Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Wiek opony
4 cyfry na boku opony. Wąski to najlepiej wytłumaczył tym linkiem
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Pewny jesteś że to jest laminat ? Podejrzewam że to nie jest laminat Sprawdź co masz w briefie napisane.
-
[B5] Lampy "Angel Eyes"
Są takie angele, kilka osób ma na forum. Znajdziesz bez problemu Tutaj masz linka: http://www.a4-klub.pl/smf/odp_lampy_fk_zamowienia_2tura_tylko_do_15042008-t29682.0.html;msg593162;boardseen#new Zapytaj się, może jest jeszcze możliwość załatwienia tych lamp.
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
Z tych trzech co teraz pokazałeś to nie wziąłbym żadnej. Nie za rewelacyjne Jak narazie to najlepsze te z pierwszego posta
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
Czekamy na fotki i pierwsze informacje o rezaniu Spalanie
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Akurat A3 rocznikowo jest młodsze od B5 stąd zapewne brak sprysków. Tymbardziej że Rieger na bierząco w miarę pojawiania się modeli wypuszcza swoje elementy do nich
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
Możesz się pokusić o 235 tymbardziej że pod maską ma co ciągnąć takie opony
-
[ALL B5] Odnowienie obudów lusterek zewnętrznych
Kolega pokazał tanią alternatywę. Nie każdemu się to podobało na początku, mi zresztą też. Ale kolega podszedł porządnie do sprawy i co jakiś czas pisze jak wyglądają efekty jego pracy z czasem. Jeżeli to się sprawdzi i będzie trwałe to nie widzę problemu tego stosować. Tymbardziej że to zrobił za śmieszne pieniądze
-
[ALL B6] Lampy przednie
Wogóle ori lampy są na tyle ładne że nie ma sensu pchać się w takie wynalazki. Jak już to LEDy w zderzak i na osobnym włączniku. Jak już chcecie LEDy w lampach to poczekajcie parę lat i kupicie B8 albo A5 i będziecie mieć
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
No niestety otworów nie ma Jak już to trzeba samemu rezać.
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
No niestety, allegro zasypane replikami. Co do alu to pomyśl nad 1 i malunkiem, ewentualnie te Tomassony ale w ciemnym kolorze
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
O Panowie... ale mnie z tym RIEGER'em zagieliscie ja nich***a po niemiecku nie kumam ale chwila, zaraz cos pokilkam i dam rade...chyba Jak co to wal na priva to Ci doradzę. Jestem zwolennikiem tej firmy http://shop.rieger-tuning.com/product_info.php?page=2&products_id=1007&cwi_va=1&cwi_ph=-1&cwi_kh=2&cwi_km=13&cwi_kar=-1&cwi_bj=-1&cwi_mat=-1&cwi_spgrp=-1&cwi_spe=-1 Tu masz przedni zderzak RS4-look. Właśnie taki mam u siebie
-
[ALL B6] Lampy przednie
Niestety ori żarniki kosztują. Na allegro można znaleźć już za 100 PLN
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Jak do tej pory nie widziałem na żywo w tych samochodach które wymieniliście lambo, może dlatego mi się podobają Zapewne dlatego że to troszkę kosztuje i nie każdego wsiotuningowca na to stać
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Ja jestem bardzo zadowolony z Riegera. Przy mojej niskiej zawiesze wiele już przeszedł. Tylko cena dość wysoka, ale za jakość się płaci
-
[B5 ADR] co śądzićie o oponach wanli
Odpuść sobie te opony. Czytałem opinie użytkowników i nie ma sensu Dołóż i kup normalne opony. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
A mi podobnie jak ykkowi podobają się lambo Jak kozaczyć to na całego
-
[ALL B6] Lampy przednie
Zgadza się, na okrągło temat lamp i xenonów jest wałkowany na forum. Ale poprostu trzeba do tego przywyknąćbo co jakis czas się pojawia ktoś kto chce się zapytać Zawsze można wrzucić do FAQa: B5, B6 lampy LED niet, Sonary niet
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
A ja się wtrącę odnośnie ospojlerowania. Jak chcesz zrobić auto ala RS4 bez poszerzania błotników to masz linka: http://www.rieger-tuning.de/ Sam mam zderzak ala RS4 od Riegera i jakość jest dobra. Nie zalatuje plastikiem, a do tego ten wygląd
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
Wzory ładne tylko szukaj ich w lepszej jakości, bo te co pokazałeś to repliki. Opony takie jak raggaman napisał No i daj fotki samochodu.
-
[ALL] Felgi od Gallardo - gdzie kupić?
Hartmanny to tak samo repliki ale może jakościowo lepsze. I właśnie o tą jakość chodzi
-
[ALL B6] Lampy przednie
Te lampki robi Sonar. Ludzie kupowali Angel Eyes tej firmy i to była porażka Także tutaj też dobrej jakości nie będzie. Ogólnie Sonary ładnie wyglądają i tylko ładnie wyglądają
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
Z tych dwóch to te pierwsze
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych lampkach??? ;D
Tak te Nie zdejmujesz żadnego błotnika. Wyciągasz stare lampy i wtedy tniesz. Robisz tak jak tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html
-
[ALL] Felgi od Gallardo - gdzie kupić?
Jak już chcesz te alu to szukaj dobrych jakościowo np. Hartmanny. Nie pchaj się w repliki bo będziesz żałował.