Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Szukałem na necie i zimówki mają tak 10-12mm. a letnie 8-9 mm.
  2. Nie polecałem tego rozmiaru. Napisałem to tylko żeby potwierdzić że z 215 nie ma problemu.
  3. Napewno nie jest to wina złego podłączenia w przełączniku przy kierownicy. Mi jak podmieniałem przewody to ślizgnęła się ręka i wszystkie wysunęły się z kostki. Musiałem kombinować żeby odpowiednio połączyć i wierz mi że nie ma takiej możliwości żeby przez to gorzej świeciły. A długie Ci świecą dobrze ? Bo jeśli tak to może to być wina kiepskiej soczewki, a dokładnie odbłyśników.
  4. A ja bym nie był pewny do końca. W B6 jest zalecane mniejsze ET, zwłaszcza przy 15".
  5. Wiem o jakie felgi Ci chodzi. Golfy V były na nich standardowo wypuszczane z fabryki. Są podobnie do tych na zdjęciu, ale to nie takie jak na foto.
  6. W końcu duże ładne alu i obniżka zawiechy to podstawa. Autko po tym się robi dużo młodsze
  7. To napisz mi na priva, a my kończymy OT
  8. Nawet szybciej niż myslisz Czyżbyś miał w planach założyć to coś ?
  9. Wtrącę się w temat.Czyli nie opłaca się kupować Angel Ayes ?Mam zamiar właśnie kupić z czasem takie lampki tylko się jeszcze zastanawiam. Możesz kupić Angele ale nie takie. Jak już to FK bo te to dziadostwo
  10. To są Sonary. Te lampy tylko wyglądają a nie świecą, wymień je jak najszybciej. Wkładaj ori Valeo w soczewce
  11. No ET jest trochę za duże. Tymbardziej że to 15".
  12. Ja mam 215/45/R17 (letnie, ale to i tak nie ma znaczenia) i jest Z węższymi może być już problem.
  13. Loco87 ta krytyka jest dziwna. ADR to wcale nie jest słaby silnik i dość dobrze jeździ. Do zwyczajnej jazdy jest w sam raz. Sam śmigam ADRem i jestem zadowolony. Chociaż Turbo by się przydało. Ale czasami lepiej kupić zadbanego ADR niż jakiegoś paździocha. Poza tym mA4ciek z tego co wiem jest studentem, zresztą tak jak ja. I wierz mi że czasami warto mieć coś słabszego niż się wpakować w studnię bez dna tylko po to by mieć te kilkanaście PS więcej pod maską. Tymbardziej że student nie ma łatwego życia
  14. W takim stanie to się nie dziwię że są za takie pieniądze. Poza tym to ET ogranicza trochę paletę samochodów do jakich bezproblemowo pasują, więc i zbyt tych felg jest nizszy. No i cena leci w dół.
  15. Dibo odpowiedział(a) na JACA4441 temat w Audi A4 B5
    A od spodu masz osłonę na silnik ? Może gdzieś się woda dostaje i jakieś zwarcie robi. Poza tym nie ten dział i temat zostanie przeniesiony.
  16. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Pewnie że można. Małe miasto, ale tylko ustalic termin i mini spocik można zrobić
  17. To dokładnie dział fizyki nazywany optyką Czego to się człowiek po latach nie dowie.. Dzięki. Tu masz przykład: http://www.optyczne.pl/7-s%C5%82ownik-ABERRACJA_CHROMATYCZNA.html I jest właśnie na drzewie, czyli na tym, o czym pisałem
  18. Jak ? :naughty:
  19. To zależy jaki zawias będziesz miał. Bo jak kupisz sobie jakiś sportowy utwardzony to napewno Twój tyłek to poczuje Ale tym się nie przejmuj i kupuj te alu
  20. To nie te. Ciężko Ci będzie takie znaleźć. Poza tym ten wzór do najpiękniejszych nie należy więc po co Ci on, skoro mozesz znaleźć duzo ładniejsze
  21. Aberracji chromatycznej nigdy do końca nie usuniesz, możesz ją jedynie zminimalizować. Pojawia się ona na granicy dwóch ośrodków o przeciwnej barwie (ciemny - jasny kolor). Najłatwiej zaobserwować robiac zdjęcie drzewa na tle jasnego nieba. Jak powiększycie obraz to zobaczycie na styku tych dwóch ośrodków taką purpurę. Kto siedzi trochę w fotografii to wie o co chodzi
  22. W międzyczasie jeszcze powiedzą: " patrzcie UFO jedzie " :polew:
  23. A mnie się właśnie na odwrót bardziej podoba Mi też bardziej chromowe obwódki szyb leżą lusterka chromowe Ile ludzi tyle zdań i gustów. Dla mnie chrom w lusterkach to i na wiosnę moja niunia dostanie chromowane uszy
  24. Jak dla mnie to Dunlopy, Goodyeary, no i te Toyo T1-R które są bardzo chwalone
  25. Zazwyczaj stalówki o tym samym rozmiarze utrzymują się w tych samych cenach. Nie wiem gdzie Ty znalazłeś o połowę tańsze felgi. To nie alusy gdzie są duże różnice. Stalówki się aż tak nie różnią więc i ceny nie mogą być aż tak rozbieżne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.