Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Niektórzy się nie poddają i jeżdzą z przyciemnionym przodem chociaż wiedzą że mogą zrywać przy najbliższej kontroli A Twojemu koledze ładny prezent zrobili na Mikołaja.
  2. A Ty Jerzu jakie będziesz zakładał ?
  3. Jak ktoś ma długie ręce to nie ma z tym problemu
  4. Na wiosnę jak wyrezam to się wszystko okaże
  5. Właśnie o to zacięcie sportowe tutaj chodzi
  6. Dobry wybór do B8 Tak jak Ci doradzałem Dobry bo Ty tak doradzałeś? Nie. Dobry bo pasuje do B8 A to że tak jak doradzałem to przy okazji
  7. Szybkoschnący klej to chyba nie bardzo będzie trzymał Takie kleje mocno trzymają i to może być dobre rozwiązanie
  8. Mnie interesują właśnie letnie. Bo na wiosnę muszę zainwestować w oponki
  9. Te S5 ale do nowszych modeli. W B5 mogą średnio wyglądać.
  10. Dobry wybór do B8 Tak jak Ci doradzałem
  11. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Dalej przyciemniłeś przednie szybki ?
  12. Nie mam takiej mozliwości
  13. Jeździsz na falkenach ? Jak Ci się sprawują ?
  14. Kolega też mi mówił żeby spróbować acetonem. Ale czy nie zniszczy mi warstwy wierzchniej alu ?
  15. Kurde...ja widziałem auta z UK z dużym i małym ...teraz luknąłem na allegro to są z dużymi Ja tylko widziałem z dwoma dużymi. Z dużym i małym W rozbitkach to nie widzialem. Jak biegałem po londynie to B5 widziałem tylko z 2 dużymi... No bo mają tylko dwa duże
  16. Ale ja mam kilka wżer na przednich alu. I w tym miejscu osadziły się czarne smary. Dlatego pasta do rys raczej odpada.
  17. Po deszczu to jest masakra, cały bok auta ochlapany. Wiem z doświadczenia Ale za to wygląd
  18. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Takie mierniki od dawna u nas już mają
  19. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A potem się użerać z mundurowymi
  20. wg mnie średnio kozacko.... Zależy kto co lubi. Ja mam w B5 równo z nadkolem i jest elegancko
  21. Nawet wzór ciekawy. Tylko dalej nie wiadomo jak z jakością.
  22. Ja mam te same obawy.
  23. To czekamy na fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.