Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Ja jakbym miał malować zaciski to pomalowałbym w czarny mat. Nie rzucałyby się w oczy i estetycznie by to wyglądało
  2. Jak producent zaleca 47-48, to ja bym pakowal 43 (czesto mozna spotkac z okolic rozmiarow, ktore Ci podpasuja). Nie wiem czy nawet 40 by nie podeszło.
  3. A nie lepiej spróbować teraz wyrezać i cieszyć się że ma się szybciej takie coś ?
  4. Pomaluj, fajnie będzie to wyglądało przy Twoim kolorze
  5. Jeździ taka srebrna A6 po Rzeszowie z LEDami z przodu i z tyłu. Te przednie to Sonary i kiepsko to wygląda Nawiązując do świąt: choinka Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5 niestety w tym roku gwiazdor nie bedzie tak chojny Poproś Mikołaja
  6. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Te fotochromy to fajna sprawa.
  7. Ja bym zostawił relingi w chromie
  8. To była przenośnia. Chodziło mi o to że najlepsze byłyby po 2 lifcie na LEDach
  9. Może przed nowym rokiem zdąrzysz
  10. ..dabbył Dżi..raGGuś.. :polew: No mnie te Sławkowe 5cio ramienne .. w ogóle nie podniecają
  11. Do 18" lekko obniż zawias i będzie
  12. Chociaż zapowiadają ochłodzenie i śnieg. W każdym razie najważniejsza ostrożność i jakoś powinieneś dać radę.
  13. Popieram. Chociaż ja bym żadnej z tych rzeczy w Audi nie zrobił.
  14. Fele z Golfa kozaki Te OZy na które polujesz też są ciekawe
  15. Wtedy to i ja będę szykował alu na wiosnę. Myślałem że coś prędzej, zanim zacznę zobaczę efekty
  16. Lepszym rozwiązaniem będzie kupić B8 albo A5
  17. Do tych po drugim lifcie to najlepiej wpakować LEDy
  18. Zgadzam się ze slawqiem. A w przypadku Audi nigdy nie były w modzie
  19. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Przynajmniej w Polsce można nauczyć się kombinować. Ale za bardzo odbiegliśmy od tematu piecowego przyciemniania
  20. Podobne informacje o umiejscowieniu są w przypadku obrysówek. A co do LEDów to najlepiej zrobić je na osobnym włączniku i włączać je kiedy można
  21. Autko na stalówkach "boli" nie tylko Ciebie Ale teraz na to nie patrz tylko wrzucaj fotki bo czekamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.