Treść opublikowana przez lexyy
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam, przez niedopatrzenie zalalem liqui moly leichtlauf high tech 5w 40 a lalem synthoil high tech, czy mozna przejezdzic do nastepnej wymiany
-
Gwint - problem z tyłem.
Gdzie masz regulacje gwintu, na gorze czy dole, moze wystarczy dorobic dystsns pod regulacje gwintu, albo zalozyc klipsy na amortyzator
-
Leon Cupra 1.9 ARL prośba o ocenę logow
Jak wyregulowac, skrocic/wydluzyc na gruszcze
-
Leon Cupra 1.9 ARL prośba o ocenę logow
Ok Witam, wiec poprawiliśmy kat synchronizacji i zrobiliśmy logi, auto podczas jazdy na połowie gazu zaczyna szarpać http://vaglog.pl/log_244325.html http://vaglog.pl/log_244324.html http://vaglog.pl/log_244321.html http://vaglog.pl/log_244320.html http://vaglog.pl/log_244319.html http://vaglog.pl/log_244318.html http://vaglog.pl/log_244317.html http://vaglog.pl/log_244323.html http://vaglog.pl/log_244322.html
-
Leon Cupra 1.9 ARL prośba o ocenę logow
poprawione sorki, logi pewnie słabe ale może coś da rade, na pewno czujnik temperatury coś knoci bo później długo stal na postoju i nie podskoczyla
-
Leon Cupra 1.9 ARL prośba o ocenę logow
Witam, proszę o ocenę logów, auto lubi poszarpywać podczas przyspieszania 1.9 tdi ARL http://vaglog.pl/log_243572.html http://vaglog.pl/log_243573.html http://vaglog.pl/log_243574.html http://vaglog.pl/log_243575.html http://vaglog.pl/log_243576.html http://vaglog.pl/log_243577.html http://vaglog.pl/log_243571.html http://vaglog.pl/log_243570.html http://vaglog.pl/log_243569.html
-
Leon Cupra 1.9 ARL prośba o ocenę logow
Witam, proszę o ocenę logów, auto lubi poszarpywać podczas przyspieszania 1.9 tdi ARL http://vaglog.pl/log_243572.html http://vaglog.pl/log_243573.html http://vaglog.pl/log_243574.html http://vaglog.pl/log_243575.html http://vaglog.pl/log_243576.html http://vaglog.pl/log_243577.html http://vaglog.pl/log_243571.html http://vaglog.pl/log_243570.html http://vaglog.pl/log_243569.html
-
Przerażające stukanie przy gwałtownym skrecaniu A4 b6
jeżeli wymieniłeś zwrotnice lewego kola, i dalej to samo, sprawdź zwrotnice prawego kola, w gniazdach mocowań dolnych wahaczy są tuleje które sie luzują i strzelaja, sprawdz i osadź je na kleju do metalu
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Gregorski mówisz o listwach z pianki pur
-
1.8T jeszcze nie do końca jest jak być powinno
No filtr mozesz sobie do kosza wsadzic, do tego silnika tylo orginalny z aso, zaden inny zamiennik sie nie sprawdza
-
BEX jakie ciśnienie doładowania? Słabo jedzie
Bielsko
-
BEX jakie ciśnienie doładowania? Słabo jedzie
wpadnij do mnie, zrobię ci logi i tez mam bex
-
[B7 BFB] urwany łańcuch rozrządu...
Glowica do roboty na bank
-
1.8T BEX Turbo słabo dmucha-logi
ok dziekuje za zainteresowanie,
-
1.8T BEX Turbo słabo dmucha-logi
Witam, proszę o pomoc w analizie logow, słychać przy rozpędzaniu swist, logi na gorze PB 98 na dole LPG http://vaglog.pl/log_235378.html http://vaglog.pl/log_235379.html http://vaglog.pl/log_235380.html http://vaglog.pl/log_235382.html
-
Cut out montaż
szkoda ze nie wejdzie do zwykłej a4 b6
-
[1.8T] Duży filtr oleju
ja stosuje 950/4 w bex pasuje idealnie, wchodzi więcej oleju, większa powierzchnia filtrowania, wkręcany na nasadkę co ułatwia wymianę... parametry ma te są czyli bypass i wykonany w tej samej technologi
-
Demontaz półosi
Dokładnie poszło tak jak piszesz, nawet osłony nie trzeba odkręcać, dodam iz do wymiany osłony przegubu wewnętrznego potrzeba zdemontować przegub zewnetrzny Wielkie dzięki za pomoc, dzięki tobie nie rozpinałem wahaczy
-
Demontaz półosi
Witam potrzebuje wyciagnac półos do wymiany oslony przegubu wewnetrznago, ktos podpowie co odkrecic, co i jak, z góry dzieki za info
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Warto, sam jeżdżę na takim, w razie w pelna regeneracja
-
Poduszki silnika twardsze
Witam ma ktos jakies namiary gdzie kupic jakieś twardzsze poduszki silnika i skrzyni
-
Wymianna krócca przy glowicy 1.8t
Dzieki za pomoc, ciezki dostep ale da rade zrobic
-
Wymianna krócca przy glowicy 1.8t
Az bloku, ktoredy wykrecac ten kruciec
-
Wymianna krócca przy glowicy 1.8t
Witam, wyciekl mi płyn z krócca przy glowicy, jak go wymienic z dolu/góry, którędy spuscic caly plyn z obiegu
-
1.8t dzwoni katalizator
Witam, dzwoni mi katalizator w 1.8t Bex przebieg 270tys czy dzwoniacy kat swiadczy o jego zapchaniu?