Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Jakie felgi
17" na ori, ale pomyśl nad 18" + 1BE. Komfort niewiele spadnie ale autko będzie dużo ładniej się prezentowało.
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Jakby była maska na czarno to z tym dachem by się fajnie komponowała A sam dach to mi jakoś nie podchodzi.
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Ale właśnie ten brak kontastu byłby ciekawy, poprostu auto byłoby inne. Spotkać białe RS4 jest ciężko a białe RS4 z białymi alu to wogóle Zresztą popatrzcie jak nowe białe B8 wygląda na białych R8
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
Pewnie jakiś kolejny wynalazek. Na oponach nie ma co oszczędzać dlatego kup coś dobrej firmy a nie takie wynalazki.
-
[B5 AFB] Jakie kupić opony - używane czy bieżnikowane ?
Cena dobra. Ciesz się z oponek sam mam takie
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Przykozacz i założ te: http://moto.allegro.pl/item484701429_barracuda_chromfelgi_8_5_x_19_5x100_5x112.html :naughty: Będą chyba jedyne na forum
-
[ALL B7] czy się zmieszczą???
No ale te RH mają chyba większy rozmiar felg niż 17". Tymbardziej że masz te alu po dobrej cenie, także potem sprzedaż i Ci się cena zwróci. Co do gleby to sam mam mocno uglebione autko także wiem trochę jak się jeździ na niskim zawiasie. Trzeba uważać, ale tragedii nie ma. Bałem się trochę zimy żeby za pług nie robić, ale obawy były bezpodstawne. I jak miałbym teraz do wyboru to napewno dalej by była duża gleba Prowadzenie i trzymanie się samochodu na równiutkiej krętej drodze to poprostu
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Też mam mieszane uczucia co do kombinowania ze spryskami od BMW. Cristoforo montowałeś to u siebie ? Masz jakieś zdjęcia jak to wygląda ?
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
To fakt, ten czarny dach + fele nadają jej agresywności. Ale jakby zostawił ją całą białą i dolożył białe alu R8 to też by wyglądała ciekawie
-
[ALL B7] czy się zmieszczą???
Ale za to ten wygląd Spróbować zawsze możesz, najwyżej wrócisz potem do tego co masz teraz :>
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
Tylko że kolega utrudnia sobie życie i chce przekombinować. Poprostu uparł się na te szerokie.
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Wszystkie LEDy do B5 są pstrokate Może lepiej je przydymić piecowo niż kombinować z foliami ?
-
[B8 CAG] Zimówki
Ale liczby nie kłamią i jeżeli felgi + opony mają takie same średnice to nie może być wina takich obliczeń. Jedynie różnice mogły wyniknąć z różnych parametrów felg, a także różnych opon.
-
[ALL B5] Opony na zime
Bierz 16", będziesz zadowolony
-
[ALL] Dunlop Sport Maxx TT
Widzę że tworzywo które powstało dla wojska jest stosowane w oponach Teraz będzie nowy sposób lansu: "mam kevlarowe opony"
-
[ALL B5] Czy ten rozmiar felg będzie pasował ?
Z tym ET niebardzo. Coś czuję że będzie ocierało. Ratują Cię dystanse. Alusy mają fajny rant, ale poza tym nic specjalnego.
-
[ALL] Jakie felgi
Z tym ET niebardzo. Coś czuję że będzie ocierało. Ale rant mają fajny
-
[B5 AFB] Nowe opony OPTIGRIP
Jak to Goodyeary, zapewne będą się dobrze sprawowały
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
To takie naciągane rozwiązanie. Chociaż może ?
-
[ALL] Dunlop Sport Maxx TT
I gdzie jest ten kevlar ?
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Autko kozak Jak już masz sprzedawać to mam nadzieję że zostanie na forum bo szkoda żeby się zmarnowało. Mi tylko ten dach nie podchodzi, całe białe byłoby
-
SPOTY PRZEWORSKIE
To fajnie, Ty zawsze na spota jesteś chętny Mam prośbę do tych co też się wybierają. Jak ktoś jest chętny to niech napisze w tym temacie że się pojawi.
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
To jest najlepsze podsumowanie tych kombinacji z migaczami
-
[ALL] Dunlop Sport Maxx TT
Przy agresywnej jeździe to każde się szybko kończą
-
[ALL B5] Otworki pod spryski w zderzaku
Jeżeli tylko o to Ci chodzi to większość forumowiczów jeździ na HIDach bez sprysków. Jeżeli masz jakąś rozsądną barwę żarników czyli do 6000K to się nie powinieneś martwić Oni się czepiają głównie tych niebieskich no i jak są zamontowane w starych lampach.