Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
Mógł ABS "uznać" że nie ma potrzeby aby zadziałać. To tylko urządzenie i czasami zgłupieje. Kilka razy miałem tak ża hamowałem w takich samych warunkach i raz zadziałał a raz nie.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Nie ma problemu, ja nawet na stalówkach się pojawię To jak ze spotem ? Przyszły weekend, sobota godzina 15.00. Co wy na to ?
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
U mnie przy małej prędkości też działa. Miałem okazję to sprawdzić Nawet wczoraj jak hamowałem, miałem na liczniku poniżej 20 km/h a ABS się udzielał
-
[B6 BEX] Szwecki tuning
Bad look nie pasuje do Audi tylko do japończyków. Ale w tym przypadku nawet daje radę W zasadzie tylko tego się można czepić w tym samochodzie, reszta jest
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
H7 pod warunkiem że masz soczewki. Jeżeli nie masz to je najpierw załóż, a potem ... H7
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
W tych modelach co były niezespolone ('95-'98) to przy błotniku była taka blacha co trzymała kierunek, w końcu był oddzielnie. Nie były z lampą i jakoś musiały się trzymać. Natomiast w A4 po '99 roku kierunki są zespolone z lampami i tej blachy nie ma bo nie jest potrzebna. I dlatego Ci nie wejdzie lampa zespolona jak jej nie utniesz. Montując każdy zestaw zespolony trzeba rezać błotnik. Wyjątek to te Sonary, ale to jest takie gówno że nie bierz pod uwagę tego.
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
Też mam 215/45/R17 i to przekłamanie jest delikatne i dopuszczalne. Jednak na wiosnę będą chyba 225/45/R17. Co do 215 to jej zaleta: jest niższa co wizualnie powoduje wrażenie większego alu. Już kilka osób przez to myślało że mam 18"
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
Też tak miałem, aż uliczkę w którą miałem skręcać przejechałem Ogólnie na oblodzonej drodze opony sobie nie radzą. Musisz wspomóc się czymś metalowym
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Zapewne dobrze. Moje Dunlopy SP Winter Sport 3D są cichutkie. Wczoraj się o tym po raz kolejny przekonałem jak je założyłem
-
[ALL] Opona zimowa i indeks prędkości
Zastanów się jeszcze czy będziesz tak szybko w zimie jeździł, czy drogi Ci na to pozwolą. Bo jak nie to nie ma sensu kupować o wyższym indeksie.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Ja dzisiaj też założyłem HIDy i jestem zadowolony Wiele osób sobie chwali takie rozwiązanie, byle w soczewce były zastosowane ofkors
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
Ratują Cię jedynie łańcuchy. Chyba że załatwisz sobie ze służbami drogowymi codziennie piaskarkę
-
SPOTY PRZEWORSKIE
No zima się zrobiła, ja na stalówkach i jak Tu się pokazać na spocie ?
-
[ALL] Opoy Zimowe Rzeszów
Aż tak źle nie jest z tym 1.8. Znalazłeś już jakieś ciekawe oferty ?
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja dzisiaj zrobiłem SWAPa: Dunlop SP Winter Sport 3D on board. Teraz tylko do wiosny i wracamy do 17"
-
[B5 1Z] Czy taka felga podejdzie do mojego
Plastelina Poszukaj czegoś lepszego bo jak tą kupisz to co jakiś czas będziesz musiał prostować.
-
[B5 AFB] Jakie kupić opony - używane czy bieżnikowane ?
Jak już to używki, bieżnikowanych nie kupuj. Poszukaj na allegro lub na forum. Pewnie znajdziesz coś w dobrych pieniądzach.
-
[ALL] Opona zimowa i indeks prędkości
Zgadzam się z Yelo. Nie wolno przekraczać tych wartości. Jeżeli ktoś już kupi oponę o niskim indeksie to musi o tym pamiętać i jej przestrzegać.
-
[B6 BEX] Szwecki tuning
A mi się podoba, takie inne jest Nie przepadam za bad lookiem ale tutaj nawet to pasuje. A fele niezłe kozaki mu wyszły
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
W każdych niezespolonych taki efekt jest. Popatrz na Twoje stare lampy które masz na aucie, też to zauważysz. Dlatego polecam Ci zespolone
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
Wejdą To jest to samo co ori Valeo. Tylko że produkowane przez inną firmę jako zamiennik. Oczywiście nie ważne czy Depo czy Valeo i tak nie ominie Cię cięcie błotnika i wymiana wtyczek, ale to nie jest wcale takie trudne.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Widzę że ekologia nawet się wkradła do żarników. Takie trendy teraz mamy.
-
[ALL] co dobrac do ContinentalTS770(zaden sklep nie ma ich w rozm.195/65 R15)?
Kup nowy komplet Dunlop SP Winter Sport 3D lub Goodyear UG7+.
-
[ALL B5] Bridgestone Potenza czy warto kupic?
Dobry zakup
-
[ALL B5] Klamka - wyłamanie (czym skleić?)
To jest element którego się często używa, no i musi być wytrzymała. Także nie wiem czy tak łatwo to skleisz. Jak już chcesz kleić to poszukaj jakiegoś dobrego kleju dwuskładnikowego. Lepiej będzie jednak jak kupisz nową.