Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Z tym kierunkowskazem to fakt. Wygląda to jakoś nie bardzo. Jakby były lampy sztukowane i kierunki były od innych
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Od tego jest forum żeby pomagać Pochwal się efektem jak założysz lampki
-
[ALL] Czy ktoś zna tą felgę?
Ale chodzi mi o wzór, bo taki wzór widziałem już w kilku "starszych" OOOO
-
[ALL] Czy ktoś zna tą felgę?
Takie felgi nie wiem czy były montowane oryginalnie w B3 albo B4. Już widziałem kilkanascie B3 czy B4 z takimi felgami.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Zamiast ringów włóż ori Valeo + xenon i będzie Ale jak już się zdecydujesz na Angel Eyes to tak jak raggaman napisał FK Automotive. No i bierz zespolone, jest cięcie błotników ale efekt dużo lepszy
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
Tzn. jak sprawdzony ? Ile wytrzymuje i jak z świeceniem ?
-
[ALL B5] kwestia lamp
Tak, tylko HID musisz kupić z takim mocowaniem jaki ma lampa. Ale montuj tylko w soczewce. Ludzie montują w lampach starego typu i oslepiają ludzi. No i za to dowodzik leci podczas kontroli. Czyli zakładasz lampy soczewkowe + HID z odpowiednim mocowaniem i jest wporządku
-
[ALL B5] kwestia lamp
Kup ori Valeo + Xenony i będzie
-
[ALL B7] jakie felgi ?
cuber dobrze mówi. Zresztą napisałem Ci wyżej że to będzie nie bardzo wyglądało. Jak taki "olbrzym na glinianych nogach". Ja jak u siebie zakładam zimówki na 15" w B5 to nie za bardzo to wygląda, a co dopiero w B7
-
[ALL B5] Opony zimowe Dunlop czy Goodyear ?
Ja miałem taki dylemat rok temu. Dunlop czy Goodyear ? Jako że śmigałem w lecie na Dunlopach to w zimie też zakupiłem Dunlopki. Dokładnie Dunlop Winter Sport 3D i naprawdę jestem zadowolony. Co do ścierania i żywotności to właśnie pod tym katem też patrzyłem na opony. Czytając opinie użytkowników i jakieś rankingi okazało się że Dunlopy są jednymi z najmniej ścierających się opon. Z tego co pamiętam to użytkownicy którzy jeździli na obu oponach pisali że mniej im się ścierały Dunlopy niż Goodyeary. Ale to okaże się w praktyce, jak narazie to po jednej zimie wyglądają jak nówki W każdym razie czy kupisz Dunlopy czy Goodyeary to kupisz dobrze. Obie opony są świetne i tylko kwestia osobistego wyboru.
-
Znaczenie ET Felgi
http://www.moto.allegro.pl/item449071991_felgi_mam7_audi_vw_toyota_seat_8x18_5x100.html albo http://www.moto.allegro.pl/item446440053_felgi_mam8_audi_seat_vw_8x18_niemieckie.html
-
[ALL] Przydatny link do rezania
Wiele osób na forum zna tą stronę. A Ty czemu w każdym topicu gdzie piszesz wklejasz tą stronę ? Wogóle bez opisu i nawiązania do tematu. Czyżby nabijanie postów ?
-
[ALL B7] Jak pozbyć się emblematów z tylnej klapy ?
Ja u siebie też niedawno ściągałem, a lakier ma 12 lat. Trochę było widać, ale wziąłem pastę Tempo, godzina polerki i praktycznie nie widać. Jedynie jak z bliska i pod kątem się przyjrzys to coś zobaczysz. Ale jeszcze kilka pastowań i wcale nie będzie widać
-
[ALL B5] Lampy zespolone
Masz tam wyraźnie napisane że da się samemu. Trzeba tylko dzwignią przestawić soczewkę na ruch prawostronny. Jedynie na soczewce będzie pisało że są przystosowane do ruchu lewostronnego.
-
Indeks prędkości
Yelo ma rację. Najważniejsza jest ta prędkość. A do tej mocy przenoszonej to już musi być konkretny "potworek" w silniku Także się nie martw o moc i kup opony w miarę prędkości z jaką jeździsz.
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Do B8 bierz typowe od Audi, te R8 jak i S5 będą pasowały do sylwetki. Tomasony w B8 w sedanie niebardzo mi się widzą,jak już to na Avancie. A Ty masz przecież sedanika
-
[ALL B7] jakie felgi ?
Ostatnio ktoś na forum pytał czy podejdą 15" do seryjnej B7 i mu podeszły. Jedynie to może trochę kiepsko wyglądać. Autko jest masywne i pasuje jakaś większa fela. Minimum 16" ale to kwestia wyglądu auta.
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Te od R8 bardziej pasują do sportowej sylwetki B8. Te Tomasony też są ładne, ale to nie to.
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
A ja Ci zaproponuję coś takiego: http://motoryzacja.interia.pl/samochody/producenci/news/tt-kameleon,808313 Ten lakier na TT jest Był program w TVN Turbo i pokazywali to auto. Wyglądało świetnie
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Efekt się zapowiada ciekawy. tylko zapodaj jakiś konkretny kolor. Coś unikatowego jak np. ten gość co rezał RS4 B7 z B6
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Koszta nieduże to fakt. Tylko pamiętaj że jak Ci się znudzi i będziesz chciał ją zdjąć to zostaną otwory po mocowaniu. Ja kupiłem niunię ze spojlerem na klapie i gdybym chciał zdjąć to nie bardzo bo te otwory. Ale ten mój mi się podoba
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Bierz te od R8. Do B8 będą
-
[ALL B5] Szukam Felg 18" lub 19"... szukam zdjec, linkow, aukcji itp.
Zdecydowanie te RS4
-
Jak i czym pomalować grill w Audi?
A gdzie Ty tam widzisz tą siatkę Bo ja nie bardzo
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
A ja bym takiej lotki nie założył, wolałbym pozostać przy ori zgrabnym tyłku :> Jak już to coś większego. Sam mam na klapie ale większą :>