Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. 4 cyfry na boku opony. Wąski to najlepiej wytłumaczył tym linkiem
  2. Pewny jesteś że to jest laminat ? Podejrzewam że to nie jest laminat Sprawdź co masz w briefie napisane.
  3. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Są takie angele, kilka osób ma na forum. Znajdziesz bez problemu Tutaj masz linka: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_lampy_fk_zamowienia_2tura_tylko_do_15042008-t29682.0.html;msg593162;boardseen#new Zapytaj się, może jest jeszcze możliwość załatwienia tych lamp.
  4. Z tych trzech co teraz pokazałeś to nie wziąłbym żadnej. Nie za rewelacyjne Jak narazie to najlepsze te z pierwszego posta
  5. Czekamy na fotki i pierwsze informacje o rezaniu Spalanie
  6. Akurat A3 rocznikowo jest młodsze od B5 stąd zapewne brak sprysków. Tymbardziej że Rieger na bierząco w miarę pojawiania się modeli wypuszcza swoje elementy do nich
  7. Możesz się pokusić o 235 tymbardziej że pod maską ma co ciągnąć takie opony
  8. Kolega pokazał tanią alternatywę. Nie każdemu się to podobało na początku, mi zresztą też. Ale kolega podszedł porządnie do sprawy i co jakiś czas pisze jak wyglądają efekty jego pracy z czasem. Jeżeli to się sprawdzi i będzie trwałe to nie widzę problemu tego stosować. Tymbardziej że to zrobił za śmieszne pieniądze
  9. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Wogóle ori lampy są na tyle ładne że nie ma sensu pchać się w takie wynalazki. Jak już to LEDy w zderzak i na osobnym włączniku. Jak już chcecie LEDy w lampach to poczekajcie parę lat i kupicie B8 albo A5 i będziecie mieć
  10. No niestety otworów nie ma Jak już to trzeba samemu rezać.
  11. No niestety, allegro zasypane replikami. Co do alu to pomyśl nad 1 i malunkiem, ewentualnie te Tomassony ale w ciemnym kolorze
  12. O Panowie... ale mnie z tym RIEGER'em zagieliscie ja nich***a po niemiecku nie kumam ale chwila, zaraz cos pokilkam i dam rade...chyba Jak co to wal na priva to Ci doradzę. Jestem zwolennikiem tej firmy http://shop.rieger-tuning.com/product_info.php?page=2&products_id=1007&cwi_va=1&cwi_ph=-1&cwi_kh=2&cwi_km=13&cwi_kar=-1&cwi_bj=-1&cwi_mat=-1&cwi_spgrp=-1&cwi_spe=-1 Tu masz przedni zderzak RS4-look. Właśnie taki mam u siebie
  13. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Niestety ori żarniki kosztują. Na allegro można znaleźć już za 100 PLN
  14. Jak do tej pory nie widziałem na żywo w tych samochodach które wymieniliście lambo, może dlatego mi się podobają Zapewne dlatego że to troszkę kosztuje i nie każdego wsiotuningowca na to stać
  15. Ja jestem bardzo zadowolony z Riegera. Przy mojej niskiej zawiesze wiele już przeszedł. Tylko cena dość wysoka, ale za jakość się płaci
  16. Odpuść sobie te opony. Czytałem opinie użytkowników i nie ma sensu Dołóż i kup normalne opony. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.
  17. A mi podobnie jak ykkowi podobają się lambo Jak kozaczyć to na całego
  18. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Zgadza się, na okrągło temat lamp i xenonów jest wałkowany na forum. Ale poprostu trzeba do tego przywyknąćbo co jakis czas się pojawia ktoś kto chce się zapytać Zawsze można wrzucić do FAQa: B5, B6 lampy LED niet, Sonary niet
  19. A ja się wtrącę odnośnie ospojlerowania. Jak chcesz zrobić auto ala RS4 bez poszerzania błotników to masz linka: http://www.rieger-tuning.de/ Sam mam zderzak ala RS4 od Riegera i jakość jest dobra. Nie zalatuje plastikiem, a do tego ten wygląd
  20. Wzory ładne tylko szukaj ich w lepszej jakości, bo te co pokazałeś to repliki. Opony takie jak raggaman napisał No i daj fotki samochodu.
  21. Hartmanny to tak samo repliki ale może jakościowo lepsze. I właśnie o tą jakość chodzi
  22. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Te lampki robi Sonar. Ludzie kupowali Angel Eyes tej firmy i to była porażka Także tutaj też dobrej jakości nie będzie. Ogólnie Sonary ładnie wyglądają i tylko ładnie wyglądają
  23. Tak te Nie zdejmujesz żadnego błotnika. Wyciągasz stare lampy i wtedy tniesz. Robisz tak jak tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
  24. Jak już chcesz te alu to szukaj dobrych jakościowo np. Hartmanny. Nie pchaj się w repliki bo będziesz żałował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.