Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 AKN] Jakie lampy przednie do A4 B5?
Tobie chodzi o całe lampy czy sam zestaw xenonów ? W info masz wpisane auto z '99 także powinieneś mieć soczewki valeo. Według mnie to najlepsza opcja jeśli chodzi o lampy. Teraz tylko dobierz zestaw HID 6000K i wszystko będzie elegancko
-
[ALL B5] Spojler - Blenda szyby tylnej
Hehe... Napisałem Ci tylko bo szkoda się pomylić i kupić , skoro tego nie założysz. A różnie bywa i ktoś może nieświadomie kupić. http://www.lltek.com/PRS_bin/PRS_74_RIEB5_RSbumprear/Prs_74_RIEB5_21_S_ZZ.jpg Tu masz blendę od Riegera. Także zobacz sobie jak to wygląda. Mi się osobiście nie podoba.
-
[ALL B5] Spojler - Blenda szyby tylnej
Ale to jest aukcja blendy do B6 (8E). B5 to jest 8D. A co do samej blendy to miałem okazję zobaczyć to w B5 i jakoś nie przypadło mi do gustu.
-
Kto zna tytuł gry komputerowej ?
Nie wiem czy do Need For Speed 3 nie można było znaleźć B5. Przy czym nie było to w podstawowej wersji tylko auto było dogrywane. Do NFS 3 i 4 powstało wiele samochodów stworzonych przez fanów (nawet polonezy i maluchy) Taki model samochodu kopiowało się tylko w odpowiednie miejsce do folderu z grą i można było pośmigać. A nawet jakby nie było to jest edytor i można samemu stworzyć. Tymbardziej to cieszyło gdyż wg. mnie NFS 3 HP, Porsche i Hot Pursuit 2 to najlepsze części serii.
-
[B5 AFF] Pytanie o lampy
Tutaj masz linka z tematem który założyłem jak wymieniałem: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_lamp_na_zespolone_pytania_i_watpliwosci-t39114.0.html Cały proces wymiany jest przedstawiony tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html Co do samej wymiany to na początku miałem wątpliwości czy jest sens i czy wydawać na to pieniądze. Ale po wymianie efekt jest i nie żałuję ani złotówki która mi poszła. Przede wszystkim w nocy jest różnica. Życie staje się jaśniejsze No i tak mnie wzięło że już tylnie lampki są zamówione i na nie czekam A na wiosnę xenonki + chromowane lustereczka
-
[B5 AFF] Pytanie o lampy
O to czy dasz radę to się nie martw. Sam nie tak dawno przerabiałem ten temat i sobie poradziłem bez problemu. Wiele osób z forum też tak przerabiało także nie jest to niewiadomo jak trudne
-
Jak pobrać plik z wrzuty na dysk ???
http://www.sciagnik.net/ To jest strona do pobierania ze wrzuty. Wchodzisz na nią. Wklejasz linka do pliku ze wrzuty i klikasz pobierz. Potem wybierasz tylko gdzie ma Ci zapisać i zasysa. Czasami jest tak że Ci ściągnie bez rozszerzenia (system nie wie przez co plik otworzyć) wtedy dajesz na ten plik i zmiana nazwy (lub F2) i dopisujesz rozszerzenie takie jakie on ma np .mp3 To chyba najprostszy sposób do ściągania
-
[ALL] MoMan INDIGLO - tarcze na zegary
Też jestem ciekawy jak to wszystko wygląda, bo mi też ta czerwień się znudziła.
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
2. Jak możesz to podeślij mi linki do diód i do tych kierunków. No i masz zdjęcia jak wygląda to na aucie ? 3. Czyli mam rozumieć że do jednej lampy zakładam H7 na mijania, drugie H7 na długie i W5W na postój ?
-
[B5 ADR] Wymiana lamp na zespolone - pytania i wątpliwości
Po długim namyśle nadeszła pora wymiany lamp na zespolone. Zastanawiałem się nad angel eyes, ale postawiłem na Audi i zakładam standardowe soczewki. Przejrzałem forum, przeczytałem dziesiątki postów ale nadal mam kilka pytań i wątpliwości. Wiem że wiele rzeczy było wyjaśnionych ale w ogromie tematów, które są porozrzucane po forum się gubię. Dlatego założyłem tego topica. I mam prośbę o niepisanie w stylu: to już było. Poprostu chcę mieć wszystko w jednym miejscu jak już dojdzaie do liftingu mojej niunii :> I stąd moje pytania: 1. Używane Valeo czy nowe Depo ? Tu mam duzy dylemat. Jakoś nie moge się zdecydować. Jak jest z jakością Depo ? Na forum zdania są podzielone. Jak z wiekiem wygląda sprawa z Depo ? Co będzie się lepiej prezentowało w aucie: używana ale oryginalna lampa Valeo czy nówka ale zamiennik Depo ? Macie jakieś sklepy internetowe godne polecenia ? 2. Z tego co wyczytałem to potrzeba do takiej zamiany: lampy, silniczki, kostki z ASO, piny z wtyczek ISO. Pomijam brzeszczot, taśmę izolacyjną, termokurcze, itd. Coś jeszcze jest potrzebne ? Same kostki to tylko obudowy i dlatego potrzeba piny do nich ? 3. Jakie żarówki podchodzą do soczewek ? W samochodzie mam valeo na H4, a także będę musiał zakupić jeszcze żarówki. I teraz pytanie: czy moglibyście mi wymienić oznaczenia żarówek jakie są stosowane w tych lampach (postojówki, mijania, drogowe, kierunki) ? 4. Jako że mam stare Valeo, a nie Boscha to chyba schemat damosa nie podejdzie. Dlatego ma ktoś może gotowy schemat dla Valeo żeby się nie bawić ? Ale to mniej istotne bo z tym sobie poradzę. W końcu mam wiele z elektrycznością do czynienia :> Jak narazie to tyle z mojej strony. Prosiłbym o nie usuwanie tematu bo już to było na forum. Będzie mi on przydatny do pytania przy wymianie. Potem może zostać wygaszony
-
jaki stacjonarny odtwarzacz DVD ?
