Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi 3.0 ASN klocki przód czy były różne rodzaje?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Czy mogę w ciemno kupić (pod warunkiem, że nic nie było zmieniane) klocki do mojego audi czy raczej po vinie? Chodzi mi o to czy w tym modelu występowały np różne rodzaje klocków czy był jeden typ i nie ma obawy, że nie będzie pasować? Chodzi o klocki przód.

Opublikowano

W grupie VAG klocki dobiera się po kodzie PR - znajdziesz w książce serwisowej lub wlepa w bagażniu.

Jeżeli chodzi o klocki w B6 to na tył jest 1 rodzaj - TRW GDB823

Jeżeli chodzi o przód to już trzeba znać kod PR lub średnicę tarczy i wtedy sprawa się wyjaśnia.

Opublikowano

Jak masz standardowe heble to tarcza 312x25 PR-1LT, 1LF
Nr oryginału: 4B0 698 151J
Powinno wystarczyć :hi:

Opublikowano
  • Autor

Mega dzięki, dziś kuknę we wlepę dla pewności.

Szkoda, że nie ma punktacji pomógł :D

Opublikowano

Jeśli masz 312mm to Ferodo FDB1717.

Akurat mam takie w dobrej cenie nie używane w pudełeczku. ; )

Opublikowano
  • Autor

Ach, widzisz a ja już zamówiłem ATE :(

Opublikowano

Odpuść sobie to ATE bo za jakiś czas będziesz żałował tego wyboru ;)

Opublikowano
  • Autor

Możesz jakoś umotywować? Bo może uda mi się jutro odwołać zamówienie, zawsze ATE kojarzyło mi się z dobrą marką która idzie na pierwszy montaż.

Opublikowano

W ASN było tylko 312mm/255mm. Tak jak kolega Afroo napisał FDB1717 to odpowiednik ori klocka :hi:

Opublikowano
  • Autor

No i jak mam dziękować hihii, fajnie gdyby były punkty "pomógł" to wszystkich bym obdarował. Podziękował koledzy.

Opublikowano

Renoma o ATE dawno została obalona, z własnego doświadczenia wiem, że jakoś ich wyrobów się obniżyła, co do klocków po rozgrzaniu przy lekkim hamowaniu popiskują, znowu jak dasz w palnik pedał robi się gumowy i hamowania 0. TRW już byłby lepszym wyborem niż ATE. Jest cały wątek na forum odnośnie klocków i tarcz, poczytaj opinie innych - prawdopodobnie zmienisz zdanie do obecnego wyboru :P

Opublikowano

ja również uważam, że ATE jest przereklamowanie, ostatnio klient upierał się na ATE po miesiącu 1 powichrowało dokupił kolejna i za jakiś czas dalej powichrowało. Kazał sobie zamówić jakieś tańsze. Dostał ABE z IC i jeździ do dziś zadowolony a cena przez 1/3.

Opublikowano

Ate od 20 lat zalatuje trupem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.