Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Meyle i Hella śmigają
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jeśli nic jeszcze nie kupiłes,pisz. Teraz są mega ceny na tarcze ferodo
-
B6 DIVISION
wiele za to ? o nie. ja Ci tego podłączał nie będę, bo to zło okrutne. chyba, że mu wyszarpiesz z bagaja TMC, to przemyślę temat. w sumie jutro ma u mnie być, to może sam mu wyszarpie... Cycu?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z tyłu już ma 300mm Mordo zaciski zależy jak trafisz ale łatwiej kupić od c6 jak masz pojemne koło Tarcze i klocki gładkie + premiery wyjdą około 700zł
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Z tyłu już ma 300mm
-
B6 DIVISION
chcesz wiązke do bożenki? fajnie, że wracasz do nas, lipa, że wyszło jak wyszło... Kaju - potrzebuję uwalony seryjny wzmak. Zrobię przejściówkę zamiast ciąć i lutować przewody. Jak i jeśli auto będzie kiedyś sprzedawane - raczej będę rozbierał i odzyskiwał klamoty. Co do wiązki - w życiu... Zgodnie z moim wcześniejszym projektem - przód pasywnie, tył aktywnie. Akustycznie seryjna instalacja BOSE się chowa Dzięki Magda Minęło już trochę czasu - pora wrócić do życia... Plany są raczej stonowane - sytuacja finansowa nie pozwala na szaleństwa a zatem będzie tylko to co być musi O instalacji gazowej może kiedyś pomyślę ale... jeszcze nie teraz. Daj no jakie fotki tego cacka?Czy jest juz wątek założony? Jeszcze nie... z czasem coś stworzę. Po prostu sedan B6 na Votexie Multi? Mój w trasie 7,5l palił mniej wiecej w mieście do 12l Wandziu ale Ty miałeś manual przecież?No tak dlatego pytam:wink: Manual ze zdrowym alt to całkiem dobre polaczenie:wink:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
na lawecie Wiązki zrobiłeś że cfaniakujesz? mam je. na dniach puszcze z innymi Na piątek u mnie będą? feniks nie ruszają mnie już te zaczepki do oleju jeszcze nie zaglądałem od stycznia
-
B6 DIVISION
na lawecie Wiązki zrobiłeś że cfaniakujesz?
-
B6 DIVISION
Multi? Mój w trasie 7,5l palił mniej wiecej w mieście do 12l
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Łatwiej niestety jest kupić je razem z zaciskiem
-
B6 DIVISION
Mordo lej albo 5w40 albo 5w50
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wandej nie do konca rozumiem Twoja zlosliwosc, kolega sie pytal kilka postow powyzej o to na jakich klockach jezdzimy. Ja mam to co pisze i czytalem gdzies o tym, ze to to samo co Textar. I co w tym zlego? Chodzi mi o to ze to nie byle firma tylko jeden z pierwszych producentów klocków Tapnięte z SGS5
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Chyba miało to być 345mm
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jakieś... No widać spore pojęcie u Ciebie o heblach.
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
1590kg
-
B6 DIVISION
Grzesiu mam kpl p+t zacisków
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ciężko powiedzieć czy faktycznie jest spadek Auto śmiga ale nie mam czasu przysiąść do niego i porobić kilka rzeczy. ECU ogarnięte (usunięte sondy) i checka już nie wywala. Żadnych błędów nie pokazuje po za sporadycznym wypadaniem zapłonu. Założyłem letnie kapcie i osłony górne motoru. Nie mam czasu się porządnie wyspać Autem zrobiłem od połowy stycznia prawie 5ttyś km i wszystko jak narazie jest git
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No to zimmermann perforowany i do tego klocki ferodo premier. Rozsądne pieniądze i mega dobra jakość W razie co pisz pw mam całe kpl razem z zaciskami
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wreszcie zaczęło się coś dziać w temacie Sporo niespodzianek na początku sezonu. Ekipa Hass`a nad Williamsem Do tego Vandoorne który jako jedyny zdobywa pkt dla ekipy mclaren/honda wtedy gdy dwaj mistrzowie świata nie jadą w wyściugu Na miejscu włodarzy zespołu miałbym gruby problem Szkoda trochę Vettela bo chyba mógł wygrać patrząc na to co zrobil Kimi komentatatorzy mówili że Ferrari ma problem z odprowadzaniem ciepła z turbiny i ogarnięcie tego zajmie około 12tygodni. Także będzie jeden z ciekawszych sezonów myślę Dominik http://www.kalbi.pl/kalendarz-f1 Masz żebyś nie zapomniał
-
Po naprawie pali olej -> 3.0 asn
Pierśxcienie pewnie goetze Najlepiej dać chyba jednak mahle
-
Audi 3.0 ASN klocki przód czy były różne rodzaje?
W ASN było tylko 312mm/255mm. Tak jak kolega Afroo napisał FDB1717 to odpowiednik ori klocka
-
B6 DIVISION
jeżeli masz na myśli zamienniki jak np sachs to nie ma rozgraniczeń b6/7
-
B6 DIVISION
Mordo kupiłeś tą sonde? Bo ja mam używkę z ALT regulacyjną boscha która smigała trochę ponad rok
-
Folia Stretch, folia bąbelkowa, taśma pakowna - z forum
Już nie handluje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Cały zestaw kosztuje mniej niż 20zł