Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Widziałem na żywo i wygląda świetnie. Twoje ale co do wyglądu jest bezpodstawne. Co do reszty krytyki to jedni idą w moc, drudzy w wygląd, a jeszcze inni w obie te rzeczy. Każdy robi autko według własnych upodobań. I powinieneś to uszanować. Jeżeli chodzi o oszczędność to nic tam nie było o paliwie. Chodziło o to że lepiej kupić słabsze auto niż mocniejsze a padakę. Wydatki na remont silnika będą dużo większe niż wzrost spalania związany z tymi 19". Jeśli chodzi o to złośliwe stwierdzenie z Twojej strony, to jak ktoś kulturalnie z Tobą rozmawia to poszanuj to. Tak samo się odnoś do niego, a nie obrażaj go. Kultura tego wymaga.
  2. Jeszcze się pochwal co na tył wymyśliłeś A bez zderzaka... hmmm
  3. Czyli wychodzi że co dobre to i firmowe, a co za tym idzie droższe. A jakieś tanie rzeczy się nie sprawdzają.
  4. Pomyśl jeszcze jak to będzie świeciło. Poza tym B6 to według mnie najładniejsza z A4 i naprawdę takie wynalazki do niej zakładać to nie bardzo. To pasuje do B7 i wyżej bo one mają linię nadwozia bardziej sportową. A do B6 nie, nie i jeszcze raz nie.
  5. Chcesz oszczedzać to wyłącz TV i zgaś światło Jeżeli już ktoś chce założyć LEDy to niech kupuje od S6, a ori lamp niech nie rusza.
  6. Widzę kozaków jest coraz więcej A zima uderzyła ostro, u mnie cały czas sypie
  7. Nowak_zg jedyny plus Twoich problemów z policjantami to że nabierzesz takiej wprawy w obklejaniu szyb folią że będziesz mógł założyć profesjonalną firmę tym się zajmującą
  8. Cena jest kusząca, zwłaszcza że praktycznie nie używane te opony
  9. Bo nas straszysz że założysz to coś. Poprostu boimy się o Twojego Avancika
  10. Hehe... wiem. Dlatego my śmigamy na letnich
  11. To rozrywanie i klejenie jest najgorsze w tym modzie Działaj ze zderzakiem i zdawaj relację ze szczelności
  12. jarko ani mi się waż to zakładać. Bo nie wezmę od Ciebie bluzy A tak na poważnie to coś czuję że tego nie założysz. Cuber Ci to wybije z głowy
  13. Pokaż lepiej jak to świeci a nie jak wygląda na samochodzie
  14. Trzeniu kozak jesteś Ja dzisiaj miałem podobnie ale fotki nie zrobiłem
  15. 18" w B7 za duże ? Zastanów się nad 19" bo 18" to minimum do B7
  16. Ewentualnie poszukaj na forum w dziale Sprzedam. Wiem że ktoś miał do sprzedania Dunlopy razem ze stalówkami. Kupisz taniej niż w jakimś serwisie oponiarskim.
  17. Rozstaw w A3 to tak jak napisał slaweq 5x100. A Ty tak już nie krytykuj A3, zawsze mógł kupić A2 :polew:
  18. Zimówki używki to się kupuje tak minimum z 7-8mm bieżnikiem.
  19. To nie ma nic do rzeczy. Ta wajcha pozwala na ustawienie lampy na ruch lewo- lub prawo- stronny. Mówisz że nowe, czasami zdarzy się jakaś felerna sztuka albo partia. Może Ciebie to spotkało i Ci się taka sztuka trafiła. Zauważ że inni nie mają tego problemu.
  20. Jeszcze ja zostałem Podobno to są tylko przelotne opady, ale w przyszłym tygodniu już muszę zrobić SWAPa.
  21. To logiczne że zimówka musi mieć więcej. Pomijając kształt bieżnika musi mieć większą głębokość żeby dobrze wbijać się w śnieg
  22. Nie chcesz tego widzieć Sam dość długo przerabiałem temat lamp i na początku też mi się te Sonary podobały ale zmądrzałem. Nie zrób błędu jak Rytel i nie kupuj Sonarów, bo widzę że masz taki zamiar skoro pytasz o zdjęcia. Podpowiem Ci tak żebyś nie żałował: - jeżeli nie musisz mieć Angel Eyes to bierz najładniejszą opcję do B5 czyli ori valeo, ewentualnie zamienniki Depo: http://www.allegro.pl/item480537279_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html - jeżeli to muszą być Angel Eyes, uparłeś się na nie i nie możesz bez nich żyć to bierz FK: http://www.allegro.pl/item488587341_lampy_przednie_audi_a4_99_01_chrom_angel_eyes.html Sam mam ori valeo i jeżeli zrobisz tak jak ja to będziesz naprawdę zadowolony
  23. Ale to ma jedną zaletę. Jak Ci się znudzi to tylko zrywasz folię i masz ori A jak ktoś ma ciemne auto z ciemnymi dodatkami (zrobiobne na blacka) to takie lampy mogłyby mu spasować. Zwłaszcza że w każdej chwili możnaby się tego pozbyć.
  24. Czekam na cynk kto to i na fotki. Nawet nie będę się śmiał, chcę tylko zobaczyć jak to wygląda na samochodzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.