Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Masz tutaj: http://www.moto.allegro.pl/item485641485_audi_a4_bixenon_bi_xenon_lampa_prawa_lewa.html
  2. Jak już chcesz zostawić te spojlery to chociaż załóż większe alu. Bo te wyglądają śmiesznie przy tym ospojlerowaniu A co do samego ospojlerowania to bym poszedł w innym kierunku, bardziej delikatnym.
  3. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Spróbuj sam, najwyżej jak się zakopiesz to pytaj na forum. Zawsze ktoś Ci pomoże
  4. Czemu chcesz sprzedac i za ile Pewnie chce zamienić na bixenon
  5. Ale okazja :polew: kup też 10 śrub zabezpieczających Każda inna. Jeszcze z tytanu żeby nie można było ich rozwiercić
  6. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Elektryka to też żaden problem
  7. W srebrnym szybki przyciemnione na czarno wyglądają elegancko
  8. Dibo odpowiedział(a) na MeRa temat w Audi A4 B5
    Tylko przy zespolonych musisz rezać błotniki
  9. Dibo odpowiedział(a) na Pietyk temat w Audi A4 B6
    Chodzi Ci o bixenony ?
  10. Jak już robić to wszystkie na lambo
  11. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Gałka ładna, tylko ta zabawa ze zmianą oznaczenia biegów
  12. Do auta bez ramek to faktycznie łatwiej się dostać. Może dlatego producenci nie stosują tego na większą skalę, mimo że taki patent nadaje sportowego charakteru
  13. ten OXIGIN jakoś mi nie podchodzi, taki jakiś Fordowski Do A4 niebardzo
  14. Kilka razy używałem benzyny ekstrakcyjnej i nie do końca radzi sobie z klejem.
  15. Spróbuj papier wodny + pasta do polerki. Chociaż nie wiem czy czasem nie jest to ubytek wartswy wierzchniej
  16. Odpuść sobie ten temat. Jakbyś robił przód to pasuje i tył zrobić. Poza tym uszczelnienie tego i zgranie żeby ładnie wyglądało
  17. Niektórzy powinni nauczyć się odróżniać tanie wiejskie modyfikacje auta od modów niskobudżetowwych a dających dobry rezultat
  18. W A4 nie widziałem. Kuzyn ma właśnie Mazdę 323 i fajna sprawa. Tylko że do Mazdy to pasuje ale w Audi wydaje mi się że nie będzie za dobrze to wygladało.
  19. Teraz szukaj ori ładnego wzoru Pomyśl nad RS4 w 18" - ten z pierwszego posta
  20. To jest dobry pomysł. Może wreszcie przestaną się pojawiać repliki i pytania czy warto kupować
  21. W tą gwarancję nie wierz bo ona pewnie niewiele obejmuje. Te alu to plastelina i przy większej dziurze będą do prostowania. A tego Ci gwarancja nie uwzględni bo to uszkodzenie mechaniczne i będzie że z Twojej winy
  22. Oba ori. S4 B6/B7 widziałem też w 17"
  23. Najczęściej się usuwa klej gorącą wodą, spróbuj.
  24. Pewnie że nie jest to ori RS. Ale skąd wiesz że to laminat ? Zawsze to może być ABS

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.