Treść opublikowana przez Dibo
-
Alufelgi zimą
Co to za alu ?
-
[B6 AWX] Hak holowniczy - czy warto ? kto posiada hak firmy al-ko kober w b6?
Tylko ori, w każdej chwili możesz zdjąć bezproblemowo
-
[ALL B6] Jaki to grill?
Poszukaj zwykłego grilla od S4, a jak będziesz chciał chrom to sobie dokleisz. Wielu sprzedawców dokleja na allegro takie paski i sprzedaje za zawyżoną cenę.
-
[ALL B5] Da się odkleić brewki przyklejone do świateł?
Najpierw weź i polej ciepłą wodą, klej powinien trochę puścić. A potem żyłka i powinny zejść
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
zadra dobrze Ci radzi. To będzie najlepsze rozwiązanie do Twojego AFNa. Chyba że marzy Ci się lans to zakładaj 18"
-
[ALL B5] 18cali czy podejdą
To działaj w tej sprawie. 18" i 225 i będzie
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
Zależy o jakie trzęsienie mu chodzi. Może ma utwardzone zawieszenie i stąd to trzęsienie. Ja między 215/45/R17 a 195/65/R15 czuję różnicę i to bardzo, tylko że to już 2" na feldze
-
[ALL B6] Jaki to grill?
To jest oryginalny grill S4 tylko ma doklejone chromowe paski. Kupisz takie na allegro na metry, ten chrom nie jest ori (poza obwódką ofkors).
-
[ALL B5] Opona zimowa 205/55/R15 czy moze byc taka???
Niektózy jeżdzą na szerszych. 195 byłyby lepsze ale i na tych będziesz bezproblemowo śmigał.
-
[ALL B6]17 cali czy 18 cali funkconalność, praktyka, uzytkowanie co lepsze?
Do B6 bierz minimum 18" Mniejsze na aucie wyglądają na małe. A co do funkcjonalności to czy będą to 17" czy 18" to i tak musisz uważać na polskich drogach.
-
[ALL] opony lato 235/35/19
Trzeniu ma rację, szkoda oszczędzać na oponkach. Poszukaj czegoś sprawdzonego. Napewno znajdziesz gdzieś w promocji w pieniądzach jakie chcesz wydać.
-
[ALL B5] 18cali czy podejdą
Jak masz okazję to kupuj. B5 na 18" wygląda
-
[ALL] Et felgi
Z tymi felgami to ciężka sprawa. Czy to są ori nie byłbym do końca pewny. Ciężko Ci będzie znaleźć, popytaj na forum może ktoś ma do sprzedania.
-
[ALL] Jakie felgi
Do tego Avancika będą pasowały. Bierz te Tomasony, 17" będą
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
245 to za szeroka opona dla 16". Bierz tak jak kolega napisał 205/55/R16 :>
-
[ALL] Et felgi
Ale przy 17" też się musi liczyć z obniżką zawieszenia. Jeżeli znajdziesz dobre jakościowo 18" (oryginalne) to bierz i się nawet nie zastanawiaj
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Zawsze się znajdzie. Na forum już jest ktoś z Devil Eyes. Także i to jak przywędruje na allegro to się zapewne u kogoś pojawi
-
[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?
Na limuzyne 1.6 to też za mało Nie patrz na silnik, nie masz przecież oznaczeń na klapie. Zrób autko żeby Ci się podobało, a nie żeby pasowało do silnika. Co do przedniego grilla to nie kupuj bez znaczka. Jak już to zrób sobie tak jak ja mam (obwódkę na czarno a OOOO w chromie)
-
[ALL] co to za felgi ??
Felgi kozak Widziałem jakiś czas temu takie na allegro, tylko że były to jakieś tańsze włoskie zamienniki. Przejrzyj oferty, pewnie i teraz takie znajdziesz. Nie wiem tylko jak będą wyglądały w "normalnej" A4. Zauważ że ta B5 ma poszerzane nadkola od RSa, no i duża gleba obowiązkowo
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Do B5 proponuję Ci 195/65/R15. To optymalne rozwiązanie na zimę. A jeśli chodzi o opony to zastanów się nad Dunlop Winter Sport 3D lub Goodyear Ultra Grip 7+
-
[B5 ADR] Jakie ciśnienie w oponach ?
Dzięki
-
[B5 ADR] Jakie ciśnienie w oponach ?
Szkoda że nie wszystkie rozmiary są. Ja mam u siebie 215/45/R17 i tego rozmiaru tam nie ma I nie wiem jakie ma być ciśnienie. Mam 2.0 ale to chyba za mało ?
-
[ALL] Et felgi
Jak już chcesz zakładać MAM8 to pomyśl o 18". Ten wzór w 17" wygląda na mały
-
[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?
Jak już robisz na taki styl cichociemny to faktycznie zdejmij ten chromik
-
[ALL] Jakie felgi
To ja bym wziął na Twoim miejscu te Tomasony. Ale bierz w 17", bo mniejsze to nie bardzo. Jeszcze pokaż autko żeby zobaczyć czy będą pasowały