Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lexyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lexyy

  1. lexyy odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Witam, przez niedopatrzenie zalalem liqui moly leichtlauf high tech 5w 40 a lalem synthoil high tech, czy mozna przejezdzic do nastepnej wymiany
  2. Gdzie masz regulacje gwintu, na gorze czy dole, moze wystarczy dorobic dystsns pod regulacje gwintu, albo zalozyc klipsy na amortyzator
  3. Jak wyregulowac, skrocic/wydluzyc na gruszcze
  4. Ok Witam, wiec poprawiliśmy kat synchronizacji i zrobiliśmy logi, auto podczas jazdy na połowie gazu zaczyna szarpać http://vaglog.pl/log_244325.html http://vaglog.pl/log_244324.html http://vaglog.pl/log_244321.html http://vaglog.pl/log_244320.html http://vaglog.pl/log_244319.html http://vaglog.pl/log_244318.html http://vaglog.pl/log_244317.html http://vaglog.pl/log_244323.html http://vaglog.pl/log_244322.html
  5. poprawione sorki, logi pewnie słabe ale może coś da rade, na pewno czujnik temperatury coś knoci bo później długo stal na postoju i nie podskoczyla
  6. Witam, proszę o ocenę logów, auto lubi poszarpywać podczas przyspieszania 1.9 tdi ARL http://vaglog.pl/log_243572.html http://vaglog.pl/log_243573.html http://vaglog.pl/log_243574.html http://vaglog.pl/log_243575.html http://vaglog.pl/log_243576.html http://vaglog.pl/log_243577.html http://vaglog.pl/log_243571.html http://vaglog.pl/log_243570.html http://vaglog.pl/log_243569.html
  7. Witam, proszę o ocenę logów, auto lubi poszarpywać podczas przyspieszania 1.9 tdi ARL http://vaglog.pl/log_243572.html http://vaglog.pl/log_243573.html http://vaglog.pl/log_243574.html http://vaglog.pl/log_243575.html http://vaglog.pl/log_243576.html http://vaglog.pl/log_243577.html http://vaglog.pl/log_243571.html http://vaglog.pl/log_243570.html http://vaglog.pl/log_243569.html
  8. jeżeli wymieniłeś zwrotnice lewego kola, i dalej to samo, sprawdź zwrotnice prawego kola, w gniazdach mocowań dolnych wahaczy są tuleje które sie luzują i strzelaja, sprawdz i osadź je na kleju do metalu
  9. Gregorski mówisz o listwach z pianki pur
  10. No filtr mozesz sobie do kosza wsadzic, do tego silnika tylo orginalny z aso, zaden inny zamiennik sie nie sprawdza
  11. wpadnij do mnie, zrobię ci logi i tez mam bex
  12. Glowica do roboty na bank
  13. Witam, proszę o pomoc w analizie logow, słychać przy rozpędzaniu swist, logi na gorze PB 98 na dole LPG http://vaglog.pl/log_235378.html http://vaglog.pl/log_235379.html http://vaglog.pl/log_235380.html http://vaglog.pl/log_235382.html
  14. lexyy odpowiedział(a) na Buchcio080 temat w Audi A4 B6/B7
    szkoda ze nie wejdzie do zwykłej a4 b6
  15. lexyy odpowiedział(a) na azure temat w 1.8T
    ja stosuje 950/4 w bex pasuje idealnie, wchodzi więcej oleju, większa powierzchnia filtrowania, wkręcany na nasadkę co ułatwia wymianę... parametry ma te są czyli bypass i wykonany w tej samej technologi
  16. lexyy odpowiedział(a) na lexyy temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie poszło tak jak piszesz, nawet osłony nie trzeba odkręcać, dodam iz do wymiany osłony przegubu wewnętrznego potrzeba zdemontować przegub zewnetrzny Wielkie dzięki za pomoc, dzięki tobie nie rozpinałem wahaczy
  17. lexyy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam potrzebuje wyciagnac półos do wymiany oslony przegubu wewnetrznago, ktos podpowie co odkrecic, co i jak, z góry dzieki za info
  18. Warto, sam jeżdżę na takim, w razie w pelna regeneracja
  19. lexyy opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam ma ktos jakies namiary gdzie kupic jakieś twardzsze poduszki silnika i skrzyni
  20. Dzieki za pomoc, ciezki dostep ale da rade zrobic
  21. Az bloku, ktoredy wykrecac ten kruciec
  22. Witam, wyciekl mi płyn z krócca przy glowicy, jak go wymienic z dolu/góry, którędy spuscic caly plyn z obiegu
  23. lexyy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, dzwoni mi katalizator w 1.8t Bex przebieg 270tys czy dzwoniacy kat swiadczy o jego zapchaniu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.