Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Właśnie w książce serwisowej nie mam 1n1 i 1n3 tylko QZ7 

Opublikowano
  • Autor

Tak mam we wklejce. A w bagażniku nie mogę znalesc wklejki albo źle szukam

IMG_20200506_094032.jpg

Opublikowano
   
Układ kierowniczy QZ7 Układ wspomagania kierowania
Opublikowano
  • Autor

Zgadza a się ale dokładnie jest tak w dekoderze 

Screenshot_20200506_112309_com.android.chrome.jpg

Opublikowano
  • Autor

Więc już nie wiem o co chodzi 

Opublikowano
  • Autor

Już znalazłem, na forum był poruszony temat 

QZ7 hydrauliczne wspomaganie 

A dokładnie nazywa się elektromechaniczne wspomaganie DYNAMIC niby. 

Ale i tak nie zmienia to faktu że blokuję się na chwilę podczas obrotu i nie wiem w którym kierunku iść żeby diagnozować co jest

Opublikowano

Gdzieś czytałem że pomaga wgranie nowego oprogramowania.

Opublikowano
  • Autor

Czyli vcds czy serwis? 

Opublikowano

Kolego @pawel72689 dajesz rady od przedlifta do polifta.

W przedliftach było hydrauliczne wspomaganie 1N1 i Servotronic 1N3, w poliftach jest elektromechaniczne QZ7.

@TANGOROD Zacznij od diagnozy przez kompa i sprawdzenia czy są jakieś kody usterek.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Zaraz go rzucę na kompa

Opublikowano

Piękna sztuka Pozdro:)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Kristofpro napisał:

Piękna sztuka Pozdro:)

Dzięki 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś ceramika samemu ale efekt jest

IMG_20200527_171126.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dziś ceramika samemu ale efekt jest

IMG_20200527_171028.jpg

IMG_20200527_171015.jpg

IMG_20200527_170959.jpg

IMG_20200527_170945.jpg

Opublikowano

ja używam tej cermiki na felgi i jestem zadowolony :D ciekawe jak na karoserii długo wytrzymuje

Opublikowano

Ciekaw jestem jak ci się to sprawi, bo opinie ma takie sobie ? Jakie sprężyny zakładałeś ?

Opublikowano
  • Autor

No niby po godzinie druga warstwa musi być ale już padłem i jutro powtórzę 

Opublikowano
  • Autor

Sprężyny HR 

Opublikowano

Niestety, ta ceramika u mnie słabo wypadła.

Przetestowałem na dwóch samochodach i w zasadzie po ...1 miesiącu nie było śladu.

Teraz żałuję, no ale cóż ...

Przygotowane było poprzez pełną korektę  i przed samą ceramiką odtłuszczone czyli ogólnie dużo roboty , ale ona po prostu się słabo u mnie trzyma.

Nie powiem efekt jest bardzo dobry, ale tak z miesiąc, potem nie ma śladu.  

Jak zmienię przód to ponawiam operację i nakładam Gtechniq-a ...

Ale zobaczysz sam ;) 

No chyba że ...

Profesjonalistą nie jestem więc jest jakaś szansa że popełniłem błąd ale nie wydaję mi się...

Ewentualnie  co mogę dodać to środek był kupowany w zimie ... więc może gdzieś przy transporcie  przemroziło .... :facepalm:

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, simplus napisał:

Niestety, ta ceramika u mnie słabo wypadła.

Przetestowałem na dwóch samochodach i w zasadzie po ...1 miesiącu nie było śladu.

Teraz żałuję, no ale cóż ...

Przygotowane było poprzez pełną korektę  i przed samą ceramiką odtłuszczone czyli ogólnie dużo roboty , ale ona po prostu się słabo u mnie trzyma.

Nie powiem efekt jest bardzo dobry, ale tak z miesiąc, potem nie ma śladu.  

Jak zmienię przód to ponawiam operację i nakładam Gtechniq-a ...

Ale zobaczysz sam ;) 

No chyba że ...

Profesjonalistą nie jestem więc jest jakaś szansa że popełniłem błąd ale nie wydaję mi się...

Ewentualnie  co mogę dodać to środek był kupowany w zimie ... więc może gdzieś przy transporcie  przemroziło .... :facepalm:

 

 

Takie same właśnie opinie o tym produkcie są na zagranicznych forach. Niby dobra ale trzyma krócej od dobrego wosku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.