Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Pamiętaj tylko że jeździsz teraz na 17" i jak zmienisz na mniejsze to będziesz miał pewien niedosyt. Ja bym na Twoim miejscu tak jak pisałem zostawił te fele i założył zawias 1BE. To najlepsze rozwiązanie będzie. Będziesz się cieszył 17" no i miał autko nie za nisko na jazdę.
  2. No chyba nabijamy Ale przynajmniej chłopak się postarał i wkleił zdjęcie
  3. Kup zawieszenie 1BE. Będzie auto niżej ale nie tak nisko jak miałeś. Przy felgach 17" i większych musisz zawias obniżyć. Nieważne jakie byś opony kupił, auto i tak będzie wyglądało śmiesznie. Chyba że kupisz mniejsze alu.
  4. To jest najlepsze rozwiązanie. Podjedź do ASO i kup te uszy. W klejenie nie ma co się bawić.
  5. I właśnie w taką stronę powinieneś pójść. A nie robić z Audi BMW, tym bardziej z B7 gdzie na ori światłach wygląda ładnie.
  6. Ja też bym lotki nie założył. Ale już z lotką kupiłem i narazie tak zostaje
  7. No wzór ciekawy, taki oryginalny Zapowiada się zwłaszcza na Avancie.
  8. To już musiałbyś się kogoś zapytać kto ma ten wynalazek. Napisz do jakiegoś sklepu internetowego z oponami. Może Ci coś doradzą w tym temacie.
  9. Tu masz przykład takiej opony: http://www.allegro.pl/item455100328_opony_michelin_system_pax_245_710_r490_4szt.html Na system Pax składają się cztery elementy: opona, specjalnie zaprojektowane koło, pierścień wspierający i czujnik ciśnienia. Także raczej zwykła opona nie podejdzie.
  10. Tak, PAX to system który umożliwia dalszą jazdę gdy w oponach stracimy powietrze. Tu masz trochę o tym systemie: http://opony.autko.pl/x_C_X__P_SAS__P2_4488.html Z tego co tam przeczytałem to chyba trzeba specjalne opony na takie felgi.
  11. Osobiście nie mam zamiaru tego zakładać. Jak już to dzięki tej folii w łatwy sposób można tylnie lampy przydymić
  12. Ciekawi mnie też aspekt prawny tych folii. W przypadku kontroli drogowej czy by to przeszło ? Czy nie trzeba by tej folli zrywać tak jak to jest w przypadku folii na przednie szyby.
  13. Panowie wyluzujcie, jak chcecie się kłócić w taki sposób to na priv. A co do większego spalania i słabszego przyśpieszenia między 17" a 18" to już nie przesadzajcie że odczujecie różnicę. To nie F1 gdzie się liczy każda setna sekundy. W normalnym użytkowaniu nawet tego nie zauważycie.
  14. Nawet o tym nie myśl. Angel Eyes do B7 ? Nie rób z niej BMW bo do B7 to już wogóle Angele nie pasują.
  15. 205/55/16 - to 16 na końcu oznacza że opony są na felgę 16" i analogicznie 195/65/15 - to 15 oznacza że opony są na felgę 15". A jak chcesz naciągnąć oponę z felgi 15" na 16" ? MacGyverem nie jesteś Jak chcesz opony na felgi 16" to szukaj z ostatnią liczbą 16.
  16. Mimo indeksu V to i w lecie byś się mógł do tych 240 nie rozpędzić
  17. Do 16" bierz 205/55.
  18. Ja bym jednak założył 18". Na 17" też musisz uważać ale w mniejszym stopniu. Za jakiś czas jak obok Ciebie stanie B6 na 18" to mozesz żałować że takie małe załozyłeś. Poza tym jeśli komuś marzy się duża fela to niech nie rezygnuje tylko ze względu na drogi. Nie bądźcie minimalistami. Równie dobrze można napisać żeby nie kupować A4 bo zawieszenie delikatne i trzeba uważnie jeździć. Mi znajomy kiedyś powiedział żebym sprzedał 17" i kupił mniejsze bo opony drogie i musze strasznie na nie uważać (to było pomyślane rozsądnie tak jak ta wasza propozycja jazdy po polskich drogach na 16"). Ale mu podziękowałem za rade. Wolę się pomęczyć na 17" ale za to cieszy mnie autko Nie ma co tego tak przeliczać, do B6 minimum 18" i bez minimalizmu, to autko zasługuje na 18" :>
  19. Jak masz jakieś foto to się pochwal. Najlepiej jakbyś miał zdjęcie jak to świeci. Nie wiem czy to jest z tą widocznością tak 99%.
  20. Nie kombinuj, przelicz w kalkulatorze i dobierz zgodnie z tym. Wtedy będzie
  21. Zawias S-Line. Felgi wyglądają na Avanciku świetnie. Bierz w tym rozmiarze co są na zdjęciach. Pewnie to są 19"
  22. Zostaw w chromie, lampki są śliczne A czarne to według mnie bardziej do czarnej, srebrnej albo czerwonej A4. Na Twoim kolorze chrom będzie lepiej wyglądał.
  23. I dobrze zrobiłeś że sobie odpuściłeś tą folię. Wygląda to ładnie ale... ze światłami nie ma co kombinować i obklejać ich folią. Lampy mają najpierw dobrze świecić a potem wyglądać.
  24. Hmmm... przód i tył inne rozmiary alu, pomysł ciekawy Czekamy na efekty, może jakiś nowy trend w tuningu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.