Treść opublikowana przez Dibo
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Wrzucę, tylko że na niej mało widać czyli jakby jej wogóle nie było
-
[ALL] NOKIAN HAKKAPELIITTA 4. I wogule z kolcami . Używał ktoś ? Proszę o opinie .
To faktycznie masz niewesoło. Byłem parę razy w Bieszczadach i muszę przyznać że takie podjazdy z zakrętami to codzienność w tamtych okolicach Ja bym na Twoim miejscu zakładał opony z kolcami i nawet się nie zastanawiał. Zdrowie najważniejsze. A gdyby sie nawet Policja przyczepiła to wyślij ich na tą górkę, niech sobie zjadą radiowozem bez kolców
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
To zależy na jakiego policjanta trafisz. Jak na służbistę to nic nie wskurasz i przy nim będziesz musiał zrywać. Nowak_zg wie coś o tym
-
[ALL] NOKIAN HAKKAPELIITTA 4. I wogule z kolcami . Używał ktoś ? Proszę o opinie .
To też Ale poprostu chce bez problemu wjeżdzać pod tą górkę
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Ja bym na Twoim miejscu dołożył i wziął Dunlop SP Winter Sport 3D albo Goodyear UG7+ .
-
[ALL] NOKIAN HAKKAPELIITTA 4. I wogule z kolcami . Używał ktoś ? Proszę o opinie .
Kolce są zabronione w Polsce. Ale wiele osób jeździ, zwłaszcza jak mieszkają w miejscu gdzie na zwykłych zimówkach jest ciężko
-
[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?
Tu Ci przyznam rację Mi też się 17" już opatrzyło i myślę nad 18". Ale to chyba dopiero w B6 bo mi się moje 17" bardzo podobają
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ten jest lepszy Może te płomienie to oznaka że żar powrócił i dalej chcesz wodzować w Resie
-
[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?
To fakt, przy przejściu z 17" na 15" bardziej czuć różnicę. Ale nadal jest to mało odczuwalne. I nie ma sensu przez to rezygnować z dużych rozmiarów alu
-
[ALL] Jakie felgi
Pewnie masz rację Ale zawsze to coś innego by było
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
Strobo Mówisz ? Zobaczymy, ale chyba zostanę przy halogenach
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
Wszystkie szyby przyciemnione ładnie wyglądają. Tylko najgorsze jest to zrywanie podczas kontroli
-
[ALL] NOKIAN HAKKAPELIITTA 4. I wogule z kolcami . Używał ktoś ? Proszę o opinie .
Ostatnio miałem okazję jeździć na oponach z kolcami. Jeździłem na czarnym asfalcie i nie czułem różnicy w porównaniu do zwykłej opony zimowej. Opona zachowywała się tak jak zwykła zimówka.
-
[B5 AFB] Nowe opony OPTIGRIP
Po tym co tu piszą to ciekawe te opony: http://www.dziennik.pl/auto/article253755/Oto_opona_nie_do_zdarcia_.html
-
[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?
Tylko że niektórzy na forum na siłę wciskają że tak nie jest. Dla nich alu wieksze od 16" to zło. Przyjęli taki stereotyp nawet chyba nie jeżdząc na większych rozmiarach. I dlatego takie tematy powstają bo wprowadzają w błąd zainteresowanych większymi alu.
-
[ALL] Jakie felgi
A mnie ciekawi jakby to na MAM8 wyglądało
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
No możesz wrzucić jeszcze kilka fotek. Coś czuję że niedługo czeka mnie dylemat wiosenny: halogeny czy LEDy w zderzak
-
[ALL B5] Ciekawe reflektory ala Audi R8 sprawdzał ktoś ?
Bierz ori valeo zespolone Jak nie to zamienniki Depo.
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
Bo to jest zderzak od RSSS 4 Te zawirowania na zderzaku - mocy przybywaj
-
[ALL B6] Dokładka zderzaka
Raczej bez zdejmowania zderzaka się nie obejdzie. To nie B5
-
[ALL] Jakie felgi
MAM8 ? czy Tomasony ?
-
[ALL B5] Ciekawe reflektory ala Audi R8 sprawdzał ktoś ?
To są Sonary czyli jak to napisałeś chiński plastikowy badziew Odpuść sobie, szkoda Twoich pieniędzy i nerwów jak zobaczysz jak to świeci.
-
[ALL] Jakie felgi
Może Ci ktoś inny jeszcze podpowie. Zagadaj do Trzenia - on też ma MAM8. Może Ci coś doradzi odnośnie zakupu.
-
[ALL] Jakie felgi
Tu Ci nie pomogę. Przeglądając aukcje internetowe ciężko na oko rozróżnić oryginalność tych MAMów. Musisz patrzeć na cenę, bo za małe pieniądze to kupisz plastelinę. Najlepiej jednak kupować z jakiegoś wiarygodnego źródła. Jakiś czas temu widziałem komplet. Gość jako dowód oryginalnosci dodawał fakturę z niemieckiego ASO. Tak jest najpewniej
-
[ALL] Jakie felgi
Ori są jakościowo bardzo dobre. Tylko jakieś plastelinowe podróbki psują opinię tym alu. Nowak_zg ma 19" to zagadaj do niego. Ale coś czuję że potwierdzi moje zdanie