Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Jeżeli chodzi o S6 to popytaj na forum A6. Powinni Ci doradzić: http://www.a6klub.pl/ Może Cię naprowadzę na coś innego. Jak bym był na Twoim miejscu to bym pomyślał o A6 z 2.7 BiT. Tutaj masz topica i jest nawiązanie do 4.2 : http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=4200&start=0 Może to nie będzie S6, ale pamiętaj że z tego zawsze możesz wyrezać sobie S6, tymbardziej że lubisz mody Ale za to będziesz miał 2.7 BiT pod maską. Dla mnie ten silnik to bajka :kox:
  2. O sedanie, bo głównie o nim była mowa. musti ma grafitowego sedana i chciał żeby mu doradzić boczne kierunki, a potem zapytał jeszcze o lampy tylne Więc była dyskusja o lampkach do jego sedana
  3. A mi się to podoba, takie futurystyczne W nocy autko ciekawie wygląda
  4. Mi się bez problemu powiększyło.
  5. To ładnych masz u siebie fachowców jak maty wymontowują. Może chcieli Ci przyciemnić silnik i dlatego wymontowali
  6. Dobrze że w bagażniku a nie na samochodzie Odpuść sobie i nie zakładaj tego
  7. Też jestem ciekawy efektu końcowego Oby te pieniądze nie poszły na marne
  8. Ja też się muszę przyznać że mi też się przedliftowe podobają Jedynie ten pomarańcz mi nie pasuje w tych lampkach.
  9. Ale nie w lampach przedliftowych, tak jak jest na zdjęciu Jakbym miał zakładać LEDy to tylko w zderzak. Lampy bym zostawił w spokoju, tzn. wymienił na soczewkipoliftowe
  10. Bierz od Audi, nie będziesz miał żadnych problemów Tymbardziej że ceny są zbliżone.
  11. I to jest najlepsze rozwiązanie
  12. Tylko ze kolega ma grafit, a nie granat. Dlatego mu doradziłem dymione lampki z tyłu
  13. Mi się RS4 podobają także wziąłbym takie
  14. Felga mocna tylko mi ten wzór akurat nie podchodzi. Ja bym poszukał czegoś innego Ale jak Tobie się podoba to bierz
  15. Dobrze bo głośno A co do lamp to powiem Ci że LEDy jakie są robione do B5 nie podchodzą mi, takie kombinowane. Jakby były takie jak są robione do B6 to by była już inna bajka
  16. Po założeniu soczewek to podjedźcie najpierw na stację diagnostyczną niech wam ustawią lampy. To podstawa żeby lampa dobrze świeciła i często to jest główna wina złego świecenia. Dopiero jeżeli to nie pomoże to winy będziemy szukać gdzie indziej
  17. Tymbardziej że teraz cena HIDów jest bardzo przystępna. Zestaw można już kupić za około 200 PLN
  18. Tak, wiocha Nawet tego nie zakładaj. Jak chcesz ładne to bierz takie: http://www.moto.allegro.pl/item498149452_lampy_tylne_swiatla_audi_a4_od_depo_okazja.html
  19. Dibo odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6
    Pewnie że można zrobić samemu
  20. Wogóle do B5 w Avancie za dużego wyboru nie masz. Dlatego pozostają Ci ori, bo jak widzisz zamienniki są niebardzo
  21. Dibo odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6
    Kolega dobrze radzi. Poszukaj z rozbiórki bo w ASO będziesz musiał konkretne pieniądze zapłacić
  22. Zgadza się. Dlatego mu doradzam żeby całe oświetlenie zewnętrzne zrobił na black
  23. Jak już to dwa pierwsze wzory Cena jak to przy OZach
  24. Ten kolor zrobić na blacka Czarne lampy przód i tył no i czarne kierunki. Pomyśl nad tym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.