Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Tobie chodzi o całe lampy czy sam zestaw xenonów ? W info masz wpisane auto z '99 także powinieneś mieć soczewki valeo. Według mnie to najlepsza opcja jeśli chodzi o lampy. Teraz tylko dobierz zestaw HID 6000K i wszystko będzie elegancko
  2. Hehe... Napisałem Ci tylko bo szkoda się pomylić i kupić , skoro tego nie założysz. A różnie bywa i ktoś może nieświadomie kupić. http://www.lltek.com/PRS_bin/PRS_74_RIEB5_RSbumprear/Prs_74_RIEB5_21_S_ZZ.jpg Tu masz blendę od Riegera. Także zobacz sobie jak to wygląda. Mi się osobiście nie podoba.
  3. Ale to jest aukcja blendy do B6 (8E). B5 to jest 8D. A co do samej blendy to miałem okazję zobaczyć to w B5 i jakoś nie przypadło mi do gustu.
  4. Nie wiem czy do Need For Speed 3 nie można było znaleźć B5. Przy czym nie było to w podstawowej wersji tylko auto było dogrywane. Do NFS 3 i 4 powstało wiele samochodów stworzonych przez fanów (nawet polonezy i maluchy) Taki model samochodu kopiowało się tylko w odpowiednie miejsce do folderu z grą i można było pośmigać. A nawet jakby nie było to jest edytor i można samemu stworzyć. Tymbardziej to cieszyło gdyż wg. mnie NFS 3 HP, Porsche i Hot Pursuit 2 to najlepsze części serii.
  5. Tutaj masz linka z tematem który założyłem jak wymieniałem: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_wymiana_lamp_na_zespolone_pytania_i_watpliwosci-t39114.0.html Cały proces wymiany jest przedstawiony tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html Co do samej wymiany to na początku miałem wątpliwości czy jest sens i czy wydawać na to pieniądze. Ale po wymianie efekt jest i nie żałuję ani złotówki która mi poszła. Przede wszystkim w nocy jest różnica. Życie staje się jaśniejsze No i tak mnie wzięło że już tylnie lampki są zamówione i na nie czekam A na wiosnę xenonki + chromowane lustereczka
  6. O to czy dasz radę to się nie martw. Sam nie tak dawno przerabiałem ten temat i sobie poradziłem bez problemu. Wiele osób z forum też tak przerabiało także nie jest to niewiadomo jak trudne
  7. http://www.sciagnik.net/ To jest strona do pobierania ze wrzuty. Wchodzisz na nią. Wklejasz linka do pliku ze wrzuty i klikasz pobierz. Potem wybierasz tylko gdzie ma Ci zapisać i zasysa. Czasami jest tak że Ci ściągnie bez rozszerzenia (system nie wie przez co plik otworzyć) wtedy dajesz na ten plik i zmiana nazwy (lub F2) i dopisujesz rozszerzenie takie jakie on ma np .mp3 To chyba najprostszy sposób do ściągania
  8. Też jestem ciekawy jak to wszystko wygląda, bo mi też ta czerwień się znudziła.
  9. 2. Jak możesz to podeślij mi linki do diód i do tych kierunków. No i masz zdjęcia jak wygląda to na aucie ? 3. Czyli mam rozumieć że do jednej lampy zakładam H7 na mijania, drugie H7 na długie i W5W na postój ?
