Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Ja tak teraz mam i to bez progów Auto musi się toczyć, bo jak nie to jest tompnięcie i ociera
-
Azot w oponach
Tak jak kolega napisał jest tylko kilka procent różnicy w zawartości azotu. Dlatego nie ma sensu pakować pieniędzy w błoto
-
[B5 ADP] Felgi stalowe
Na felgach od Passata auto lepiej wygląda. Nie chowają się tak w nadkola
-
[ALL B6] Lampy przednie
I już cena staje się bardziej atrakcyjna
-
[B5 ADP] Felgi stalowe
http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
-
[B5 ADP] Felgi stalowe
Był już taki temat na forum. ET może być problemem w tych felgach
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Musisz trochę pokombinować żeby to włożyć. Trochę wprawy i na przyszłość będzie łatwiej
-
[B5 ABC] "Latający" odbłyśnik w lewej lampie
Nie ściągasz zderzaka. Od strony kierunku masz jeszcze jedną śrubę, pewnie ona trzyma. Wyjmij kierunek a potem ją odkręć. Powinieneś wtedy bez problemy wyjąć lampę. Co do tych lamp dymionych to zrób zdjęcie z bliska jak to wygląda.
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Nie jest źle, widziałem gorsze przypadki Jakiś czas temu był temat z tym autem na forum i wiele osób się nim zachwycało. Nawet byli chętni żeby go odkupić
-
[ALL B7] stalowki , alusy 16" 3.0TDI
Jak to zwykle bywa w ASO
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Też jeżdzę na 17" i jakoś mi drogi nie straszne. Z chęcią przesiadłbym się na 18" ale nie ma takiego wzoru w tym rozmiarze jak mam Jak już chcesz zostać przy 17" to pomyśl o innym wzorze bo te alusy wyglądają na 16" No i ten wzór Co do gleby, progów zwalniających i krawężników to znam temat. Mam podobnie obniżone autko. Tylnią dokładkę z czasem gdzieś zgubisz. Miałem podobną i na progu zwalniającym mi pękła. Potem ją wywaliłem i założyłem ori, a autko z miejsca stało się ładniejsze
-
[ALL B6] Lampy przednie
To zależy czy masz przetwornice i żarniki. Bo jak masz to tylko lampy
-
[B5 ABC] "Latający" odbłyśnik w lewej lampie
Eeee tam... nie bój się montażu zespolonych. Rezać każdy może, jeden trochę lepiej, drugi trochę gorzej
-
[ALL] klej na felgach
Jak znajdziecie nazwę płynu to dajcie znać, jestem tym zainteresowany
-
[B5 ABC] "Latający" odbłyśnik w lewej lampie
To oznacza że pora wymienić lampy na soczewkę
-
[ALL B6] Lampy przednie
Co nie fajne ? Bixenon ? Właśnie że fajne
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Kolega za jakiś czas pourywa te plastiki i wyjdzie mu to na +
-
[ALL B7] stalowki , alusy 16" 3.0TDI
ale o co zapytac ? Pewnie jakie stalówki 16" podejdą do 3.0TDI
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Wyrezać autko na wzór S4 i będzie Tymbardziej że kolorek fajny i jak to właściciel napisał rzadko spotykany
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Akurat tyle za te plastiki nie weźmie
-
[ALL] jak zabezpieczyć kołpaki
Przyczaj się na złodzieja ewentualnie jeździj bez kołpaków. Z dobrym zabezpieczeniem tych elementów będzie ciężko
-
[ALL B5] Hokej, dokładka tylnego zderzaka
Ja bym na Twoim miejscu nie kupował w ASO. Podjedź do jakiegoś szrotu z częsciami. Ja też coś takiego kupowałem i dałem za to 70PLN w idelnym stanie. Nic nie było połamane. Sprzedawca pokazał mi z 20 tych dokładek i kazał sobie wybrać najlepszą
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ten filmik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Do czego ten filmik slaweq ? GM ładnie się prezentuje Twoja A4. Widziałem w piątek pod Plazą
-
[B5 ABC] V6 zniknęło
Już raz założyłeś ten temat. Z tego co pamiętam to chyba nikt nie odpisał w nim.