Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Nawet o tym nie myśl. Kiepsko to wygląda, jakby było na siłę wkładane
-
[ALL] Jakie felgi
Wzór fajny, szeroki rant Tylko licz się że to jest plastelina. Do tego dochodzi szeroki rant. Dlatego trzeba bardzo uważać na te fele przy jeździe
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Brakuje najważniejszego Ale spryski w kolorze to duży plus
-
[ALL B6] sedan , spojler , który ?
Ja bym nic nie montował na tylnią klapę. A jak już chcesz to tylko ori od S4.
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Ale ta tylnia dokładka nie jest montowana na kleju. Z demontażem i założeniem ori to jest kilkanaście minut roboty
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Czekamy na całość, zapalone diody wyglądają nawet nieźle
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
Zobacz zdjęcia białych czy srebrnych samochodów na ciemnych alu. Zobaczymy co wtedy powiesz
-
[ALL] czy te alusy są od s8?czy beda pasować do a4?
A mi się podobają te drugie, mimo że to wzór z BMW
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
Ciemne fele pasują do jasnego samochodu. Dlatego te ciemne wstawki będą
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
Powiedz jeszcze że masz te xenony zamontowane w lampach starego typu
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Ja bym na Twoim miejscu wywalił tą tylnią dokładkę. Miałem taką Riegera i wywaliłem, bo nie pasowała do sylwetki samochodu.
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
Będą pasowały, wzór ładniutki Tylko bierz 18" no i ori
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
Chyba tak Doszedł do wniosku że nie ma co montować tego patyczka na klapie
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
Najmniejszym kosztem to można modyfikować Daewoo a nie Audi. Taka minimalizacja kosztów spowodowała że powstało coś takiego jak wiejski tuning
-
[ALL B5] spojler do a4
Dobrze że nie z Subaru
-
[ALL B5] spojler do sedana , Co sądzicie o tym ... ?
To coś wyglada jak pryszcz na pewnej części ciała
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Bo są robione na wzór poliftowych
-
m5 e39 5.0 400KM vs S6 c5 4.2 340KM
Jakoś mi się w to nie chce wierzyć. Rezanie jest jak nałóg Ja też sobie mówiłem że niewiele zmienię. Ale potem jeszcze to, jeszcze tamto, itd. i trochę się tego nazbierało Co do 2.7BiT to w tym topicu użytkownicy pisali że taniej wychodzi utrzymanie od 4.2. Najgorsze są koszta Turbo. Z resztą już jest lepiej. Ale za to jaka frajda z 2.7BiT, 4.2 Ci takiej nie da. Ale to Twój wybór. Chciałbym być na Twoim miejscu tzn. stać przed takim dylematem. I wtedy wziąłbym 2.7 BiT
-
[ALL B5] Ciekawe reflektory ala Audi R8 sprawdzał ktoś ?
Te są ale niebieskie żarówki w nich to pomyłka! Nikt się nie nabierze, że to xenon a policja chętnie się przy.... Bo to jest najlepsze rozwiązanie do B5 :> Zespolone Valeo + xenon i wszystko jasne A takie wynalazki to do innych marek, a nie do OOOO.
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
Z tymi LEDami to nie jest aż tak źle. Jakbym miał montować to tylko w zderzaku i na dodatkowym przycisku np. od halogenów Wtedy jeździsz na LEDach kiedy masz ochotę
-
[ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Dla mnie najładniejsze tylnie lampy do B5 to te: http://www.allegro.pl/item493869545_lampy_audi_a4_clear_bialo_czerwone_a4_depo.html Dopiero potem jest polift
-
[ALL B5] Ciekawe reflektory ala Audi R8 sprawdzał ktoś ?
Ja jeszcze nie miałem okazji tego widzieć na szczęście na żywo Ale to szpecenie B5 i robienie z tego modelu agrotuningu
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Dzięki temu projektowi będzie można rozpoznać bezproblemu klubowiczów w nocy
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
Podobnie jak w B5, fajnie to wygląda ale nie jest idealnie To dopiero ładnie się komponuje z B7
-
[B5 ABC] Diody do jazdy dziennej w lampach
Najpierw wymień lampy na soczewkę + xenon. Dopiero potem pomyśl o LEDach w zderzaku. A te LEDy w starego typu lampach wyglądają jakby się z choinki urwały. Przyjrzyj się zdjęciu, jak to pasuje do starych lamp