Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. I jeszcze do tego dołóż kombinacje z dystansami
  2. Też są ładne ale MAM8 to już konkret alu Zwłaszcza na B6 ta fela wygląda kozacko. Co do rozmiaru to im większy tym lepszy Ale od czegoś trzeba zacząć rozmiarówkę. W przypadku tego wzoru to 18" to minimum.
  3. MAM8 od A8. Według mnie najładniejsza felga na jakiej Audi wyjeżdzały z fabryki. Jak się na taką zdecydujesz to kupuj minimum 18" Mniejsze rozmiary do tego wzoru to nie bardzo.
  4. W macie miałem lusterka jak kupiłem auto i poszły pod malowanie bo paskudnie to wyglądało. A co do chromu to dla mnie to jest Jak widzę jakąś Skę albo RSa z chromowanymi lusterkami to wiem że takie coś muszę mieć u siebie Jeszcze na niebieskim i granacie to wogóle świetnie wygląda. Ale będę same lusterka w chrom robił, bez obwódek na szybach.
  5. Też to przerabiałem. Temperatura trzymała się w granicach 70-80 stopni. Okazało się że termostat był uszkodzony i cały czas był otwarty. Wymiana termostatu pomogła. Teraz mam 90 stopni.
  6. To fakt, będziesz miał mobilizację. Napisz mi na priva gdzie robisz polerkę alu i jaki to koszt.
  7. Ale jak już chcesz wydać taką kwotę na nowe opony to dołóż te 500 PLN i kup już konkretne Jak nie to popytaj na forum chłopaków co handlują oponami, może taniej znajdziesz.
  8. Weź Dunlop SP Winter Sport 3D albo Goodyear UG7+. To sprawdzone opony, wiele osób jeździ na forum na takich
  9. Widziałem Twojego Avancika wczoraj na Grunwaldzkiej. Faktycznie ktoś Ci nieźle potraktował zderzak Wgniecenie konkretne. A i umyj te MAMy bo szkoda takich pięknych alu chować pod brudem
  10. Ale często śniegu nie ma a jest błoto poślizgowe. A to jest według mnie jeszcze gorsze niż ten śnieg. No i wtedy sprawdza się węższa opona.
  11. Nowe znanych firm http://www.moto.allegro.pl/item468482052_sportowe_235_35r19_toyo_t1_r_t1r_235_35_19_wys_0zl.html
  12. Chyba że chcesz się jej pozbyć Nie ma co samemu kombinować. Tu chodzi o bezpieczeńastwo i zdrowie, to jest ważniejsze od tych kilkudziesięciu złotych. A wulkanizator też weźmie swoje za wyprostowanie, no i potem za wyważenie. Chyba że trafi się jakiś dobroczyńca i grosze sobie policzy.
  13. To prawda z tą szerokością opon. W moim przypadku w zimie dużo jeżdzę po błocie pośniegowym. Miałem okazję jeździć na szerszych oponach i moich 195. I wierz mi że nie ma porównania. Wąska opona świetnie dawała sobie radę, czego nie mogę powiedzieć o szerokiej.
  14. Chrom w lusterkach To będzie mój pierwszy wiosenny mod. Tylko że do 200PLN się nie zmieścisz
  15. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Eeee tam. Jak jest na plusie i woda nie zamarza to można pucować autko
  16. Eee tam, tylko Ci doradziliśmy Nie ma co robić choinki z naszych niuniek.
  17. To jest optymalne rozwiązanie, a Ty się jeszcze pytasz czy będą OK
  18. Ja uważam że na ciemnej B7 będą elegancko wyglądały Napewno lepiej jak te OZy. Bierz te fele jak Ci się tak podobają i wrzuć foty po założeniu
  19. Nie prostuj, w tych pieniądzach to sobie kupisz felgę tak jak Yelo napisał.
  20. Ale w tym przeliczniku na dole Ci pisze odnośnie prędkości.
  21. Parę osób na forum ma tak zrobione i smigają bez problemu. Ja swego czasu też się zastanawiałem czy na tył nie założyć szerszych opon.
  22. To fakt, zima się powoli do nas zbliża. Trzeba szykować zimóweczki.
  23. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    - Przyciemnienie szyb folią Oczywiście własnoręcznie. - Wszelkiego rodzaju wymiany zwykłych żarówek na diodowe. - W tych pieniądzach mozna dopaść jeszcze grill poliftowy albo od eSy
  24. Coś za coś. Lepiej pomalować jak zrobił Nosb niż kombinować z obklejaniem szyb.
  25. To takie jak ja mam u siebie :kox: Z tych nie ori to jest najlepsze rozwiązanie. W słoneczny dzień te lampy tak wyglądają że normalnie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.