Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Oczywiście że bezpieczeństwo, ale faktem jest że te zimy są coraz łagodniejsze i za jakiś czas może praktycznie nie być śniegu i wtedy będziemy kupować szerokie oponki Dużo się zmieniło przez ostatnie lata w naszym klimacie i za jakiś czas zamiast 195 czy 205 będzie pytanie 225 czy 235
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Tego nie byłbym pewny. LEDom ciężko będzie zastąpić xenon. Główną zaletą diód jest ich mały pobór energii i żywotność. Jednak nie dają takiego światła żeby dobrze oświetlić drogę. Można zwiększyć ich moc ale dalej nie będą dobrze oświetlały. Dlatego na chwilę obecną patrząc na rozwój tej technologii wątpię w to. Już prędzej wymyślą coś innego.
-
[ALL] Dunlop Sport Maxx TT
Bardzo dobre opony
-
[ALL B5] Jak z 98r zrobic wersje po lifcie, co pasuje co nie? Co trzeba wiedziec?
Chciałem Ci tylko doradzić Kilka osób na forum po stłuczkach właśnie eSowy zderzak zakładało. Wykorzystali okazję na zmianę na ładniejszy Ale skoro nie chcesz to OK.
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
A mi się te diodowe kierunki nie podobają. Jak już się tak uparłeś na długie kierunki to kup ori, są dużo ładniejsze od tych.
-
[ALL B5] Jak z 98r zrobic wersje po lifcie, co pasuje co nie? Co trzeba wiedziec?
Jak już tak chcesz robić to bierz zderzak i grill od eSy. Trochę przeróbek jest ale efekt
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Chyba że kolega chce je tylko założyć żeby nie mieć problemów z Policją i podczas przeglądów, czyli jako sztukę
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Żarówki udające ringi, tego jeszcze nie było. Chinole mają łby nie od parady Pewnie to tylko wygląda a nie świeci Mod w sam raz na święta i jeszcze ten kolor, modny ostatnimi czasy turkus
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
To fakt że na siłę na silikonie można osadzić. Tylko co z tą wnęką na kwadratowy kierunek ? Z bliska będzie to brzydko wyglądać, tak zrobione na siłę Według mnie nie ma sensu tak kombinować. Zamiast się bawić z kierunkami pomyśl o innych modach.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Bo LEDy w lampach przednich nadają się tylko do jazdy dziennej. W nocy tylko xenon
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Nie baw się w wycinanie bo i tak Ci ładnie to nie wyjdzie. To nie jest kartka papieru że ładnie wytniesz. Jak chcesz spryski to kupuj zderzak pod spryski
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
W zimie zawsze im wyżej tym lepiej. Jeżeli w przeliczniku pokazuje że 205 odpowiada 17" to czemu ma niepasować ?
-
[ALL B5] Opony na zime
Dołożysz niedużo i masz Dunlop SP Winter Sport 3D albo Goodyear UG7+. Będziesz napewno zadwolony
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
Pamietaj tylko że jak to kupisz to potem nie zamontujesz no bo jak, chyba że całe błotniki wymienisz. A tu już jest śmieszne żeby błotniki wymieniać po to aby mieć szersze kierunki
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko po zmianie kół na zimowe
To też weź pod uwagę. Spotkałem się z przypadkiem że nowe opony były wadliwe
-
[ALL B5] lampy FK niezespolone
Kostki kupujesz tylko w przypadku zespolonych, bo są one docelowo robione pod '99 rocznik. A tam jak wiadomo są kwadratowe złącza.
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
Na allegro tego jest od groma. Poszukaj takich kwadratowych jak masz, tylko ze białych i będziesz zadowolony.
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
To bierz te pod H7 i będziesz zadowolony Sam wczoraj zamontowałem 6000K i powiem Ci że bielutko przed samochodem Tak już będzie
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
Nie bój się. Ja też na początku miałem takie obawy jak Ty. Ale zaryzykowałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony Zarezerwuj sobie tylko cały dzień, bo mniej więcej tyle z tym schodzi, oczywiście jak robisz pomału i dokładnie.
-
[B8 CAG] Zimówki
Przeliczniki to jest typowa matematyka. Myślałem że dane producenta też są oparte na takiej matematyce W koncu przez taką matematykę wiemy czy jedna rzecz jest odpowiednikiem innej.
-
[B5 AFN] Dziwne zjawisko po zmianie kół na zimowe
Może masz coś z felgami, stąd Ci auto będzie uciekało na bok jak kierownica będzie prosto.
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
Wycinasz tylko kawałek blachy przy błotniku. Musisz jeszcze kostki do lamp przerobić. Wszystko jest tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html Robisz po kolei zgodnie z opisem.
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Z tym że jest to VT. Poza tym ta B6 ma dość mocno zmodyfikowaną karoserię i jeszcze jako tako to wygląda. Ale jakbyś włożył takie lampy do seryjnej B6 to już by to wyglądało
-
[ALL B7] Lampy black angel eyes
Widzę że trochę roboty z tym jest. Ale warto bo efekt konkretny Napewno dużo lepiej niż jakby załozył Angel Eyes.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
W takim razie wstępnie ustaliliśmy. Wrzucam info na 1 stronę.