Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Ja jakbym miał malować zaciski to pomalowałbym w czarny mat. Nie rzucałyby się w oczy i estetycznie by to wyglądało
-
Znaczenie ET Felgi
Jak producent zaleca 47-48, to ja bym pakowal 43 (czesto mozna spotkac z okolic rozmiarow, ktore Ci podpasuja). Nie wiem czy nawet 40 by nie podeszło.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
A nie lepiej spróbować teraz wyrezać i cieszyć się że ma się szybciej takie coś ?
-
[B5 AFN] Jakie opony na 15" felgi stalowe
Bardzo dobre oponki
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Pomaluj, fajnie będzie to wyglądało przy Twoim kolorze
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
slaweq popieram
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
Jeździ taka srebrna A6 po Rzeszowie z LEDami z przodu i z tyłu. Te przednie to Sonary i kiepsko to wygląda Nawiązując do świąt: choinka Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5 niestety w tym roku gwiazdor nie bedzie tak chojny Poproś Mikołaja
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
Te fotochromy to fajna sprawa.
-
[ALL B6] Szybki ciemne w srebrnej
Ja bym zostawił relingi w chromie
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
- [ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
To była przenośnia. Chodziło mi o to że najlepsze byłyby po 2 lifcie na LEDach- [ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Może przed nowym rokiem zdąrzysz- [ALL] Co sądzicie o tych felgach chromy.com.pl ?
..dabbył Dżi..raGGuś.. :polew: No mnie te Sławkowe 5cio ramienne .. w ogóle nie podniecają- [ALL B7] 18 DO A4
Do 18" lekko obniż zawias i będzie- [ALL B6] Łańcuchy śniegowe na oponach letnich.
Chociaż zapowiadają ochłodzenie i śnieg. W każdym razie najważniejsza ostrożność i jakoś powinieneś dać radę.- [B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Popieram. Chociaż ja bym żadnej z tych rzeczy w Audi nie zrobił.- [ALL] Co sądzicie o tych felgach chromy.com.pl ?
Fele z Golfa kozaki Te OZy na które polujesz też są ciekawe- [ALL] polerowane felgi s line
Wtedy to i ja będę szykował alu na wiosnę. Myślałem że coś prędzej, zanim zacznę zobaczę efekty- [B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5- [ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Do tych po drugim lifcie to najlepiej wpakować LEDy- [B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Zgadzam się ze slawqiem. A w przypadku Audi nigdy nie były w modzie- [ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
Przynajmniej w Polsce można nauczyć się kombinować. Ale za bardzo odbiegliśmy od tematu piecowego przyciemniania- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
RS6- [B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
Podobne informacje o umiejscowieniu są w przypadku obrysówek. A co do LEDów to najlepiej zrobić je na osobnym włączniku i włączać je kiedy można- [ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Autko na stalówkach "boli" nie tylko Ciebie Ale teraz na to nie patrz tylko wrzucaj fotki bo czekamy - [ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka