Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexyy

  1. Witam, mam bilstein b14, ale nie wiem jak z twardoscia, twardo w sam raz czy miękko, mam 1bv, jak to porównać bo nie wiem czy pieniezyc czy zakładać
  2. A zrobią w tym samym kolorze, bo piecowo nie ma szans mają dwa odcienie srebrnego
  3. Witam, posiadam orginalne felgi s line 17" 9 ramienia i chciałbym je odnowić gdyż dwie są mocno zarysowane, co polecacie piecowo czy tradycyjnie mokro na mokro, felgi są srebrne chyba satynowe
  4. Witam, pany gdzie odnowić felgi alu w bielsku
  5. A polecacie gładkie oz
  6. Co to za tarcze OZ?
  7. Piękny niebieski avant a4 b6 z wlepa klubowa widziany dziś na Bielsku kogo?
  8. lexyy odpowiedział(a) na Bex190 temat w Audi A4 B6/B7
    Miało być pytanie czy da radę
  9. lexyy odpowiedział(a) na Bex190 temat w Audi A4 B6/B7
    A w bex zamontowane wtryski 370 i dp to da rade więcej niż te 240KM na seryjnych ic
  10. No właśnie czy można jeździć z wycięty klimatronikem? Nic się nie rozprogramuje popsuje?
  11. Witam, zamontowane xcarlink do nawi plus 2 i mam zakłócenia, tzn w głośnikach słychać buczenie zależne od obrotow, ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć
  12. Gdzie piszesz program? Bex z dp jak turbo zdrowe to 230 można osiągnąć
  13. Bede mial do sprzedania koni str.t po znikomym przebiegu info priv, amorki bardziej komfortowe, wpadl w rece gwint h&r
  14. lexyy odpowiedział(a) na lexyy temat w Audi A4 B6/B7
    Tyle ze h&r nie rozroznia sprezyn avant sedan, sa jedne , zalezne sa tylko od silnika, teraz jakie amortyzatory bilsteina b6 b8
  15. lexyy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, nabyłem sprężyny H&R -35MM 29369-1, posiadam zawieszenie sline 1bv, czy jest sens zakładać te sprężyny, pewnie siadzie o 5mm niżej a jak z twardością czy są dużo twardsze od s lina czy tak samo? Dodam ze na tym zawieszeniu tył siedzi niżej niż przód o 2 cm
  16. Witam, dajcie jakiś dokładny adres to wpadnę na spota w srode
  17. lexyy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, w katalogu Bilsteina znalazłem ze amortyzatory dobiera się według nr win, czy były dwa rodzaje amorków? Chce sobie dobrać Bilstein B8 sprint http://web1.carparts-cat.com/default.aspx?230=1&36=0&35=171&32=17148&34=0,100011,100121&14=19&10=E2363A31D71D4D388C2F34AE0D1744C6018019&12=130
  18. lexyy odpowiedział(a) na virus31 temat w Audi A4 B6/B7
    a powie mi ktoś czy tylne 1BV 1BE różnią się długością od orginalnych
  19. Wrzuć zdjęcie auta przed i po montażu, mi też w silne d*pa siedzi i źle to wyglada, i napisz czy dużo roboty z wymianą
  20. to brać sachsa czy ori
  21. A amortyzatory firmy KAYABA Axel g sprawdzają się do 1BV
  22. A oryginały po ile do 1BV
  23. Czy amorki 1BE i 1BV to to samo? Szukam na tył do s line 1BV i nie wiem czy brać bilstein b6, koni str, czy ori, doradzi ktoś
  24. Siema, pisze się na spota, tylko proszę o info
  25. małego suba polecam intertechnik mds 08 lub 10

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.