Treść opublikowana przez Wandej
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
z tym deficytem to raczej chodziło, że tych zestawów 288 jest mało... lezy i czeka u mnie tylko bez osłon
-
B6 DIVISION
Ty no 7mka cała nasza Moja po progsie robi w około 10sek 100-200km/h Z czym do ludzi ja mam tam jechać No nie gadaj że ośka słabiej idzie od 100km/h
-
B6 DIVISION
Ty no 7mka cała nasza Moja po progsie robi w około 10sek 100-200km/h
-
B6 DIVISION
Jak jesteś w Pl to dawaj na kreske
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
p Przód kupisz nawiercane ale tyłu nie bo to pełna tarcza(no chyba że jakaś mikoda). Tył tylko S4 miało 330mm wentylowaną tarcze Jak chcesz tarcze to pisz
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
U mnie federale przenoszą 300kucy na drogę i jest git
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Bajka auto Patrząc na te fele coraz częściej zastanawiam się czy nie sprzedać rotorów
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzięki wielkie DEV poszukam , bo niestety w IC pustki z tym towarem . A wypowiesz się jeszcze na temat odpowietrzenia ? Przecież napisałem Ci że masz je w gratisie do zacisków
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tarcze i klocki Ferodo. przód masz 280mm tył 245mm. Jeśli chcesz kupic,pisz
-
Umarł silnik?
Miał, jakis ponad rok temu rozbierany był silnik, naprawiany był blok. Tam jest błąd od czujnika spalania stukowego.Fakt. Mój błąd Tapnięte z SGS5
-
Umarł silnik?
Jest tam błąd czujnika zderzeniowego czy jak on tam się zwie. To zapisuje się nie tylko w ecu ale jeszcze w module takim który jest w tunelu i nie można go skasować vagiem. Ale sprawdź błedy w poduszkach. A zacznij od bezpieczników
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
A klocki jakie polecisz kolego,dobre będą takie?http://hamulcowe.com.pl/mobile/pl/p/KLOCKI-HAMULCOWE-FERODO-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6/383 166zł za FSL ogólnie model klocka ten tylko z początkiem FDB
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tarcze takie jak poniżej i klocki które podałeś Tylko tutaj pierwsze foto to całkiem inna prowadnica niż w przednim zacisku. W przednim się nie daje. Z przodu prowadnica chodzi w "tulei" gumowej a w tylnym(trw 288mm) w jarzmie żeliwnym bez gumek
-
B6 DIVISION
po drodze adaptacja pompy abs jak moduł zmieniasz o jakiej adaptacji mówisz ?? Wszystko jest opisane w toturialu
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Czyli znasz temat tych klocuszkow z autopsji, dobrze się sprawuje taki zestaw? Polecasz je?Ja po mału sobie podnosze moc w aucie i nie ukrywam że hamulce muszą być lepsze bo to co jest teraz to masakra. Załóż 345mm z przodu gładką tarczę i zwykłe klocki Ferodo premier. Do tego tył wentylowane 300mm i do diesla wystarczy
-
Bosh, Ferodo czy inne....
Ferodo będzie git. jak masz blisko do łomianek to mogę Ci je wziąc i ustawimy się na bajerę
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
daj na pw. a dużo gorsze od DS ?Daj oplot i dobry płyn i nie sądzę żebyś kiedykolwiek zagotowal taki setup. Dsy ode mnie brałeś? Tapnięte z SGS5
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zwykłe premiery.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Dobrze rozumiesz. Tył 330mm jest wentylowany więc tak łatwo nie jest. Cały set z esy musi być.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Da się.Ale trzeba mieć wprawne oko
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
Nie długo wpadnie kolejny mod
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Do oryginału najbliżej ma się Ferodo FDB1717
-
F1, Rajdy i Motorsport
Jakie wrażenia po GP Chin? Działo się sporo:kox: Znowu pech ferrari spowodował ze ciężko oceni ich kondycję względem mercedesow. Red bull się obudził w końcu a dwóch mistrzów świata znowu bez punktów w McLaren:decayed: No i jeszcze dyskwalifikacja r18 w wyścigu 6h silverstone za zbyt zużyta podłogę. Będą się odwoływać Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Masz? :D--------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Jakbym nie miał to bym nie pisal:wink:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
240zł kosztuje Behr/Hella więc najtaniej z dobrych i najlepszy. Meyle cos poszalało w gorę