Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Meyle i Hella śmigają
  2. Jeśli nic jeszcze nie kupiłes,pisz. Teraz są mega ceny na tarcze ferodo
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wiele za to ? o nie. ja Ci tego podłączał nie będę, bo to zło okrutne. chyba, że mu wyszarpiesz z bagaja TMC, to przemyślę temat. w sumie jutro ma u mnie być, to może sam mu wyszarpie... Cycu?
  4. Z tyłu już ma 300mm Mordo zaciski zależy jak trafisz ale łatwiej kupić od c6 jak masz pojemne koło Tarcze i klocki gładkie + premiery wyjdą około 700zł
  5. Z tyłu już ma 300mm
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chcesz wiązke do bożenki? fajnie, że wracasz do nas, lipa, że wyszło jak wyszło... Kaju - potrzebuję uwalony seryjny wzmak. Zrobię przejściówkę zamiast ciąć i lutować przewody. Jak i jeśli auto będzie kiedyś sprzedawane - raczej będę rozbierał i odzyskiwał klamoty. Co do wiązki - w życiu... Zgodnie z moim wcześniejszym projektem - przód pasywnie, tył aktywnie. Akustycznie seryjna instalacja BOSE się chowa Dzięki Magda Minęło już trochę czasu - pora wrócić do życia... Plany są raczej stonowane - sytuacja finansowa nie pozwala na szaleństwa a zatem będzie tylko to co być musi O instalacji gazowej może kiedyś pomyślę ale... jeszcze nie teraz. Daj no jakie fotki tego cacka?Czy jest juz wątek założony? Jeszcze nie... z czasem coś stworzę. Po prostu sedan B6 na Votexie Multi? Mój w trasie 7,5l palił mniej wiecej w mieście do 12l Wandziu ale Ty miałeś manual przecież?No tak dlatego pytam:wink: Manual ze zdrowym alt to całkiem dobre polaczenie:wink:Tapnięte z SGS5
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na lawecie Wiązki zrobiłeś że cfaniakujesz? mam je. na dniach puszcze z innymi Na piątek u mnie będą? feniks nie ruszają mnie już te zaczepki do oleju jeszcze nie zaglądałem od stycznia
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na lawecie Wiązki zrobiłeś że cfaniakujesz?
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Multi? Mój w trasie 7,5l palił mniej wiecej w mieście do 12l
  10. Łatwiej niestety jest kupić je razem z zaciskiem
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordo lej albo 5w40 albo 5w50
  12. Wandej nie do konca rozumiem Twoja zlosliwosc, kolega sie pytal kilka postow powyzej o to na jakich klockach jezdzimy. Ja mam to co pisze i czytalem gdzies o tym, ze to to samo co Textar. I co w tym zlego? Chodzi mi o to ze to nie byle firma tylko jeden z pierwszych producentów klocków Tapnięte z SGS5
  13. Chyba miało to być 345mm
  14. Jakieś... No widać spore pojęcie u Ciebie o heblach.
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Grzesiu mam kpl p+t zacisków
  16. Ciężko powiedzieć czy faktycznie jest spadek Auto śmiga ale nie mam czasu przysiąść do niego i porobić kilka rzeczy. ECU ogarnięte (usunięte sondy) i checka już nie wywala. Żadnych błędów nie pokazuje po za sporadycznym wypadaniem zapłonu. Założyłem letnie kapcie i osłony górne motoru. Nie mam czasu się porządnie wyspać Autem zrobiłem od połowy stycznia prawie 5ttyś km i wszystko jak narazie jest git
  17. No to zimmermann perforowany i do tego klocki ferodo premier. Rozsądne pieniądze i mega dobra jakość W razie co pisz pw mam całe kpl razem z zaciskami
  18. Wreszcie zaczęło się coś dziać w temacie Sporo niespodzianek na początku sezonu. Ekipa Hass`a nad Williamsem Do tego Vandoorne który jako jedyny zdobywa pkt dla ekipy mclaren/honda wtedy gdy dwaj mistrzowie świata nie jadą w wyściugu Na miejscu włodarzy zespołu miałbym gruby problem Szkoda trochę Vettela bo chyba mógł wygrać patrząc na to co zrobil Kimi komentatatorzy mówili że Ferrari ma problem z odprowadzaniem ciepła z turbiny i ogarnięcie tego zajmie około 12tygodni. Także będzie jeden z ciekawszych sezonów myślę Dominik http://www.kalbi.pl/kalendarz-f1 Masz żebyś nie zapomniał
  19. Wandej odpowiedział(a) na rafux temat w 3.0
    Pierśxcienie pewnie goetze Najlepiej dać chyba jednak mahle
  20. W ASN było tylko 312mm/255mm. Tak jak kolega Afroo napisał FDB1717 to odpowiednik ori klocka
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jeżeli masz na myśli zamienniki jak np sachs to nie ma rozgraniczeń b6/7
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mordo kupiłeś tą sonde? Bo ja mam używkę z ALT regulacyjną boscha która smigała trochę ponad rok
  23. Cały zestaw kosztuje mniej niż 20zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.