  10. Po długim namyśle nadeszła pora wymiany lamp na zespolone. Zastanawiałem się nad angel eyes, ale postawiłem na Audi i zakładam standardowe soczewki. Przejrzałem forum, przeczytałem dziesiątki postów ale nadal mam kilka pytań i wątpliwości. Wiem że wiele rzeczy było wyjaśnionych ale w ogromie tematów, które są porozrzucane po forum się gubię. Dlatego założyłem tego topica. I mam prośbę o niepisanie w stylu: to już było. Poprostu chcę mieć wszystko w jednym miejscu jak już dojdzaie do liftingu mojej niunii :> I stąd moje pytania: 1. Używane Valeo czy nowe Depo ? Tu mam duzy dylemat. Jakoś nie moge się zdecydować. Jak jest z jakością Depo ? Na forum zdania są podzielone. Jak z wiekiem wygląda sprawa z Depo ? Co będzie się lepiej prezentowało w aucie: używana ale oryginalna lampa Valeo czy nówka ale zamiennik Depo ? Macie jakieś sklepy internetowe godne polecenia ? 2. Z tego co wyczytałem to potrzeba do takiej zamiany: lampy, silniczki, kostki z ASO, piny z wtyczek ISO. Pomijam brzeszczot, taśmę izolacyjną, termokurcze, itd. Coś jeszcze jest potrzebne ? Same kostki to tylko obudowy i dlatego potrzeba piny do nich ? 3. Jakie żarówki podchodzą do soczewek ? W samochodzie mam valeo na H4, a także będę musiał zakupić jeszcze żarówki. I teraz pytanie: czy moglibyście mi wymienić oznaczenia żarówek jakie są stosowane w tych lampach (postojówki, mijania, drogowe, kierunki) ? 4. Jako że mam stare Valeo, a nie Boscha to chyba schemat damosa nie podejdzie. Dlatego ma ktoś może gotowy schemat dla Valeo żeby się nie bawić ? Ale to mniej istotne bo z tym sobie poradzę. W końcu mam wiele z elektrycznością do czynienia :> Jak narazie to tyle z mojej strony. Prosiłbym o nie usuwanie tematu bo już to było na forum. Będzie mi on przydatny do pytania przy wymianie. Potem może zostać wygaszony
  11. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Ja Ci z kolei polecę Pioneera. Sam mam w domu DV - 2850 i jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. Jeżeli chcesz żeby Ci działały wszystkie DivX-y to co jakiś czas musisz aktualizować oprogramowanie. A Pioneer ma w tym temacie duże wsparcie. Jest taki zapaleniec który sam modyfikuje często soft Jeżeli chcesz coś więcej wiedzieć to pisz do mnie na priv
  12. To nie to. Problem rozwiązany: uszczelka pod głowicą. A jeśli chodzi o pasek to fakt: są dwa rodzaje. I w zalezności od tego jaki masz napinacz taki pasek zakładaś. Na napinacz hydrauliczny zakłada się ten dłuższy. To nie to. Akurat jestem w temacie pasków rozrządu Dzięki za pomoc. Zobaczymy jaki będzie efekt wymiany uszczelki.
  13. No dobrze, ale co to może być ? Bo jadę z reklamacją. Byłem przy wymianie i rozrząd jest naciągniety. Przynajmniej tak to wyglądało. Może coś jest źle ustawione ?
  14. Po przywiezieniu mojej nunii z Niemiec 8 miesięcy jeździłem na starym rozrządzie. Po tym czasie postanowiłem wymienić rozrząd gdyż wolałem nie ryzykować. Wymieniłem pasek, rolki no i inne rzeczy takie jak olej, filtr oleju i powietrza,świece. Po tych wszystkich wymianach auto zaczęło mi więcej palić (tak 2-3 litry na 100). Potem przyszły wakacje i zauważyłem że jak auto stoi w słońcu to ma problem z zapaleniem. Dopiero za drugim razem zapalał. I teraz mam pytanie. Czy mogło być coś nie tak ustawione podczas rozrządu że tak zużycie wzrosło ? Znajomy mi mówił że może coś jest nie tak z zapłonem.
  15. Ale jak ktoś ma pieniądze i podoba mu się to, to czemu ma nie kupić. Napewno wnętrze będzie lepiej wyglądało gdy otworzysz drzwi od strony kierowcy (choćby w TTtce są podobne nakladki). A co do przydatności to równie dobrze można tak napisać o ringach na zegary czy chromie wokół mieszka. Poprostu taki gadżet co poprawia wygląd i odmładza samochód
  16. Już lepiej Chociaż aż tak dużych zmian nie dokonałeś.
  17. Dibo odpowiedział(a) na Cineek temat w Audi A4 B5
    Ja bym na Twoim miejscu wziął clear red white. Fajnie będą się komponowały z tym kolorkiem
  18. Osobiscie uważam że jeżeli masz kaskę to możesz to kupić (jeśli masz w środku jeszcze coś srebrnego to będzie się to komponowało). Co do jakości to skoro jest to ori produkt Audi/VW nie wiem skąd u was taki pesymizm. Przecież ori są też zrobione przez tą samą firmę
  19. Jako patriota zagłosowałem na Audi A kto wygra ? Napewno lepszy :>
  20. Wiele też zależy od tego jaką ktoś ma wprawę i jak szybko i sprytnie potrafi autko umyć
  21. No nie powiem bo naprawdę ładnie w B6 to wygląda Nawet nie wiem czy nie lepiej niż w B7
  22. Takie podejście mi się podoba Oby więcej takich userów A mod z pomorza oczywiście mile widziany
  23. Ja też nie zauważyłem problemów na zakrętach. Może to dlatego że mam obniżony i utwardzony zawias no i dystanse Ale raczej to zaleta opon
  24. Wreszcie coś ruszyło Jestem za
  25. Sam mam Dunlop Sport FM901 tylko ze 215/45/R17 i jestem z nich bardzo zadowolony Bierz Dunlopa będziesz zadowolony z zakupu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.