Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Elegancko to Ci wyszło Po tym co zobaczyłem to faktycznie dobrze zrobiłeś że wybrałeś czarne
-
[ALL B6] 205/65-16 na zime?
Ja bym jednak wolał kupić nowe opony. Szkoda opon, no i nadkoli.
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy jak skończysz robotę, jak autko wygląda. A co do lusterek to załóż te od B7.
-
[B6 AVF] 18" vs. 19"
Niektórzy nie wjeżdzają na krawężniki. Ja do nich należę
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
Nawet fajnie wyglądają w tym Avancie. Jednak te RS4 lepiej leżą na sedanie. Pomyśl jeszcze o MAM8. Ta fela w połączeniu z B6 daje konkretny :kox:
-
[ALL B5] a4 b5 fele na zime od merca 190
Tylko felga będzie bardziej schowana w nadkolu w porównaniu do felgi z Audi o ET45.
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
To są S5 a nie R8. Zarówno R8 jak i S5 pasują bardziej do Audi o charakterze sportowym (R8, nowa TT, A5, B7, B8). Natomiast do B6 już nie bardzo. Do Avanta B6 proponuję Ci RS4 ale takie: http://www.allegro.pl/item469432251_nowe_felgi_aluminiowe_19_5x112_styl_na_audi_rs4.html Ewentualnie moje ulubione MAM8: http://www.allegro.pl/item470383463_19_felgi_audi_a8_5x112_a4_a6_s4_s6_s8_rs4.html
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
Wywal tą okleinę bo aż razi w oczy Z tym carbonem możesz spróbować ale nie wiem czy Ci się uda to ładnie obkleic. Musisz to bardzo dokładnie zrobić zeby jako tako wyglądało. Dokładnie powycinać otwory i wogóle.
-
[B6 AVF] 18" vs. 19"
Ja śmigam na 17" a i czasami mam ochotę na 18" czy 19". Mi też mówili że 17" to nie bardzo bo komfort, polskie dziury i wogóle. Ja natomiast jestem zadowolony i z 18" czy 19" bym był pewnie zadowolony. Poprostu w Polsce powstało tabu że na nasze drogi to max. 16" a co wyżej to porażka bo komfort, kiepskie drogi, ciągłe prostowanie felg, drogie opony itd. W kółko słyszę te same argumenty przeciw większym alu. I tak ciągle Ci co nie mieli okazji jeździc na większych rozmiarach to powtarzają. Najpierw ludzie spróbujcie a potem wyraźcie obiektywną opinię.
-
[B6 AVF] 18" vs. 19"
Zdecydowanie 19". 18" do B6 to minimum, a im większe tym lepsze A co do reszty to kolega guardian dobrze podsumował. To jest tylko 1 cal różnicy i naprawdę tego aż tak nie zauważycie podczas jazdy.
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
To jak już obkleisz to pochwal się efektem. Jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie i jak będzie to wyglądało.
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Zapomniałem że jeden z forumowiczów ma takie na aucie. Tutaj masz linka: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32147.0.html;highlight=red+white+clear Jeżeli chcesz więcej zdjęć to napisz mi na priva maila a ja Ci podeślę fotki mojej niunii z tymi lampami
-
[ALL B5] a4 b5 fele na zime od merca 190
Przerwa trochę mała Ale jeżeli masz pewność że nie obciera to możesz jeździć. Jednak dla bezpieczeństwa pomyśl o dystansach.
-
[B5 ADP] DOJAZDÓWKA
Ja bym na Twoim miejscu zamiast dojazdówki kupił zwykłe koło. Jest ono praktyczniejsze a koszt będzie niewiele większy.
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące nowych felg
To już kwestia indywidualna. Niektórzy wolą twardszą zawiechę. Ja sam śmigam na twardym zawieszeniu i jestem zadowolony
-
[ALL B5] Folia termoplastyczna drewno
Żadnej folii, czy to carbon czy drewno. Tylko ori
-
[ALL] Przyciemnianie lamp Lamin-x
Kup folię i spróbuj sam. Lampa ma mniejszą powierzchnię niż szyba więc pewnie nie jest to takie trudne i nawet ładnie wyjdzie.
-
[B8 CAG] Zimówki
Podejdą Z tego co wiem to w B8 jest problem z 15", natomiast 16" podchodzą bez problemu.
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące nowych felg
Na zimę tak :> Ale na wiosnę obowiązkowo zawiecha w doł o to -20mm
-
[ALL B5] Które xenony pod soczewkę ?
Pod H1 to były te nieszczęsne Sonary. Pozostałe są pod H7.
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Ja bym został przy jednym kolorze. Jak wyjdzie że część ma być czarna a część chromowana to lepiej weź zrób całe w chrom.
-
[ALL B5] Waszym zdaniem lepiej założyć GY UG7+ 205/55/16 na alu, na których jeżdzę
Kup sobie na zimę 195/65/15 i do tego jakieś felgi. Nie będziesz musiał płacić za każdym razem za wymianę i wywarzenie opon. W domu przełozysz sobie tylko jedne felgi na drugie i po sprawie.
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Mam fotkę na dysku. Jutro Ci wrzucę bo teraz nie mam jak.
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Jak już to całą w czerń, nie mieszaj czarnego z chromem. Bo wyjdzie jakieś takie łaciate.
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Sam nie tak dawno przerabiałem temat wymiany lamp tylnich. Chciałem jakieś LEDy ale w sumie nie znalazłem odpowiednich. Każde miały jakieś ale co mi się nie podobało. No i kupiłem te cleary co pokazałeś: http://moto.allegro.pl/item467324993_lampy_tylne_nowe_audi_a4_clear_red_white.html I naprawdę jestem zadowolony. W słoneczny dzień wyglądają pięknie, a w nocy jakbyś jechał za samochodem z tymi lampami to byś mógł pomyśleć że to są LEDy