Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dobry zakup
  2. Te kręcące się drzwi robią za dodatkową klimę
  3. 414 zł. za jeden żarnik ?
  4. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Ale za to na wiosnę będziesz miał upragnione lampki Jak Ci się tak śpieszy to zadzwoń do ludzi co handlują na allegro innymi kolorami FK. Może mają czarne lampki i Ci wystawią jak ich poprosisz.
  5. Ja też będę ten temat przerabiał, tylko że na wiosnę. Kupiłem w tamtym tygodniu prawe duże lusterko od anglika. Leży już u mnie w domu A co ciekawe sprzedawca przez przypadek mi wysłał paczkę jeszcze raz. Także na poczcie jest do wybrania drugie duże prawe lusterko od anglika. Ktoś zainteresowany ?
  6. ET50 to chyba troszkę za dużo.
  7. "zwyczajność" i prostota jest w modzie teraz Niektórzy nie idą za modą A co do felg to pomyślałbym nad tymi S5 albo R8
  8. Ciekawe rozwiązanie. Przetestuję bliżej wiosny
  9. Jak już to bierz 8".
  10. Witaj Twój problem tkwi w sterowniku centralnego zamka... Najprawdobodobniej wilgoć Wyjmij ,oceń ,przeczyść.....itd. sterownik znajduje się we wnęce z prawej strony bagażnika Pozdrawiam Wilgoć pewnie powoduje zwarcie i zadziałanie centralnego.
  11. Ja bym na Twoim miejscu kupił reflektory bixenonowe. A co do poziomowania to nie jest ono niewiadomo jak efektywne. Jak masz dużą praczkę to i tak zadziała z opóźnieniem. Dlatego tak czy tak będziesz trochę oślepiał
  12. Ale w sedanie się świetnie prezentują
  13. No coś takiego Takie ni czarne ..nie białe ..ale śliczne Fajnie wyglądają
  14. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Zawsze można zamontować w innym miejscu
  15. Elegancko
  16. Piszą że 6000K przewyższa osiągi konwencjonalnych lamp wyładowczych. A my mamy takie już od dawna z allegro
  17. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    ykk dobrze mówi. Narazie zapotrzebowanie na takie rzeczy się zmniejszyło. Widać to patrząc na ilość aukcji na allegro. Jak zmieniałem w lecie lampki to było dużo aukcji z tymi FK zespolonymi czarnymi. Poczekaj do wiosny, napewno się pojawią
  18. Ktoś może chwalić, ja nie chwaliłem i mi się nie podoba i nigdy nie podobało takie robienie autka [br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 08:29_________________________________________________Może jeszcze zaczniecie UFO z Wolsztyna zachwalać Trendy i postrzeganie niektórych rzeczy też się zmieniają. Jeśli coś się komuś kiedyś podobało to nie znaczy że teraz też musi
  19. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Tak trzymać
  20. A kiedyś niektórzy ludzie je chwalili na forum. Tu macie linka dla przypomnienia: http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wam_sie_podoba_ta_stylizacja-t1039.0.html
  21. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Why ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.