Treść opublikowana przez Wandej
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Kurcze myślałem że to foto z sygnatury to oryginał Rotor tylko w 19` jak już Cienkie ramiona i słabo wyglądają w mniejszych rozmiarach. A na tym foto do doybełeś jakby z 20` minimum było
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dzisiaj znowu do 5 7 nocy jeszcze i BT
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Z a6 o całkowicie innych parametrach
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
a4 oczywiście
-
Audi Avant Lava Grey by skotmen 18" 19" 20"
Kilka centymetrów w dół i będzie miazga
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dzięki No kolor jest taki fekowy że szkoda gadać Wojtek no mogło by być ciekawie, tylko taka oklepana trochę ta felga Nie wiem czy widziałem ze 3 razy auto z taką felą. W takich rozmiarach jak ori Ale Ty za miękka faja jesteś do tej felgi bo szurałaby ostro
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
po 3 latach - no nieźle Przecież nie zrobie nowego tematu bo moderatorstwo by zamknęło
-
Jaki klucz dynamometryczny wybrać?
Hazet to już powoli przemysłówka. Używam z bratem w warsztacie Hansa do 200Nm bodajże i małego Kingtony to 50Nm. Jak narazie dają radę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pany potrzebuje jarzmo 345mm. Ktoś ma? Może być cały zacisk tez Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No to tylko mogę załatwić na zamówienie:wink:Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Oj mylisz się mordo. Mogę mieć taki zestaw i to troszkę jeszcze taniej:wink: 1kpl jest dostępny w ic. Przynajmniej bylTapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Nie mam kolegów którzy gwałcą więc lipa Jak im dajesz to nie gwałcą
-
B6 DIVISION
Pany na gwałt potrzebny zacisk przód 345mm lub samo jarzmo
-
B6 DIVISION
Od 360zl będziesz miał już coś co będzie spoko:wink: Tapnięte z SGS5 Mało wiesz:hi: Wladi kupił federala widziałeś je w ic?Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
A do jakiej kwoty za szt chcesz?
-
B6 DIVISION
To już cena netto? Bo ja brałem na fv i w cenie netto. Zamiast 2600zl zapłaciłem 2100zl razem z wysylka:wink: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Akurat kręcony się rotor tez daje rade:kox: Podjebki masz czy ori vossen? Daj info ile kosztowały Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Miażdży mnie to kolo:slina: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Kolbe zrobie najwyżej
-
B6 DIVISION
Wstrzymaj się synek ze sprzedażą tego może łyknę
-
B6 DIVISION
Najlepiej od zakupu tarcz i klocków u mnie:decayed: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
dawno nic ciepłego w ryju nie miałeś chyba?Prowadzę kampanie stop wycieraniu wałków! !Niszczycie te biedne walki w ich naturalnym środowisku!!Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
2.5tdi to zlom Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
No ten co wrzuciłem w temacie blaszek:wink: Zaraz cwiare opier... Tapnięte z SGS5
-
B7 Crew
Witka. Panowie sporo z Was kupiło u mnie blaszki do zacisków. Jeśli możecie prosiłbym o fotki na autach jak to wygląda Chcę wrzucić na allegro. Podsyłajcie na mail [email protected] Kurfa ale tu ruch macie Rodzyn dzięki za foto