Treść opublikowana przez Wandej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Uśmiech z twarzy nie znika co Oj tak. nie chce wychodzić z tego auta:kox:Tapnięte z SGS5 Tak jakbyś pierwszy raz zamoczył , tez nie chciałeś wychodzić Szach mat:decayed: Musze sprawdzić się z jakimś autem zmierzonym bo nie wiem czy jest się czym podniecac:kox:Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Uśmiech z twarzy nie znika co Oj tak. nie chce wychodzić z tego auta:kox:Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
CAHA również?
-
B6 DIVISION
Będę miał tylko 7kpl teraz więc się decyduj bo szczerze mówiąc nie chce mi się ich robić Te z b8 dużo łatwiej się ogarnia
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No takie odstające z maks 2mm. Koła brałem od wulkanizatora więc to już jego głowa była żeby weszło Średnie spalanie jak narazie 13l. Pogoniłem wczoraj jakieś subaru Trzymał się dzielnie ale około 200km/h jego siły słabły
-
B6 DIVISION
Darek będę miał na dniach blaszki w antracycie Czyli tak jak ori w zasadzie
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Blisko na 17' Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Seria 250KM. Ale mam krótką skrzynię z AVJ i odpycha się podobnie jak esa b6. Kumpel ma esę więc porównamy
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
To auto jest szatańskie Boję się jeździć
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
a nie mowilem? Twoje rozwiązanie mordo nie zadziałało. Dopiero pedał ori z dawcy i to jeszcze nie p&p wpiecie:wink:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Racja. Dobry olej od początku użytkowania przekłada się potem na kondycję silnika przy przebiegu 200k +.
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
WIec rozumiem że paka dotarła Szczęściarz
-
B6 DIVISION
Liqui moly,valvoline... Kilka tego jest ale na pewno zapodaj 5w40
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
No co Ty nie było opcji odwrotu bo już dawno ALT sprzdałem czorny robił to pierwszy raz i żeby nie ta akcja z pedałem gazu o której nie mógł wiedzieć to pełna profeska Teraz tylko zarzucę zimówki i czekam na śnieg chociaż sucz i na mokrym pewnie zdrowo będzie się ślizgać Co więcej auto ma już założoną pompę paliwa od esy 4,7bar tak w razie jakbym jednak zgłupiał do reszty i modził dalej
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jezdzi w środę odbiór Pedał gazu od dawcy silnika rozwiązał temat Tylko 450km do domu na letniej gumie
-
Srebrna BRD by shakal
Moduł BT to jeden z lepszych modów Panie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak DS`y to ja Zapraszam na pw
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Nic się nie stanie. Jedynie może się nie doładowywać.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
6x może nie bo to jakaś abstrakcja nie wiadomo czym mierzona ale będziesz w szoku Szczególnie na nowych gratach
-
Błąd kontrolki zużycia klocków hamulcowych na FIS w A4 B6/B7
Jeździsz z zapaloną kontrolką esp?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przykład b5 łamię tą regułę. AFN i 1.8T ma takie same heble
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dokładnie. Jak chcesz odnowione to w granicach 2tyś cały zestaw 320mm/288mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jeśli stalówki to tak maks 312mm. Jeśli alu to możesz zmienić całe zaciski na 320mm
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
23kg kpl ferodo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
2szt z klockami od c6 około 18kg