Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Nawet o tym nie myśl. Kiepsko to wygląda, jakby było na siłę wkładane
  2. Wzór fajny, szeroki rant Tylko licz się że to jest plastelina. Do tego dochodzi szeroki rant. Dlatego trzeba bardzo uważać na te fele przy jeździe
  3. Brakuje najważniejszego Ale spryski w kolorze to duży plus
  4. Ja bym nic nie montował na tylnią klapę. A jak już chcesz to tylko ori od S4.
  5. Ale ta tylnia dokładka nie jest montowana na kleju. Z demontażem i założeniem ori to jest kilkanaście minut roboty
  6. Czekamy na całość, zapalone diody wyglądają nawet nieźle
  7. Zobacz zdjęcia białych czy srebrnych samochodów na ciemnych alu. Zobaczymy co wtedy powiesz
  8. A mi się podobają te drugie, mimo że to wzór z BMW
  9. Ciemne fele pasują do jasnego samochodu. Dlatego te ciemne wstawki będą
  10. Powiedz jeszcze że masz te xenony zamontowane w lampach starego typu
  11. Ja bym na Twoim miejscu wywalił tą tylnią dokładkę. Miałem taką Riegera i wywaliłem, bo nie pasowała do sylwetki samochodu.
  12. Będą pasowały, wzór ładniutki Tylko bierz 18" no i ori
  13. Chyba tak Doszedł do wniosku że nie ma co montować tego patyczka na klapie
  14. Najmniejszym kosztem to można modyfikować Daewoo a nie Audi. Taka minimalizacja kosztów spowodowała że powstało coś takiego jak wiejski tuning
  15. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Dobrze że nie z Subaru
  16. To coś wyglada jak pryszcz na pewnej części ciała
  17. Bo są robione na wzór poliftowych
  18. Jakoś mi się w to nie chce wierzyć. Rezanie jest jak nałóg Ja też sobie mówiłem że niewiele zmienię. Ale potem jeszcze to, jeszcze tamto, itd. i trochę się tego nazbierało Co do 2.7BiT to w tym topicu użytkownicy pisali że taniej wychodzi utrzymanie od 4.2. Najgorsze są koszta Turbo. Z resztą już jest lepiej. Ale za to jaka frajda z 2.7BiT, 4.2 Ci takiej nie da. Ale to Twój wybór. Chciałbym być na Twoim miejscu tzn. stać przed takim dylematem. I wtedy wziąłbym 2.7 BiT
  19. Te są ale niebieskie żarówki w nich to pomyłka! Nikt się nie nabierze, że to xenon a policja chętnie się przy.... Bo to jest najlepsze rozwiązanie do B5 :> Zespolone Valeo + xenon i wszystko jasne A takie wynalazki to do innych marek, a nie do OOOO.
  20. Z tymi LEDami to nie jest aż tak źle. Jakbym miał montować to tylko w zderzaku i na dodatkowym przycisku np. od halogenów Wtedy jeździsz na LEDach kiedy masz ochotę
  21. Dla mnie najładniejsze tylnie lampy do B5 to te: http://www.allegro.pl/item493869545_lampy_audi_a4_clear_bialo_czerwone_a4_depo.html Dopiero potem jest polift
  22. Ja jeszcze nie miałem okazji tego widzieć na szczęście na żywo Ale to szpecenie B5 i robienie z tego modelu agrotuningu
  23. Dzięki temu projektowi będzie można rozpoznać bezproblemu klubowiczów w nocy
  24. Podobnie jak w B5, fajnie to wygląda ale nie jest idealnie To dopiero ładnie się komponuje z B7
  25. Najpierw wymień lampy na soczewkę + xenon. Dopiero potem pomyśl o LEDach w zderzaku. A te LEDy w starego typu lampach wyglądają jakby się z choinki urwały. Przyjrzyj się zdjęciu, jak to pasuje do starych lamp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.