Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    LEDy w światłach nie pasują ani do B5 ani do B6. Czy chrom czy czarne to i tak by wyglądały
  2. To rezanie tylko strasznie wyglada. Też na początku miałem obawy ale zaryzykowałem i cieszę się z zespolonych lampek
  3. Są dzielone, ale nie ma takiego efektu jak przy zespolonych. Bierz te i nie bój się cięcia
  4. Te co pokazałem w linku
  5. Bierz 16" alu. Wygląd lepszy no i nie będziesz miał problemów z zaciskami
  6. Daj linki do felg to Ci doradzimy
  7. Dobry strzał Tak mi się wydawało że widziałem je na Lambo
  8. Tylko że Momo to konkretna firma, która robi dobre alu Tutaj chodzi o repliki które są kiepskiej jakości.
  9. Ten wzór mi podchodzi pod amerykańskie chromy. Tutaj masz więcej takich felg: http://www.chromowane.pl/ Tylko jak przystało na chrom ceny :gwizdanie:
  10. Dużo tego ale większość Te są fajne: http://cgi.ebay.de/Audi-A4-8E-Bj-00-04-LED-Rueckleuchten-rot-grau-klar_W0QQitemZ160303788613QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item160303788613&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318
  11. Kiedyś na allegro taki wzór widziałem. Tylko ze to była jakaś plastelina
  12. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Jakoś mi się wydaję że auto bardziej straci niż zyska na charakterze. Poza tym druga sprawa jak z jakością takich lamp. Bo one głównie mają świecić. A tu możesz się przejechać i żałować zakupu.
  13. Krytycznie mało raggaman ma rację, za ten wzór dużo nie dostaniesz, w końcu do najpiękniejszych nie należy. Ale dołożysz i kupisz ładniejsze alu
  14. Lampki fajnie Ci wyszły Co do lusterek to na wiosnę będę też robił w chrom. I mi też to prawe mniejsze nie pasowało. Dlatego kupiłem duże od anglika na allegro, z elektryką i grzaniem. W tym tygodniu ma przyjść i będą oba duże
  15. Dibo odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6
    Tylko że ostatnio coraz więcej takich przypadków jest. Coraz więcej osób chce szybko i łatwo zarobić, dlatego szukają jeleni Mi też się chromowane listwy przejadły. Jakby były to OK, ale jak trzeba dodatkowo rezać to już nie
  16. Bierz te lampki Ori zespolone Valeo i te Depo to najlepsze rozwiązanie do B5
  17. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Sonary... nie kupuj tego badziewia. Tylko zeszpecisz auto. Do B6 ori bixenon
  18. Jak zamontujesz to wrzuć zdjęcia. Zobaczymy jaka jest różnica pomiędzy tym a ori.
  19. Chyba dalej myśli, bo wyniki z ankiety wyrównane
  20. Włoszczyzna ma to do siebie że strasznie się gnie. Wjedziesz na krawężnik, czy wpadniesz w duży dziołek i felgę trzeba prostować
  21. Bierz 2 tylko w 18" albo i 19" W poprzednim logo głównym forum była B6 na takich alu i wyglądała
  22. Ale jak wrzucisz ładniejszy wzór, to będzie jeszcze lepiej Zamieniłeś z 15" na 17" stąd Ci się podoba i masz wrażenie że wzór jest fajny. Za jakiś czas będziesz chciał zmienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.