Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Castrol skupuje bazy? Obudź się. Bazy olejowe to między innymi odpad z produkcji ropy i benzyny a castrol to marka BP.
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szarp grill od góry
  3. Ja jako sprzedawca napiszę tak. Nie zdarzył się przypadek żeby komuś szfankowało auto na jakimkolwiek z markowych olejów. Najwięcej prawdy napisał w tym całym bełkocie o tym że mój olej jest najlepszy Ogi. Castrol to olej który spełnia normy producentów ale jakościowo najlepszy nie jest. A rodzime produkty jak Lotos czy Orlen faktycznie mają lepszej jakości bazy. Także czego nie zalejecie będzie git o ile wymiany będą na czas. Pamiętajcie żeby olej dobierać do swojego stylu jazdy. Jak ktos ma np 1.8T mocno podkręcone i dostaje srogie baty to 5w30 przepali się w momencie więc lepiej zapodać 5w40 lub 5w50. GTX to minerał lub półsyntetyk. Chociaż amerykańskie silniki spasowane są z dokładnością do stopy a nie do milimetrów
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak Jak chcesz to Ci cały pas razem z tym za 200zł opchnę Slo
  5. Narazie tylko wk***ia właściciela
  6. Sory ale masz jakieś dziwne pojmowanie potrzeb. jesli przy 230km i wadze 1500kg heble z esy są słabe to co ma założyć ktoś kto ma około 400KM i podobną wagę? Zaciski knorr`a od naczepy? Bartek skrobnij pw co chcesz to CI zrobię ofertę
  7. Tomek to nie jest pseudo syntetyk. To jest półsyntetyk i to jest napisane na bańce
  8. Zestaw p&p 350mm tarcza na 6 tloczku z cayenne, zaciski z s4 seryjne to jedna wielka kupa, a kto twierdzi inaczej to sorrybalbo pojecia nie ma albo nie jezdzil na dobrym heblu O guru
  9. Była zasyfiona pompa paliwa. Auto jedzie ale jak czorny stwierdził jeszcze nie tak jak powinno. Ale już przemieszcza się szybciej od tdi:decayed:Tapnięte z SGS5
  10. czujnik sprzegla na pewno poprawnie podlaczony? A co ma do trgo czujnik sprzęgła? Tapnięte z SGS5
  11. Jeździ ale ma tyle mocy co 1.9tdi znaczy i tak szybciej niż wcześniej? Możesz mieć racje:decayed:Tapnięte z SGS5
  12. Prycha ,szarpie i nie jedzie. Czorny obstawia przepływkę. Ma przyjść druga i zobaczymy :wink:Zachciało się turbów ,konióf,quattróf itp A mogłem jeździć ALT
  13. Odkręcamy tylko zacisk żeby zeszła tarcza i śrubę przegubu. Potem łożysko z piastą wyciskamy piastę,wciskamy w nowe łożysko i po temacie
  14. Eibach to najbardziej miękkie sprężyny obniżające. h&r jest beton w porównaniu do nich
  15. Jeździ ale ma tyle mocy co 1.9tdi
  16. Volkswagen polo 1.4 9n. Tarcze z przodu 256mm z tyłu coś około 230mm. Waga śmieszna jek yebniesz w heble to jesteś w szoku lepiej hamuje niż moja z zaciskami z esy na pokładzie
  17. a jak sie czujesz jak nie musisz juz codzinnie dolewać oleju ? Czorny narazie dolewa
  18. Zaraz zaraz. A po co to wszystko demontować?
  19. Jarzmo na imbus? Na imbus to są prowadnice a ich odkręcać nie trzeba. Musisz odpiąć zacisk bo tak to klocki będą przeszkadzać. Klocek siedzia ścisło między jarzmem a zaciskiem a do tego wewnętrzny jest wciskany w tłok. Jest jeszcze przewód od czujnika zużycia który też idzie pomiędzy tymi elementami. najlepiej rozbebrać całość tak jest najłatwiej
  20. Ferodo śmiało styka. A pieniądz śmieszny
  21. Już mnie nie straszcie Narazie jakiś problem jest bo auto nie ma mocy i szarpie ale to pewnie coś z osprzętem Ogarniemy i odbieramy
  22. Wydech tylko i program 300KM starczy mi na pewno. Chcę tylko w miarę bezawaryjnie śmigać. więcej jak 5tyś km nią teraz w rok nie zrobię Grzegorz doszło chyba ale zakopany trochę jestem i ciężko mi powiedzieć Auto jeździ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.