Ja Ci z kolei polecę Pioneera. Sam mam w domu DV - 2850 i jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. Jeżeli chcesz żeby Ci działały wszystkie DivX-y to co jakiś czas musisz aktualizować oprogramowanie. A Pioneer ma w tym temacie duże wsparcie. Jest taki zapaleniec który sam modyfikuje często soft Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć to pisz do mnie na priv
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu i rzeczy z tym związanych a spalanie.
To nie to. Problem rozwiązany: uszczelka pod głowicą. A jeśli chodzi o pasek to fakt: są dwa rodzaje. I w zalezności od tego jaki masz napinacz taki pasek zakładaś. Na napinacz hydrauliczny zakłada się ten dłuższy. To nie to. Akurat jestem w temacie pasków rozrządu Dzięki za pomoc. Zobaczymy jaki będzie efekt wymiany uszczelki.
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu i rzeczy z tym związanych a spalanie.
No dobrze, ale co to może być ? Bo jadę z reklamacją. Byłem przy wymianie i rozrząd jest naciągniety. Przynajmniej tak to wyglądało. Może coś jest źle ustawione ?
-
[B5 ADR] Wymiana rozrządu i rzeczy z tym związanych a spalanie.
Po przywiezieniu mojej nunii z Niemiec 8 miesięcy jeździłem na starym rozrządzie. Po tym czasie postanowiłem wymienić rozrząd gdyż wolałem nie ryzykować. Wymieniłem pasek, rolki no i inne rzeczy takie jak olej, filtr oleju i powietrza,świece. Po tych wszystkich wymianach auto zaczęło mi więcej palić (tak 2-3 litry na 100). Potem przyszły wakacje i zauważyłem że jak auto stoi w słońcu to ma problem z zapaleniem. Dopiero za drugim razem zapalał. I teraz mam pytanie. Czy mogło być coś nie tak ustawione podczas rozrządu że tak zużycie wzrosło ? Znajomy mi mówił że może coś jest nie tak z zapłonem.
-
nakładki na pedały
Ale jak ktoś ma pieniądze i podoba mu się to, to czemu ma nie kupić. Napewno wnętrze będzie lepiej wyglądało gdy otworzysz drzwi od strony kierowcy (choćby w TTtce są podobne nakladki). A co do przydatności to równie dobrze można tak napisać o ringach na zegary czy chromie wokół mieszka. Poprostu taki gadżet co poprawia wygląd i odmładza samochód
-
[B5 ALL] Oceńcie jak to wygląda. Projekt na Photoshopie.
Już lepiej Chociaż aż tak dużych zmian nie dokonałeś.
-
jakie lampy na tyl [B5 1995r]
Ja bym na Twoim miejscu wziął clear red white. Fajnie będą się komponowały z tym kolorkiem
-
nakładki na pedały
Osobiscie uważam że jeżeli masz kaskę to możesz to kupić (jeśli masz w środku jeszcze coś srebrnego to będzie się to komponowało). Co do jakości to skoro jest to ori produkt Audi/VW nie wiem skąd u was taki pesymizm. Przecież ori są też zrobione przez tą samą firmę
-
Audi czy Peugeot? (pytanie retoryczne hehe)
Jako patriota zagłosowałem na Audi A kto wygra ? Napewno lepszy :>
-
Ile czasu poswiecamy na kosmetyke swojej A4 (jednorazowo)
Wiele też zależy od tego jaką ktoś ma wprawę i jak szybko i sprytnie potrafi autko umyć
-
Co o tym sądzicie ? - nowy gril w starej budzie
No nie powiem bo naprawdę ładnie w B6 to wygląda Nawet nie wiem czy nie lepiej niż w B7
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Takie podejście mi się podoba Oby więcej takich userów A mod z pomorza oczywiście mile widziany
-
Dunlop czy Fulda?
Ja też nie zauważyłem problemów na zakrętach. Może to dlatego że mam obniżony i utwardzony zawias no i dystanse Ale raczej to zaleta opon
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wreszcie coś ruszyło Jestem za
-
Dunlop czy Fulda?
Sam mam Dunlop Sport FM901 tylko ze 215/45/R17 i jestem z nich bardzo zadowolony Bierz Dunlopa będziesz zadowolony z zakupu