Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Zapytaj lepiej o dostępnośc. Meyle sprzedaje tylko auto-partner a u nich jest 1szt w całej sieci. Tą 1szt mogę Ci pchnąć za 120zł
  2. Nie wiem czy to aby na pewno podejdzie. Ja szukałem piast to z meyle raczej nie mieli
  3. A dla mnie to najgorsza wódka która kosztuje powyżej 20zł/0,5l. (pomijam najtańsze)
  4. pisz na pw co tam potrzebujesz. Chłopaki z forum potwierdzą Ci moją wiarygodność
  5. Z tego co się orientuję ciężko dostać coś w miarę dobrego. Więc pozostaje ASO
  6. dzięki, mam jeszcze trochę czasu żeby to ogarnąć i od wczoraj czytam o różnych środkach. H4mm3R proponował ceramikę.. i myślę dalej też mi się podobają dokładnie tak, jak sobie wymyśliłem... a czerwone dekielki przyznaję.. spapugowałem od miedzika Nakładaj ceramikę. Ten PB to badziewie.Ja tam jestem zadowolony. Zero śladów użytkowania na feldze a syf schodzi lekko.Tapnięte z SGS5
  7. Jędrek kup wheelguaard poor boys Nawoskujesz i na sezon masz z głowy syf. Wystarczy tylko na myjkę podjeżdżać
  8. Aż żal tego silnika zimą w takim razie.... Będzie symfonia po odpaleniu
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z auto czy bez? Ja mam. Rok już i jest jak nowy.
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    H7/xenon to W5W. BiX to H6W.Kurcze z tym bym sie klocil , wlasnie nie dalej jak tydzien temu kumpel mnie prosil o wymiane przepalonych postojowek i dal mi nowo zakupione W5W a tu lipa bo stare postojowki to H6W i to wlasnie w H7/Xenon , ori lampy nic nie kombinowane. Było tak jak kajak pisze Ja mam ori xenon i postojóka H6W.Najlepiej wyciągnąć starą i sprawdzić, dużo roboty z tym nie ma. Może ktoś zmienił bo h6w są drogie i pala się często Tapnięte z SGS5
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    H7/xenon to W5W. BiX to H6W.Kurcze z tym bym sie klocil , wlasnie nie dalej jak tydzien temu kumpel mnie prosil o wymiane przepalonych postojowek i dal mi nowo zakupione W5W a tu lipa bo stare postojowki to H6W i to wlasnie w H7/Xenon , ori lampy nic nie kombinowane. Było tak jak kajak pisze
  12. Co to znaczy że masz wzmocnione sprzęgło? Jakiś model? Bo wiesz że sprzęgło i dwumas do 3.0tdi z luka wychodzi około 2tyś za kpl
  13. Wandej odpowiedział(a) na davidlive temat w Audi A4 B6/B7
    z 2,5tdi pasuje do 1.9tdi ,więc myślę że w benzynie jest tak samo ,wg mnie wszystkie skrzynie audi pasują zamiennie nie zależnie od silnika ,kwestia przełożeńKorpus skrzyni do bloku silnika pasuje w każdej mozliwe opcji.Kwestia przełożeń, i sprzęgła... Jedynie kwestia dystansu
  14. prowadnice to śmieszny pieniądz ,kup nowe.
  15. Wszędzie:wink: Tapnięte z SGS5
  16. Oki jak coś to wal Tylko wiesz że Ferodo RACING nie ma homologacji na drogę?
  17. Jak masz w miarę taniego kuriera to ogarnę Ci to wszystko za sporo lepszy pieniądz. Zostanie na dobre whisky
  18. Do ośki masz 8E0615611P i 8E0615612P (quattro z końcówką Q). Mordo przecież Twoje z 288mm mogą zostać pod 30mm
  19. Być może że akurat to miałeś w swoim aucie jako OEM. Lepszej kombinacji nie ma. Tylko oczywiście nie montowali w serii B8 DS`ów tylko premiery W B9 teraz też idzie ferodo
  20. Dzięki Andrju normalny s-line, jeszcze dużo do inwestowania Tyle w B8 wystarczy
  21. za***iste te Twoje auto Po B6 nie ma opcji żeby było coś innego jak B8
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Valeo to oryginał Po ile mają w IC? i czy w ogóle mają?
  23. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany zerknijcie na moją produkcję http://a4-klub.pl/index.php?/topic/347289-blaszki-montazowe-a4-b8-pod-zacisk-trw/#entry4733777
  24. Rzeźnik Pieniądz które możesz wziąć za to auto są i tak nie adekwatne do jego wartości
  25. Racja. Czasem aklimatyzacja w nowym miejscu może nie przebiegac słodko. Ja ogólnie mieszkam na wsi tylko w dosyć dobrym położeniu. 45km do centrum wawy cały czas dwupasmówką do której mam 3km. A w domu mam ciszę i spokój i czyste powietrze. Jak dla mnie to jest optymalna lokalizacja. Nie jestem więźniem betonowych bloków a jak chce miasto wsiadam w auto i jestem po 30minutach. Czasem nawet taxą się wracało w weekend

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.