Treść opublikowana przez Dibo
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
U Ciebie tak. Maluj tą obwódkę grilla i będzie Ja mam tak u siebie zrobione (kolor granatowy) A kolega ma srebrne autko i nie ma w nim czarnych dodatków (felgi, lampy), stąd się zastanawia jak będzie to wyglądało.
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
No właśnie, ten czarny grill (pomijając chromowane OOOO) powinien być z czymś zgrany. Najlepiej tak jak Iverson pisze z felgami, ewentualnie z lampami. Wtedy to fajnie wygląda bo pasuje do siebie
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
Może i masz rację, chociaż wg. mnie lepiej to wygląda na ciemnym Ale są różne gusta. Jak się kolega zdecyduje to niech pokaże efekty :>
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
Ja mam pomalowaną ramkę u siebie na czarno. Chromowany mam tylko znaczek OOOO. Tylko że ja mam ciemny kolor samochodu i fajnie to wygląda U siebie możesz też tak spróbować ale może już takiego efektu nie być.
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
Tutaj masz ramkę grilla (ale w B5) pomalowaną pod kolor nadwozia. Efekt nawet ciekawy
-
[B5 ARG] Nie trzyma obrotów i gaśnie
Ewentualnie uszkodzony może być silnik krokowy. Jest on odpowiedzialny za obroty i może on powodować ten problem.
-
[B6] Panowie, które 19''?
Tomason Ładnie się prezentują, ale wszystko zależy od koloru auta i od stylu w jakim masz autko zrobione.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeżeli będzie widział że jesteś zainteresowany, a jemu to pomoże w sprzedaży to powinien się zgodzić i pojechać. Chyba że ma coś do ukrycia. Slaweq dobrze Ci radzi. Poza tym w małych miastach jest tak że "każdy zna każdego" i może być tak że pracownik ze stacji diagnostycznej, sprawdzający auto będzie kolegą sprzedającego. I jestem pewny że nawet jak będzie coś nie tak z samochodem to on Ci tego nie powie, a nawet zachęci do zakupu.
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
Najlepiej oddaj do dobrego lakiernika. On Ci to zrobi tak jak ma być. A co do sposobu domowego, to będzie Ci farba schodzić po jakimś czasie.
-
[ALL B5] co saddzicie o tych lampach?
Ze zmianą w przełączniku sobie poradzisz. Ale szczerze na Twoim miejscu raczej postawiłbym na zespolone. Napewno dużo lepiej wyglądają, a cięcie blachy to wcale nie taka straszna rzecz jak się wydaje na początku
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Co do spotu to było nas tylko dwóch. Ja i LuCaS_gr44. Ale mimo wszystko było miło. Posiedzieliśmy i pogadaliśmy trochę o . Planujemy też następne spotkania ale nie wiadomo czy jako spot (chyba że będą inni chętni). Wczoraj akurat pogoda nie dopisała, kilka osób było w rozjazdach i nic z tego nie wyszło.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Szkoda... Oby tylko dzisiaj dopisała nam frekwencja. Postaram się zawitać na najbliższy Rzeszowski i jak największą ekipę zebrać z Pska :>
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Zobaczymy ile osób przyjedzie. Może nie wszyscy co przyjadą odpisali w temacie. Okaże się wszystko o 18:00.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Hehe... To ja się tyle razy wybierałem do Rzeszowa na spot i zawsze coś mi wypadało Podoba mi się Twoje zdecydowanie slaweq Zapraszamy :> Co i jak wrzuce potem. Spot będzie najprawdopodobniej w sobote koło 18:00. Jeszcze tylko miejscówka i będzie git
-
[ALL B7] Grill B7 dla zainteresowanych
To fakt że na aucie może wyglądać inaczej. Mi najbardziej nie pasuje to siateczka. Te nowe grille są masywne i takie "power", a ta siatka jest trochę za delikatna do tego typu grilla. Poza tym miałem okazję widzieć siatkowane Kameie w B5 i stanowczo mówię nie.
-
[B5 AEB] a4 1.8t nowe gadzety :D
Autko zbliżone do mojej niunii. Kolor ten sam, lampy przednie i tylne też :> Co do lamp tylnich to według mnie najładniejszy wzór z nieoryginalnych. A jeszcze w połączeniu z ciemnym samochodem w słoneczny dzień poprostu wyglądają świetnie Gratuluję autka i podobnego gustu co ja
-
[ALL B7] Grill B7 dla zainteresowanych
Mi też sie to nie podoba. Wygląda jakoś tak "plastikowato" Jednak ori to ori.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
To coś zorganizujemy :> Narazie jest nas tylko dwóch ale może i inni się zmobilizują.
-
[B5 ABC] Zapytanie odnośnie kostki lamp tylnych
Wczoraj przerabiałem temat lamp tylnych i podmianki kabli. Są problemy z podmianą kabli w kostce więc napisze w tym temacie mój sposób bo może być to komuś pomocne w przyszłości. Otwieramy obudowę kostki. I widzimy że piny trzyma taka odstająca blaszka. Taka sama blaszka przy pinie jest z drugiej strony. Z tej strony co mamy otwartą obudowę ona nam już nie blokuje przy wyjęcia kabelka. Pozostaje druga strona. Ja to rozwiązałem tak: jako że ta blaszka klinuje się o takie wżłobienie w kostce więc wziąłem grubą igłę i włożyłem ją (trzymając w kombinerkach) od tej strony co wciskamy w kostkę lamp (tak że mi wyszła z drugiej strony kostki). Igła ta odgina blaszkę i jednocześnie uniemozliwia jej blokowanie. Wtedy tylko pociągamy za kabelek a ten ślizgając się po igle bezproblemowo nam wychodzi z kostki :>
-
[B5 AKN] Jakie lampy przednie do A4 B5?
Co do drogowych to proponuję Phillips Bluevision. Tak samo postojówki. I wszystko będzie się ładnie komponowało z xenonem :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Bo właściciel tej B5 założył różne światła specjalnie, aby pokazać różnicę pomiędzy I a II liftem w lampach tylnych :polew:
-
[B5 AKN] Jakie lampy przednie do A4 B5?
Nawet się nie zastanawiaj. Zostaw te lampki. Sam niedawno takie założyłem na przód :> Do tego HID 6000K i będzie elegancko Sam będę takie xenonki zakładał
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Najbliższy Spocik Przeworski Niedziela 24.05.2009r. godz. 16:00 Plac Mickiewicza, obok fontanny
-
[ALL B5] Spojler - Blenda szyby tylnej
Ja osobiście jestem zdania że blenda pasuje do samochodów o kształtach kanciastych (VW Vento, niektóre modele BMW). Jak widziałem blendę zamontowaną w Vento to mi się to podobało. A co do celu takiego montażu to ciężka sprawa. Może żeby osoby jadące za Tobą mniej widziały. Zawsze to głowy pozakrywa
-
[B5 AKN] Jakie lampy przednie do A4 B5?
Sam jak miałem stare lampy na H4 to śmigałem na Bluevision. Fajna sprawa, dobrze mi się na nich jeździło. A co do wkładania xenonów do soczewek do nich nie przystosowanych to zdecydowanie jestem na nie. Często mijam w nocy samochody z takim "wynalazkiem" i szkoda mówić. Łupie po oczach masakrycznie. Czasami musiałem zwolnić ostro bo nie widziałem nic, łącznie z moją stroną pobocza (zawsze może się pojawić jakiś rowerzysta czy pieszy). Wygląd samochodu owszem jest ważny, ale też trochę rozsądku, trzeba się liczyć z innymi uczestnikami ruchu. Potem przez to jest nagonka na "xenoniarzy" że oślepiają ludzi