Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
Takiego yebnięcia w żadnych z sezonów nie miałem Ale to dlatego że auto mechanicznie jest sprawne w 100% i można rezać Kajak syneczku paragonu Ci nie wrzuciłem Tylko nie mów głośno bo ktoś mnie podyebie.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Odgrzewam kotleta bo zacząłem na noce robić Ktoś dostępny?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tomek kiedy przewidujesz ogarnianie moich zacisków? W ogóle to 345mm? Bo cwiara to wysyłał
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Żyjesz wujek? Nie widać a4 ostatnio w wawie
-
[B6 AWX] Oem +
Widziałeś Wladiego koła?
-
B6 DIVISION
Koło 11 odpale na bank. Planuję podpiąć suba bose jutro i zarzuć h11 w halo i narazi spokój Potem ultery jak od Gąbki przyjdą i zderzak maluje i będę fapać tylko A i heble
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Siekają bo ustawione do góry. Poka foto jak są ustawione tak samo jak b8
-
B6 DIVISION
Też bym jakiś wziął bo mi piszczy
-
B6 DIVISION
Co tam znowu? WIesz u kogo zamwiasz części?
-
B6 DIVISION
Myślę około 200kzł może 230k. Dom maks 100m. Prosty 4 ściany mały taras bez udziwnień Ale czas pokaże. ZObacze ile zgarnę z wesela
-
B6 DIVISION
Dlatego ja rezam ile mogę przed ślubem bo od sierpnia klapki na oczy i wszystko w budowę domu przy obecnych zarobkach myślę że nie będę miał problemu z kredytem na 200k a działkę mam za darmo więc startuje z własnym domem... Jak postawię to już tylko leżakowanie i zbieranie na b8
-
B6 DIVISION
Będziesz fapać Ciekawe kiedy moje ogarnie dzisiaj doszły W ogóle nie wiem co ten oszust cwiara mi wysłał bo nawet ich nie wyjmowałem
-
B6 DIVISION
Ok Danielu Z turzolem raczej problemów nie będziesz miał może się pomylił Slo Twoje zaciski ogarnięte?
-
B6 DIVISION
Witka. Panowie sporo z Was kupiło u mnie blaszki do zacisków. Jeśli możecie prosiłbym o fotki na autach jak to wygląda Chcę wrzucić na allegro. Podsyłajcie na mail [email protected]
-
B6 DIVISION
Cwiara to jest tam gdzie się sporo wódy leje Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!Naciapane z Zetki Myślę że może rozlać się po drodze A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-PW jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7? Naciapane z Zetki 2.0t ,3.0tdi ,3.2fsi
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!Naciapane z Zetki Myślę że może rozlać się po drodze A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć
-
B6 DIVISION
W xenonie jest okrągły silnik a w zwykłej taki rogal Jak lampy były xenonowe to nic nie przerabiasz a czy będą działały na ręcznej to nie wiem
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Wielkość tarcz z przodu jest anormalna Pięknie spasowałeś
-
B6 DIVISION
Motul z grubymi kawałkami krzywek? Ty masz w misie towar jak jogobella
-
B6 DIVISION
Widzisz, Ty jesteś konkret typ. Maty dzisiaj przyszły, a oszukista standardowy temat.... a ja mu chciałem robić kolumne weselno... Przecież wiesz od kogo zamawiasz towar tak? Nie wiem czego Ty oczekiwałeś A serio to mnie jebneli w jednej hurtowni z olejem wystawili fv a nie dotarł i zamówiłem z innego miejsca i dzisiaj dotarł Kurier będzie wybitnie miły jak komentarz przeczyta z listu Ktoś coś?Naciapane z Zetki Za tydzień będziesz wiedział jak wygląda zespawany nawet w Twoim kolorze
-
B6 DIVISION
On się zadaje z Whyme nie dziw się za***ać Ci? gdzie mój olej to raz. dwa - zapomnij o modułach szyb... Olej dopiero dzisiaj spuściłem ze swojego Jutro paczkę będziesz miał A od modułów się odpier...
-
B6 DIVISION
On się zadaje z Whyme nie dziw się
-
B6 DIVISION
Masz takie do avf? Mówisz ze regenerowana i daje rade? Huh nie wiedziałem ze to regenerowalne jest Jakoś do tej pory nie mam szczęścia do regenerowanych tajli i po ostatnim razie stwierdzilem ze nie kupuje już takich Sprawdzę jutro i dam info. Tutaj to idzie do fabryki do niemiec i tam regerują także myślę że jest jak nowy. Tyle że cąły odlem zostaje a wymieniają elektronikę Wladi ja bym wolał Federala
-
B6 DIVISION
Tak dokładnie Daniel dosyć dobre i tanie
-
B6 DIVISION
Turzol polecam Bosch regeneracja Śmiga już 4 rok u mnie i sporo tańszy od całkiem nowego