Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    A jak w nocy ? Świecą w miarę dobrze ?
  2. super z gory dzieki
  3. Ja Ci tylko proponowałem dobre rozwiązanie i to jest nie tylko moje zdanie. Na tym forum wiele osób doradza co zmienić, nawet jak właściciel nie pyta o to i ludzie się nie wściekają jak ktoś takie coś napisze.
  4. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Co do cofania to przyznam Ci rację
  5. Takie zdjęcie to dopiero muszę zrobić. Jak się pogoda poprawi to Ci cyknę fotkę
  6. Z tych to pierwsze Sam mam takie
  7. Proponuję zmienić nazwę tematu na "Przyciemnianie szyb - VT"
  8. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    To Cię spotkał wydatek Jakby co pisz bliżej wiosny jak już będziesz miał pieniążki na lampki to coś znajdziemy
  9. Ze zdjęć wygląda że to samo.
  10. Widzę że używacie różnych środków i je sobie chwalicie. Teraz tylko pytanie które najbezpieczniejsze dla felg ?
  11. Kurde...ja widziałem auta z UK z dużym i małym ...teraz luknąłem na allegro to są z dużymi Ja tylko widziałem z dwoma dużymi. Z dużym i małym
  12. jest git własnie tak mi sie podba Jest
  13. 1) Zakładasz pomarańczowe żarówki i jest 3) Musisz to dobrze zrobić żeby wilgoć się nie dostawała.
  14. Zrobione w zimnych kolorach
  15. Aluminium elegancko sie prezentuje Drewno odpada
  16. To fakt, będzie naciągnięta.
  17. Coś mi się wydaje że nie wszystko wyczyścisz benzyną.
  18. Jak to ? Na rok do przodu ? Czyli, że dopiero za rok będą dostępne oferowane produkty na Essen Motor Show ? Nie wszyscy producenci wystawiają się na tych targach i nic Malik nie napisał o producencie (kraj .itp) lamp, które są przedstawione na zdjęciu. Mi też to jakoś nie pasuje. Rozumiem samochody, ale części do nich
  19. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Spotkałem się już z takimi cudami
  20. Ja bym na Twoim miejscu pomyślał o 215. Dobry rozmiar i przekłamanie jest nie wielkie. Sam na takich jeżdzę
  21. Coś czuję że to Ty się dopiero wypowiesz jak kupisz
  22. To nie to. Mi chodzi o cztery
  23. Jak zrobisz to się pochwal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.