Treść opublikowana przez lexyy
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam, mam bilstein b14, ale nie wiem jak z twardoscia, twardo w sam raz czy miękko, mam 1bv, jak to porównać bo nie wiem czy pieniezyc czy zakładać
-
Odnowienie felg
A zrobią w tym samym kolorze, bo piecowo nie ma szans mają dwa odcienie srebrnego
-
Odnowienie felg
Witam, posiadam orginalne felgi s line 17" 9 ramienia i chciałbym je odnowić gdyż dwie są mocno zarysowane, co polecacie piecowo czy tradycyjnie mokro na mokro, felgi są srebrne chyba satynowe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam, pany gdzie odnowić felgi alu w bielsku
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A polecacie gładkie oz
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Co to za tarcze OZ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piękny niebieski avant a4 b6 z wlepa klubowa widziany dziś na Bielsku kogo?
-
chip do BEX (190 koni)
Miało być pytanie czy da radę
-
chip do BEX (190 koni)
A w bex zamontowane wtryski 370 i dp to da rade więcej niż te 240KM na seryjnych ic
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
No właśnie czy można jeździć z wycięty klimatronikem? Nic się nie rozprogramuje popsuje?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Witam, zamontowane xcarlink do nawi plus 2 i mam zakłócenia, tzn w głośnikach słychać buczenie zależne od obrotow, ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć
-
[B6 BEX] by P@CiO
Gdzie piszesz program? Bex z dp jak turbo zdrowe to 230 można osiągnąć
-
springi Eibach + amortyzatory Koni STR.T
Bede mial do sprzedania koni str.t po znikomym przebiegu info priv, amorki bardziej komfortowe, wpadl w rece gwint h&r
-
Sprezyny H&R
Tyle ze h&r nie rozroznia sprezyn avant sedan, sa jedne , zalezne sa tylko od silnika, teraz jakie amortyzatory bilsteina b6 b8
-
Sprezyny H&R
Witam, nabyłem sprężyny H&R -35MM 29369-1, posiadam zawieszenie sline 1bv, czy jest sens zakładać te sprężyny, pewnie siadzie o 5mm niżej a jak z twardością czy są dużo twardsze od s lina czy tak samo? Dodam ze na tym zawieszeniu tył siedzi niżej niż przód o 2 cm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam, dajcie jakiś dokładny adres to wpadnę na spota w srode
-
Dobór amortyzatorow
Witam, w katalogu Bilsteina znalazłem ze amortyzatory dobiera się według nr win, czy były dwa rodzaje amorków? Chce sobie dobrać Bilstein B8 sprint http://web1.carparts-cat.com/default.aspx?230=1&36=0&35=171&32=17148&34=0,100011,100121&14=19&10=E2363A31D71D4D388C2F34AE0D1744C6018019&12=130
-
Amortyzatory ORI 1BE 1BV
a powie mi ktoś czy tylne 1BV 1BE różnią się długością od orginalnych
-
Wkładka dystansowa do samochodów z wyposażeniem do jazdy po złych drogach
Wrzuć zdjęcie auta przed i po montażu, mi też w silne d*pa siedzi i źle to wyglada, i napisz czy dużo roboty z wymianą
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
to brać sachsa czy ori
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
A amortyzatory firmy KAYABA Axel g sprawdzają się do 1BV
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
A oryginały po ile do 1BV
-
Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Czy amorki 1BE i 1BV to to samo? Szukam na tył do s line 1BV i nie wiem czy brać bilstein b6, koni str, czy ori, doradzi ktoś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siema, pisze się na spota, tylko proszę o info
-
orgi. bose czy podroby?
małego suba polecam intertechnik mds 08 lub 10