Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Wszystkie drzwi ma zrobione na lambo ?
  2. to jest xenon x2
  3. Najgorsze jest to rozklejanie klosza. Trzeba to zrobić delikatnie.
  4. A jakbyś szyby przyciemnił jasną folią ?
  5. Ale pomyśl jak wygladają cztery drzwi podniesione do góry
  6. Zdjęcia kozackie
  7. Właśnie te żarówki
  8. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zawsze możesz trafić na takiego co Ci pomarudzi i machnie ręką na folie
  9. W anglikach zawsze są dwa duże! Też myślałem nad wymianą ale mam elektrycznie składane i dałem sobie spokój! W anglikach są takie jak u nas tylko zamontowane na odwrót ...w wersjach US sa dwa duże :gwizdanie: To czemu w samochodach z Anglii wystawianych jako rozbitki widziałem dwa duże ?
  10. To co jest najlepsze na ten pył ? Usunę tym lepik z asfaltu ?
  11. Wzór fajny Obczaj jeszcze wykonanie.
  12. Ale nie bierz 235 czy 245. 1.6 na tym nie pojedzie
  13. to chyba faktycznie na jakies trefne trafiles bo moje sa cichutkie i jeszcze takich zimowek cichych nie mialem a cisnienie tak jak w naszych autkach podaje producent: przy zimowkach rozmiar 195/65/15 - 2,4 Coś w tym jest bo UG7+ są ciche
  14. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Było wiele razy o tym na forum. Przede wszystkim to Sonary więc kiepsko świecą. Zrób zdjęcia w nocy i wrzuć na forum Do tego takie lampy nie pasują do stylistyki B5.
  15. To wywal te brewki Poprawisz przy okazji wygląd samochodu
  16. Pozostaje czekać na zdjęcia tych lamp. Oby było warto
  17. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Zdecydowanie nie
  18. To masz szlachetnie, w końcu jak w Lamborghini
  19. Tylko że duzo jest ładnych wzorów na allegro a większość to plastelina. Dlatego teraz jak kupuje się alu to obok wyglądu trzeba patrzeć czy czasem repliki się nie kupuje
  20. Pytałem się ludzi co mają lusterko od anglika i po wymianie szkła podobno jest OK. Okaże się na wiosnę Co do tego lusterka to cena pewnie wyjdzie koło 100 PLN. no to juz mow jak gdzie kiedy i w jaki sposob mozemy sie dogadac zeby takie lusterko trafilo w moje lapki Pisz na priva
  21. Fele z większą liczbą ramion nie zawsze wyglądają masywniej. Czasami duża liczba powoduje ich mniejszy przekrój co nie zawsze wpływa na jakość i na wrażenie "masywności" Ale mniejszy przekrój ramion też mogą mieć alu pięcioramienne. Wszystko zależy od wzoru felgi
  22. Pytałem się ludzi co mają lusterko od anglika i po wymianie szkła podobno jest OK. Okaże się na wiosnę Co do tego lusterka to cena pewnie wyjdzie koło 100 PLN.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.