Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Efekty jego pracy widziałem i muszę powiedzieć żedobrze to robi. Powiedzial mi że pomalować pomaluje ale nuie daje gwarancji że farba po jakimś czasie nie zejdzie. Co do dokladki to jest ori i lekko chropowata jest. Nic będę u niego dzisiaj to jeszcze z nim pogadam.
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Dokładka zderzak jeszcze nie była założona. Te czynności o których napisałeś zrobi, ale mówił że z czasem to odpadnie bo jest chropowata. Mowi że są jeszcze gładkie dokładki i takie byłyby lepsze do malowania. Ale ori są chropowate i podobno farba może spaść po jakimś czasie :confused:
-
[ALL] Koszt malowania dokladek ?
Nie chce zakladać nowego tematu więc tu się dopiszę. Byłem dzisiaj u lakiernika i jutro ma mi pomalować ori tylną dokładkę zderzaka pod kolor auta. Powiedzial mi ze pomaluje ale po pewnym czasie i tak farba odpryśnie bo dokładka jest chropowata a nie gładka. I teraz pytanko do ludzi. Jak z żywotnością takiego malowania bo wiele osób sobie malowalo dokladki i może mi ktoś podpowie coś.
-
Grill
Widzę że jednak nie kupujesz siatki i bardzo dobrze. Dzisiaj przechodzilem obok B4 o której pisalem i ten siatko-grill był ostro podrdzewialy. Jednym słowem bleee. A co do grilla to ten od RS4 jest miodzio. A ceny pewnie z ASO bo troche dużo za grill.
-
Grill
Raczej bym Ci odradzał siatkę. Widziałem u jednego gościa i może z daleka to fajnie wygląda ale z bliska widać dokładnie co jest za grillem i jakoś tak nie spodobało mi się to. Poza tym po jakimś czasie ta siateczka zacznie rdzewieć i będziesz musial co jakiś czas malować. Ja mam ori pomalowany na czarno i mi sie to podoba w mojej
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
Na Twoim miejscu bym zobaczył jak się komponuje zderzak z resztą samochodu (chodzi głównie o to czy nie jest dużo niżej niż reszta samochodu). Ja w tym tygodniu u siebie tylko że w B5 robie podobnie. Wywalam tylną dokładkę Riegera (własnie z otworami na wydech) i zakładam ori. A co do przodu to tam zostaje "dumnie poszerzający autko" zderzaczek Riegera (wyglad ala zderzak RS4). I taka kombinacja bardzo mi się podoba. Zresztą zagadaj do Kunia bodajże on ma w swojej B5 tak zrobione jak Ty chcesz - sam zderzaczek od Ski. Myślę że w B6 efekt będzie podobny :biggrin: Ufff ale się rozpisalem
-
Chrom Ramka Na Mieszek
Też się nad tym zastanawialem. Tylko jak już wczesniej napisano jak z jakością Bo jak się wytrze to zdejmiesz ale dziurki po śrubkach pozostaną. Poza tym ten obły kształt mi się nie podoba widzialem na allegro ładniejsze chrom ramki. Jak się skusisz to pochwal się efektami
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Kawał dobrej roboty I jakie uczucie jak się po jakimś czasie osiąga zamierzony efekt końcowy :biggrin:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobrze że wreszcie coś ustalone. Też powinienem się pojawić :biggrin:
-
dokladka do tylnego zderzaka
Z lewej strony. Też myslałem ze to jest żeby jakoś "stabilizować" dokładkę. Ale Rieger tego nie miał i sztywno się trzyma. A czy jak założysz tą dokładkę to te zaczepy dotykają dołu samochodu Jest jeszcze inna opcja. Może ta dokładka była robiona też dla innego modelu i tam mają zastosowanie te zaczepy
-
dokladka do tylnego zderzaka
A propos tych zaczepów to do czego wogóle one są. Sam mam dokładkę podobną do tej w temacie (tylko że Riegera). Wogóle nie sprawdza się na polskich drogach i szpeci mi autko dlatego kupiłem ori dokładkę. Przy czym mam tylko ten jeden zaczep i stąd moje pytanko. Czy wogóle te zaczepy są potrzebne Bo jak odkręcałem Riegera to ten nie ma tego i raczej nie widziałem tam miejsca na założenie tych zaczepów :confused: Niedługo pomaluję ori i wtedy ją założę. Jeżeli te zaczepy są potrzebne to do tego czasu będę musiał je skombinować do mojej
-
Naklejki?
Kwestia gustu. Ja jak moją niuńkę przywiozłem z DE to miałem na przednich drzwiach na całą długość naklejkę Rieger Tuning i dodatkowo na tylnej klapie. Pierwsze co zrobiłem wyleciały te naklejki Mimo że nie były takie pretensjonalne i nawet troszkę pasowały. A tych "smoczych" naklejek to bym napewno nie założył. Jak ktoś napisał nie pasują do Audi :biggrin: Ale jeżeli chcesz żeby autko się utożsamiało z Twoim nickiem to droga otwarta. W końcu to Twoje
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
Sorni ma rację. Ja sam mam obniżony zawias o 2cm i w niektórych miejscach z jazdą jest problem. Ale warto A co do cen to za dobry zawias trzeba dać 2500 PLN (H&R , Koni), ale masz pewność i dobrą jakość. Sam mam H&R i jestem zadowolony Niedługo wrzucę fotki.