale pewnie rowery w ch.... Oporów stawiają, zastanawia mnie jakie jest spalanie jak by były na haku 

Opublikowano

też jestem ciekawy jaka jest różnica w spalaniu między rowerami na dachu a na haku ja kupiłem właśnie na hak więc bede sprawdzał ile wychodzi tylko że ja mam 3.0

Opublikowano
W dniu 18.07.2020 o 17:17, TANGOROD napisał:

Pozdro z okolic Karpacza

Po 400 km pełna fura z rowerami 10.5 na setkę skotłowała ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️

IMG_20200718_164531.jpg

Ooo witam u mnie na rejonach :)

Opublikowano
  • Autor

Do soboty jestem dokładnie seidorf Mountain Resort 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.04.2020 o 17:22, TANGOROD napisał:

I poszła w dół ????

IMG_20200406_171721.jpg

IMG_20200406_171743.jpg

IMG_20200406_171816.jpg

IMG_20200406_171900.jpg

Siema. Sprężyna wleciała? Ile ją opuściłeś? 

Opublikowano
  • Autor

H&R 3, 4 cm w dół 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.