Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie dotyczące nowych felg


prometeusz86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam troche banalne pytanie no ale:

jeszcze nie dawno jezdziłem na zawieszeniu -60, przy 17 calowych bbs'ach i oponach 223/45/ wg. mnie dobrze sie prezentowało.

audigl3.jpg

w1024.png

niestey stan dróg zmusił mnie do wymiany tego zawieszenia na seryjne- auto mocno poszło w góre,

i przy tych felgach auto wyglada wrecz smiesznie,

audi2zq2.jpg

w1024.png

moje pytanie:

jakie felgi kupic by auto jakos sensowanie wyglądało:

szeroka opona?

wysoka opona?

rozmiar felgi.

aktuanie auto stoi na stalówkach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup zawieszenie 1BE. Będzie auto niżej ale nie tak nisko jak miałeś. Przy felgach 17" i większych musisz zawias obniżyć. Nieważne jakie byś opony kupił, auto i tak będzie wyglądało śmiesznie. Chyba że kupisz mniejsze alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana felg tez wchodzi w gre. Ale jaki rozmair i jakie felgi- pełne, szprychowe itd

czy pelne czy szprychowe to juz zalezy jakie ci sie podobaja. wzor tu nie gra roli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem na 15" profil 165/65 autko niestety nie prezentowalo sie :confused4: Teraz zalozylem 17" i stoi tak wysoko jak twoja, ale za tydzien zakladam 1be i mysle ze bedzie to najlepsze rozwiazanie. Autko pojdzie w dol (20mm) co poprawi jego wyglad, a komfort jazdy nie powinien drastycznie sie obnizyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 215/55/R16 i jest całkiem całkiem, aczkolwiek ze względu na cene oponki na wiosnę zmieniam na 205. Poza tym na mojej feldze robi się mała bańka i strasznie mnie to drażni. 205 powinna leżeć z eleganckim kancikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana felg tez wchodzi w gre. Ale jaki rozmair i jakie felgi- pełne, szprychowe itd

Pamiętaj tylko że jeździsz teraz na 17" i jak zmienisz na mniejsze to będziesz miał pewien niedosyt. Ja bym na Twoim miejscu tak jak pisałem zostawił te fele i założył zawias 1BE. To najlepsze rozwiązanie będzie. Będziesz się cieszył 17" no i miał autko nie za nisko na jazdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiana felg tez wchodzi w gre. Ale jaki rozmair i jakie felgi- pełne, szprychowe itd

Pamiętaj tylko że jeździsz teraz na 17" i jak zmienisz na mniejsze to będziesz miał pewien niedosyt. Ja bym na Twoim miejscu tak jak pisałem zostawił te fele i założył zawias 1BE. To najlepsze rozwiązanie będzie. Będziesz się cieszył 17" no i miał autko nie za nisko na jazdę.

Popieram w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa wyjścia:

1) zrobić jednak glębę np. -20 (ori 1BE - ciężkie do znalezienia) lub -30 Weitec, -35 Lowtec

2) zamienić się ze mną na felgi z oponami :polew:

(w moim profilu możesz zobaczyć jak wyglądają koła 195/65/15 na standardowym zawieszeniu i obniżonym -35

Szczególnie polecam rozwiązanie drugie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias 1BE -20 :good: To chyba najlepszy kompromis miedzy wyglądem i komfortem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimę tak :> Ale na wiosnę obowiązkowo zawiecha w doł o to -20mm :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kwestia indywidualna. Niektórzy wolą twardszą zawiechę. Ja sam śmigam na twardym zawieszeniu i jestem zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślę nad takimi spreżynkami, - 30mm, 35mm, chyba bedzie optymalne, wszystko co poniżej zaczyna być hardcorem, no chyba że 1BE, tylko jak ktoś już pisał strasznie trudno zdobyc :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...