Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. 17" na ori, ale pomyśl nad 18" + 1BE. Komfort niewiele spadnie ale autko będzie dużo ładniej się prezentowało.
  2. Jakby była maska na czarno to z tym dachem by się fajnie komponowała A sam dach to mi jakoś nie podchodzi.
  3. Ale właśnie ten brak kontastu byłby ciekawy, poprostu auto byłoby inne. Spotkać białe RS4 jest ciężko a białe RS4 z białymi alu to wogóle Zresztą popatrzcie jak nowe białe B8 wygląda na białych R8
  4. Pewnie jakiś kolejny wynalazek. Na oponach nie ma co oszczędzać dlatego kup coś dobrej firmy a nie takie wynalazki.
  5. Cena dobra. Ciesz się z oponek sam mam takie
  6. Przykozacz i założ te: http://moto.allegro.pl/item484701429_barracuda_chromfelgi_8_5_x_19_5x100_5x112.html :naughty: Będą chyba jedyne na forum
  7. No ale te RH mają chyba większy rozmiar felg niż 17". Tymbardziej że masz te alu po dobrej cenie, także potem sprzedaż i Ci się cena zwróci. Co do gleby to sam mam mocno uglebione autko także wiem trochę jak się jeździ na niskim zawiasie. Trzeba uważać, ale tragedii nie ma. Bałem się trochę zimy żeby za pług nie robić, ale obawy były bezpodstawne. I jak miałbym teraz do wyboru to napewno dalej by była duża gleba Prowadzenie i trzymanie się samochodu na równiutkiej krętej drodze to poprostu
  8. Też mam mieszane uczucia co do kombinowania ze spryskami od BMW. Cristoforo montowałeś to u siebie ? Masz jakieś zdjęcia jak to wygląda ?
  9. To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie
  10. Ale za to ten wygląd Spróbować zawsze możesz, najwyżej wrócisz potem do tego co masz teraz :>
  11. Tylko że kolega utrudnia sobie życie i chce przekombinować. Poprostu uparł się na te szerokie.
  12. Wszystkie LEDy do B5 są pstrokate Może lepiej je przydymić piecowo niż kombinować z foliami ?
  13. Ale liczby nie kłamią i jeżeli felgi + opony mają takie same średnice to nie może być wina takich obliczeń. Jedynie różnice mogły wyniknąć z różnych parametrów felg, a także różnych opon.
  14. Bierz 16", będziesz zadowolony
  15. Widzę że tworzywo które powstało dla wojska jest stosowane w oponach Teraz będzie nowy sposób lansu: "mam kevlarowe opony"
  16. Z tym ET niebardzo. Coś czuję że będzie ocierało. Ratują Cię dystanse. Alusy mają fajny rant, ale poza tym nic specjalnego.
  17. Z tym ET niebardzo. Coś czuję że będzie ocierało. Ale rant mają fajny
  18. Jak to Goodyeary, zapewne będą się dobrze sprawowały
  19. To takie naciągane rozwiązanie. Chociaż może ?
  20. I gdzie jest ten kevlar ?
  21. Autko kozak Jak już masz sprzedawać to mam nadzieję że zostanie na forum bo szkoda żeby się zmarnowało. Mi tylko ten dach nie podchodzi, całe białe byłoby
  22. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    To fajnie, Ty zawsze na spota jesteś chętny Mam prośbę do tych co też się wybierają. Jak ktoś jest chętny to niech napisze w tym temacie że się pojawi.
  23. To jest najlepsze podsumowanie tych kombinacji z migaczami
  24. Przy agresywnej jeździe to każde się szybko kończą
  25. Jeżeli tylko o to Ci chodzi to większość forumowiczów jeździ na HIDach bez sprysków. Jeżeli masz jakąś rozsądną barwę żarników czyli do 6000K to się nie powinieneś martwić Oni się czepiają głównie tych niebieskich no i jak są zamontowane w starych lampach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.