Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Ja tak teraz mam i to bez progów Auto musi się toczyć, bo jak nie to jest tompnięcie i ociera
  2. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Tak jak kolega napisał jest tylko kilka procent różnicy w zawartości azotu. Dlatego nie ma sensu pakować pieniędzy w błoto
  3. Na felgach od Passata auto lepiej wygląda. Nie chowają się tak w nadkola
  4. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    I już cena staje się bardziej atrakcyjna
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
  6. Był już taki temat na forum. ET może być problemem w tych felgach
  7. Musisz trochę pokombinować żeby to włożyć. Trochę wprawy i na przyszłość będzie łatwiej
  8. Nie ściągasz zderzaka. Od strony kierunku masz jeszcze jedną śrubę, pewnie ona trzyma. Wyjmij kierunek a potem ją odkręć. Powinieneś wtedy bez problemy wyjąć lampę. Co do tych lamp dymionych to zrób zdjęcie z bliska jak to wygląda.
  9. Nie jest źle, widziałem gorsze przypadki Jakiś czas temu był temat z tym autem na forum i wiele osób się nim zachwycało. Nawet byli chętni żeby go odkupić
  10. Też jeżdzę na 17" i jakoś mi drogi nie straszne. Z chęcią przesiadłbym się na 18" ale nie ma takiego wzoru w tym rozmiarze jak mam Jak już chcesz zostać przy 17" to pomyśl o innym wzorze bo te alusy wyglądają na 16" No i ten wzór Co do gleby, progów zwalniających i krawężników to znam temat. Mam podobnie obniżone autko. Tylnią dokładkę z czasem gdzieś zgubisz. Miałem podobną i na progu zwalniającym mi pękła. Potem ją wywaliłem i założyłem ori, a autko z miejsca stało się ładniejsze
  11. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    To zależy czy masz przetwornice i żarniki. Bo jak masz to tylko lampy
  12. Eeee tam... nie bój się montażu zespolonych. Rezać każdy może, jeden trochę lepiej, drugi trochę gorzej
  13. Jak znajdziecie nazwę płynu to dajcie znać, jestem tym zainteresowany
  14. To oznacza że pora wymienić lampy na soczewkę
  15. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Co nie fajne ? Bixenon ? Właśnie że fajne
  16. Kolega za jakiś czas pourywa te plastiki i wyjdzie mu to na +
  17. ale o co zapytac ? Pewnie jakie stalówki 16" podejdą do 3.0TDI
  18. Wyrezać autko na wzór S4 i będzie Tymbardziej że kolorek fajny i jak to właściciel napisał rzadko spotykany
  19. Akurat tyle za te plastiki nie weźmie
  20. Przyczaj się na złodzieja ewentualnie jeździj bez kołpaków. Z dobrym zabezpieczeniem tych elementów będzie ciężko
  21. Ja bym na Twoim miejscu nie kupował w ASO. Podjedź do jakiegoś szrotu z częsciami. Ja też coś takiego kupowałem i dałem za to 70PLN w idelnym stanie. Nic nie było połamane. Sprzedawca pokazał mi z 20 tych dokładek i kazał sobie wybrać najlepszą
  22. Do czego ten filmik slaweq ? GM ładnie się prezentuje Twoja A4. Widziałem w piątek pod Plazą
  23. Już raz założyłeś ten temat. Z tego co pamiętam to chyba nikt nie odpisał w nim.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.