Treść opublikowana przez Wandej
-
Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
Castrol skupuje bazy? Obudź się. Bazy olejowe to między innymi odpad z produkcji ropy i benzyny a castrol to marka BP.
-
B6 DIVISION
Szarp grill od góry
-
Dlaczego olej Castrol ma tak złą opinię wśród internautów
Ja jako sprzedawca napiszę tak. Nie zdarzył się przypadek żeby komuś szfankowało auto na jakimkolwiek z markowych olejów. Najwięcej prawdy napisał w tym całym bełkocie o tym że mój olej jest najlepszy Ogi. Castrol to olej który spełnia normy producentów ale jakościowo najlepszy nie jest. A rodzime produkty jak Lotos czy Orlen faktycznie mają lepszej jakości bazy. Także czego nie zalejecie będzie git o ile wymiany będą na czas. Pamiętajcie żeby olej dobierać do swojego stylu jazdy. Jak ktos ma np 1.8T mocno podkręcone i dostaje srogie baty to 5w30 przepali się w momencie więc lepiej zapodać 5w40 lub 5w50. GTX to minerał lub półsyntetyk. Chociaż amerykańskie silniki spasowane są z dokładnością do stopy a nie do milimetrów
-
B6 DIVISION
Jak Jak chcesz to Ci cały pas razem z tym za 200zł opchnę Slo
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
+1 B6 jest ponadczasowe
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Narazie tylko wk***ia właściciela
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Sory ale masz jakieś dziwne pojmowanie potrzeb. jesli przy 230km i wadze 1500kg heble z esy są słabe to co ma założyć ktoś kto ma około 400KM i podobną wagę? Zaciski knorr`a od naczepy? Bartek skrobnij pw co chcesz to CI zrobię ofertę
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tomek to nie jest pseudo syntetyk. To jest półsyntetyk i to jest napisane na bańce
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zestaw p&p 350mm tarcza na 6 tloczku z cayenne, zaciski z s4 seryjne to jedna wielka kupa, a kto twierdzi inaczej to sorrybalbo pojecia nie ma albo nie jezdzil na dobrym heblu O guru
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Była zasyfiona pompa paliwa. Auto jedzie ale jak czorny stwierdził jeszcze nie tak jak powinno. Ale już przemieszcza się szybciej od tdi:decayed:Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
czujnik sprzegla na pewno poprawnie podlaczony? A co ma do trgo czujnik sprzęgła? Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jeździ ale ma tyle mocy co 1.9tdi znaczy i tak szybciej niż wcześniej? Możesz mieć racje:decayed:Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Prycha ,szarpie i nie jedzie. Czorny obstawia przepływkę. Ma przyjść druga i zobaczymy :wink:Zachciało się turbów ,konióf,quattróf itp A mogłem jeździć ALT
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
Odkręcamy tylko zacisk żeby zeszła tarcza i śrubę przegubu. Potem łożysko z piastą wyciskamy piastę,wciskamy w nowe łożysko i po temacie
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Eibach to najbardziej miękkie sprężyny obniżające. h&r jest beton w porównaniu do nich
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Eibach twardy czy ja zle rozumiem?
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jeździ ale ma tyle mocy co 1.9tdi
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Fajne :kox:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Volkswagen polo 1.4 9n. Tarcze z przodu 256mm z tyłu coś około 230mm. Waga śmieszna jek yebniesz w heble to jesteś w szoku lepiej hamuje niż moja z zaciskami z esy na pokładzie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ? Czorny narazie dolewa
-
Ile powinna kosztowac wymiana łozysk w kołach A4 B6
Zaraz zaraz. A po co to wszystko demontować?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jarzmo na imbus? Na imbus to są prowadnice a ich odkręcać nie trzeba. Musisz odpiąć zacisk bo tak to klocki będą przeszkadzać. Klocek siedzia ścisło między jarzmem a zaciskiem a do tego wewnętrzny jest wciskany w tłok. Jest jeszcze przewód od czujnika zużycia który też idzie pomiędzy tymi elementami. najlepiej rozbebrać całość tak jest najłatwiej
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ferodo śmiało styka. A pieniądz śmieszny
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Już mnie nie straszcie Narazie jakiś problem jest bo auto nie ma mocy i szarpie ale to pewnie coś z osprzętem Ogarniemy i odbieramy
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Wydech tylko i program 300KM starczy mi na pewno. Chcę tylko w miarę bezawaryjnie śmigać. więcej jak 5tyś km nią teraz w rok nie zrobię Grzegorz doszło chyba ale zakopany trochę jestem i ciężko mi powiedzieć Auto jeździ