Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Xenony A jak chcesz żarówki to kup dobrego producenta np. Philips, Osram.
  2. Czego ..dały by rade gdyby nie ten lexusiarki odblask I właśnie to psuje całokształt
  3. Też jestem przeciwny takim wynalazkom
  4. Tak jak napisałem do grafitu dymione Ładny kolorek, sam miałem ochotę na taki kolorek. Ale ostatecznie trafił się granat
  5. Akurat do granatowej założyłem białe Dymione pasują głównie do czarnych, srebrnych, grafitowych i czerwonych niuniek. Zależy też jak ktoś robi samochód. Bo jak ma z przodu i z tyłu ciemne lampki to i kierunki pasuje żeby były ciemne
  6. Felgi od A8 podchodzą do A4 Co do ET to zawsze można kupić dystanse
  7. A ile lasek pod wsioteką można na to wyrwać
  8. Sam dobrze nie ustawisz. O jakie niebieskie światło chodzi ?
  9. Do twojego koloru ja bym wziął dymione
  10. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Już tak nie krytykujcie Ja mam spojler na klapie i nawet nie jest źle
  11. Chyba musisz coś sam wyrezać. Te lampy są
  12. Zgadza się. Mnie też dopadło
  13. Wymiana Sonarów na Depo to dobra decyzja. Pomyśl nad tą elektryczną regulacją. Jak założysz xenon to Ci się przyda
  14. Każda soczewka Ci świeci inaczej bo jest inaczej ustawiona. Jedź na stację diagnostyczną. Tam za kilkanaście złotych Ci to ustawią
  15. Widać z bliska, głownie jak się przyjrzysz z boku pod pewnym kątem. Tak normalnie z daleka nic nie zauważysz.
  16. Następny nosorożeć Co Ci ludzie widzą w tych zderzakach
  17. Pomyśl jednak nad 18" . Jak kupisz 17" to za jakiś czas mogą Ci się wydać małe
  18. burżuje ja to jak nie mam szmatki (tak jak ostatnio jak śnieg popadał) to biorę garść śniegu i jazda Trzeba sobie radzić Polak potrafi, Polak da radę
  19. Ale bez przesady z wąskimi oponami, nie można wsadzać za bardzo wąskich opon. Wydaje mi się że do A4 najlepiej 195.
  20. Cena konkretna Ale za to pewnie szybko się ściąga i zakłada
  21. Ja też tak mam
  22. OZ to bardzo dobra firma. Tak jak koledzy piszą dawaj foty to doradzimy
  23. 2,5 PLN sztuka Ja wymieniałem żarówki przy zakładaniu białych kierunków.
  24. Takie fele trochę przymulą Ci auto. Ale jak już masz brać to bierz 8" tymbardziej że to za darmo
  25. Tak jak napisałem w innym temacie. Bierz opony z kolcami i się nie zastanawiaj. Tylko takie rozwiązanie Ci pozostało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.