Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B6] żarówki B6 problem z wyborem
Xenony A jak chcesz żarówki to kup dobrego producenta np. Philips, Osram.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Czego ..dały by rade gdyby nie ten lexusiarki odblask I właśnie to psuje całokształt
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Też jestem przeciwny takim wynalazkom
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Tak jak napisałem do grafitu dymione Ładny kolorek, sam miałem ochotę na taki kolorek. Ale ostatecznie trafił się granat
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Akurat do granatowej założyłem białe Dymione pasują głównie do czarnych, srebrnych, grafitowych i czerwonych niuniek. Zależy też jak ktoś robi samochód. Bo jak ma z przodu i z tyłu ciemne lampki to i kierunki pasuje żeby były ciemne
-
[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?
Felgi od A8 podchodzą do A4 Co do ET to zawsze można kupić dystanse
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
A ile lasek pod wsioteką można na to wyrwać
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Sam dobrze nie ustawisz. O jakie niebieskie światło chodzi ?
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Do twojego koloru ja bym wziął dymione
-
[ALL B5] spojler do a4
Już tak nie krytykujcie Ja mam spojler na klapie i nawet nie jest źle
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Chyba musisz coś sam wyrezać. Te lampy są
-
[ALL B6] Jaki rozmiar felgi pasuje do mojej audi??
Zgadza się. Mnie też dopadło
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Wymiana Sonarów na Depo to dobra decyzja. Pomyśl nad tą elektryczną regulacją. Jak założysz xenon to Ci się przyda
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Każda soczewka Ci świeci inaczej bo jest inaczej ustawiona. Jedź na stację diagnostyczną. Tam za kilkanaście złotych Ci to ustawią
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Widać z bliska, głownie jak się przyjrzysz z boku pod pewnym kątem. Tak normalnie z daleka nic nie zauważysz.
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
Następny nosorożeć Co Ci ludzie widzą w tych zderzakach
-
[ALL B6] Jaki rozmiar felgi pasuje do mojej audi??
Pomyśl jednak nad 18" . Jak kupisz 17" to za jakiś czas mogą Ci się wydać małe
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
burżuje ja to jak nie mam szmatki (tak jak ostatnio jak śnieg popadał) to biorę garść śniegu i jazda Trzeba sobie radzić Polak potrafi, Polak da radę
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Ale bez przesady z wąskimi oponami, nie można wsadzać za bardzo wąskich opon. Wydaje mi się że do A4 najlepiej 195.
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
Cena konkretna Ale za to pewnie szybko się ściąga i zakłada
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Ja też tak mam
-
[ALL] felgi oz
OZ to bardzo dobra firma. Tak jak koledzy piszą dawaj foty to doradzimy
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
2,5 PLN sztuka Ja wymieniałem żarówki przy zakładaniu białych kierunków.
-
[B5 ADR] RS6 18" 7,5 czy 8 cali albo mix do adr quattro
Takie fele trochę przymulą Ci auto. Ale jak już masz brać to bierz 8" tymbardziej że to za darmo
-
[ALL] Lód, podjazd 30 % - jak nie kolce i łańcuchy to jakie opony ?
Tak jak napisałem w innym temacie. Bierz opony z kolcami i się nie zastanawiaj. Tylko takie rozwiązanie Ci pozostało