Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Takiego yebnięcia w żadnych z sezonów nie miałem Ale to dlatego że auto mechanicznie jest sprawne w 100% i można rezać Kajak syneczku paragonu Ci nie wrzuciłem Tylko nie mów głośno bo ktoś mnie podyebie.
  2. Odgrzewam kotleta bo zacząłem na noce robić Ktoś dostępny?
  3. Tomek kiedy przewidujesz ogarnianie moich zacisków? W ogóle to 345mm? Bo cwiara to wysyłał
  4. Żyjesz wujek? Nie widać a4 ostatnio w wawie
  5. Wandej odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Widziałeś Wladiego koła?
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koło 11 odpale na bank. Planuję podpiąć suba bose jutro i zarzuć h11 w halo i narazi spokój Potem ultery jak od Gąbki przyjdą i zderzak maluje i będę fapać tylko A i heble
  7. Siekają bo ustawione do góry. Poka foto jak są ustawione tak samo jak b8
  8. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też bym jakiś wziął bo mi piszczy
  9. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co tam znowu? WIesz u kogo zamwiasz części?
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślę około 200kzł może 230k. Dom maks 100m. Prosty 4 ściany mały taras bez udziwnień Ale czas pokaże. ZObacze ile zgarnę z wesela
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dlatego ja rezam ile mogę przed ślubem bo od sierpnia klapki na oczy i wszystko w budowę domu przy obecnych zarobkach myślę że nie będę miał problemu z kredytem na 200k a działkę mam za darmo więc startuje z własnym domem... Jak postawię to już tylko leżakowanie i zbieranie na b8
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będziesz fapać Ciekawe kiedy moje ogarnie dzisiaj doszły W ogóle nie wiem co ten oszust cwiara mi wysłał bo nawet ich nie wyjmowałem
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok Danielu Z turzolem raczej problemów nie będziesz miał może się pomylił Slo Twoje zaciski ogarnięte?
  14. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witka. Panowie sporo z Was kupiło u mnie blaszki do zacisków. Jeśli możecie prosiłbym o fotki na autach jak to wygląda Chcę wrzucić na allegro. Podsyłajcie na mail [email protected]
  15. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cwiara to jest tam gdzie się sporo wódy leje Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!Naciapane z Zetki Myślę że może rozlać się po drodze A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-PW jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7? Naciapane z Zetki 2.0t ,3.0tdi ,3.2fsi
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!Naciapane z Zetki Myślę że może rozlać się po drodze A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć
  17. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W xenonie jest okrągły silnik a w zwykłej taki rogal Jak lampy były xenonowe to nic nie przerabiasz a czy będą działały na ręcznej to nie wiem
  18. Wielkość tarcz z przodu jest anormalna Pięknie spasowałeś
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Motul z grubymi kawałkami krzywek? Ty masz w misie towar jak jogobella
  20. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzisz, Ty jesteś konkret typ. Maty dzisiaj przyszły, a oszukista standardowy temat.... a ja mu chciałem robić kolumne weselno... Przecież wiesz od kogo zamawiasz towar tak? Nie wiem czego Ty oczekiwałeś A serio to mnie jebneli w jednej hurtowni z olejem wystawili fv a nie dotarł i zamówiłem z innego miejsca i dzisiaj dotarł Kurier będzie wybitnie miły jak komentarz przeczyta z listu Ktoś coś?Naciapane z Zetki Za tydzień będziesz wiedział jak wygląda zespawany nawet w Twoim kolorze
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    On się zadaje z Whyme nie dziw się za***ać Ci? gdzie mój olej to raz. dwa - zapomnij o modułach szyb... Olej dopiero dzisiaj spuściłem ze swojego Jutro paczkę będziesz miał A od modułów się odpier...
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    On się zadaje z Whyme nie dziw się
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz takie do avf? Mówisz ze regenerowana i daje rade? Huh nie wiedziałem ze to regenerowalne jest Jakoś do tej pory nie mam szczęścia do regenerowanych tajli i po ostatnim razie stwierdzilem ze nie kupuje już takich Sprawdzę jutro i dam info. Tutaj to idzie do fabryki do niemiec i tam regerują także myślę że jest jak nowy. Tyle że cąły odlem zostaje a wymieniają elektronikę Wladi ja bym wolał Federala
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak dokładnie Daniel dosyć dobre i tanie
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol polecam Bosch regeneracja Śmiga już 4 rok u mnie i sporo tańszy od całkiem nowego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.