Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Uśmiech z twarzy nie znika co Oj tak. nie chce wychodzić z tego auta:kox:Tapnięte z SGS5 Tak jakbyś pierwszy raz zamoczył , tez nie chciałeś wychodzić Szach mat:decayed: Musze sprawdzić się z jakimś autem zmierzonym bo nie wiem czy jest się czym podniecac:kox:Tapnięte z SGS5
  2. Uśmiech z twarzy nie znika co Oj tak. nie chce wychodzić z tego auta:kox:Tapnięte z SGS5
  3. CAHA również?
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będę miał tylko 7kpl teraz więc się decyduj bo szczerze mówiąc nie chce mi się ich robić Te z b8 dużo łatwiej się ogarnia
  5. No takie odstające z maks 2mm. Koła brałem od wulkanizatora więc to już jego głowa była żeby weszło Średnie spalanie jak narazie 13l. Pogoniłem wczoraj jakieś subaru Trzymał się dzielnie ale około 200km/h jego siły słabły
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Darek będę miał na dniach blaszki w antracycie Czyli tak jak ori w zasadzie
  7. Seria 250KM. Ale mam krótką skrzynię z AVJ i odpycha się podobnie jak esa b6. Kumpel ma esę więc porównamy
  8. To auto jest szatańskie Boję się jeździć
  9. a nie mowilem? Twoje rozwiązanie mordo nie zadziałało. Dopiero pedał ori z dawcy i to jeszcze nie p&p wpiecie:wink:Tapnięte z SGS5
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Racja. Dobry olej od początku użytkowania przekłada się potem na kondycję silnika przy przebiegu 200k +.
  11. WIec rozumiem że paka dotarła Szczęściarz
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Liqui moly,valvoline... Kilka tego jest ale na pewno zapodaj 5w40
  13. No co Ty nie było opcji odwrotu bo już dawno ALT sprzdałem czorny robił to pierwszy raz i żeby nie ta akcja z pedałem gazu o której nie mógł wiedzieć to pełna profeska Teraz tylko zarzucę zimówki i czekam na śnieg chociaż sucz i na mokrym pewnie zdrowo będzie się ślizgać Co więcej auto ma już założoną pompę paliwa od esy 4,7bar tak w razie jakbym jednak zgłupiał do reszty i modził dalej
  14. Jezdzi w środę odbiór Pedał gazu od dawcy silnika rozwiązał temat Tylko 450km do domu na letniej gumie
  15. Moduł BT to jeden z lepszych modów Panie
  16. Jak DS`y to ja Zapraszam na pw
  17. Nic się nie stanie. Jedynie może się nie doładowywać.
  18. 6x może nie bo to jakaś abstrakcja nie wiadomo czym mierzona ale będziesz w szoku Szczególnie na nowych gratach
  19. Jeździsz z zapaloną kontrolką esp?
  20. Przykład b5 łamię tą regułę. AFN i 1.8T ma takie same heble
  21. Dokładnie. Jak chcesz odnowione to w granicach 2tyś cały zestaw 320mm/288mm
  22. Jeśli stalówki to tak maks 312mm. Jeśli alu to możesz zmienić całe zaciski na 320mm
  23. 23kg kpl ferodo
  24. 2szt z klockami od c6 około 18kg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.