Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. z tym deficytem to raczej chodziło, że tych zestawów 288 jest mało... lezy i czeka u mnie tylko bez osłon
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty no 7mka cała nasza Moja po progsie robi w około 10sek 100-200km/h Z czym do ludzi ja mam tam jechać No nie gadaj że ośka słabiej idzie od 100km/h
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty no 7mka cała nasza Moja po progsie robi w około 10sek 100-200km/h
  4. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak jesteś w Pl to dawaj na kreske
  5. p Przód kupisz nawiercane ale tyłu nie bo to pełna tarcza(no chyba że jakaś mikoda). Tył tylko S4 miało 330mm wentylowaną tarcze Jak chcesz tarcze to pisz
  6. U mnie federale przenoszą 300kucy na drogę i jest git
  7. Bajka auto Patrząc na te fele coraz częściej zastanawiam się czy nie sprzedać rotorów
  8. Dzięki wielkie DEV poszukam , bo niestety w IC pustki z tym towarem . A wypowiesz się jeszcze na temat odpowietrzenia ? Przecież napisałem Ci że masz je w gratisie do zacisków
  9. Tarcze i klocki Ferodo. przód masz 280mm tył 245mm. Jeśli chcesz kupic,pisz
  10. Wandej odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Miał, jakis ponad rok temu rozbierany był silnik, naprawiany był blok. Tam jest błąd od czujnika spalania stukowego.Fakt. Mój błąd Tapnięte z SGS5
  11. Wandej odpowiedział(a) na MatrixXXL temat w 3.0
    Jest tam błąd czujnika zderzeniowego czy jak on tam się zwie. To zapisuje się nie tylko w ecu ale jeszcze w module takim który jest w tunelu i nie można go skasować vagiem. Ale sprawdź błedy w poduszkach. A zacznij od bezpieczników
  12. A klocki jakie polecisz kolego,dobre będą takie?http://hamulcowe.com.pl/mobile/pl/p/KLOCKI-HAMULCOWE-FERODO-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6/383 166zł za FSL ogólnie model klocka ten tylko z początkiem FDB
  13. Tarcze takie jak poniżej i klocki które podałeś Tylko tutaj pierwsze foto to całkiem inna prowadnica niż w przednim zacisku. W przednim się nie daje. Z przodu prowadnica chodzi w "tulei" gumowej a w tylnym(trw 288mm) w jarzmie żeliwnym bez gumek
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    po drodze adaptacja pompy abs jak moduł zmieniasz o jakiej adaptacji mówisz ?? Wszystko jest opisane w toturialu
  15. Czyli znasz temat tych klocuszkow z autopsji, dobrze się sprawuje taki zestaw? Polecasz je?Ja po mału sobie podnosze moc w aucie i nie ukrywam że hamulce muszą być lepsze bo to co jest teraz to masakra. Załóż 345mm z przodu gładką tarczę i zwykłe klocki Ferodo premier. Do tego tył wentylowane 300mm i do diesla wystarczy
  16. Wandej odpowiedział(a) na Carolla temat w Audi A4 B5
    Ferodo będzie git. jak masz blisko do łomianek to mogę Ci je wziąc i ustawimy się na bajerę
  17. daj na pw. a dużo gorsze od DS ?Daj oplot i dobry płyn i nie sądzę żebyś kiedykolwiek zagotowal taki setup. Dsy ode mnie brałeś? Tapnięte z SGS5
  18. Dobrze rozumiesz. Tył 330mm jest wentylowany więc tak łatwo nie jest. Cały set z esy musi być.
  19. Da się.Ale trzeba mieć wprawne oko
  20. Do oryginału najbliżej ma się Ferodo FDB1717
  21. Jakie wrażenia po GP Chin? Działo się sporo:kox: Znowu pech ferrari spowodował ze ciężko oceni ich kondycję względem mercedesow. Red bull się obudził w końcu a dwóch mistrzów świata znowu bez punktów w McLaren:decayed: No i jeszcze dyskwalifikacja r18 w wyścigu 6h silverstone za zbyt zużyta podłogę. Będą się odwoływać Tapnięte z SGS5
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz? :D--------------------------------------------OOOO------------------------------------------ Jakbym nie miał to bym nie pisal:wink:Tapnięte z SGS5
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    240zł kosztuje Behr/Hella więc najtaniej z dobrych i najlepszy. Meyle cos poszalało w gorę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.