Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Wygląd mają fajny :> Ale niektórzy narzekali że Tomasony to są strasznie delikatne felgi. Zależy jaki chcesz rozmiar tych alu. Bo jak duży to możesz mieć faktycznie problemy na dziurach. Jak już to bym brał 17"
  2. Wreszcie pojawiły się zdjęcia :> Dobry mod
  3. Pewnie że o Golfa. W B5 15" to jak już na zimę
  4. Będzie pasować. Ale tak jak kolega pisze 205 i efekt będzie lepszy
  5. Z zamontowaniem regulacji nie powinno być problemu. Podjedź do jakiegoś dobrego elektryka co się zajmuje instalacjami elektrycznymi w samochodach. Chyba że chcesz sam z tym powalczyć A co do tych śrub do regulacji ręcznej to przed kupnem lamp dowiedz się czy nie są pozrywane. Bo wtedy nici z regulacji i co Ci z takich lamp jak ich nawet nie ustawisz dobrze.
  6. Trcohę przekombinowane te swiatła w A1. Projektanci widzą że skoro ludziom podchodzą światła z R8 to próbują czegoś jeszcze bardzo agresywnego. Ale mi jakoś nie podchodzą, są za bardzo kombinowane.
  7. Zostaw chrom, będzie sie komponowało z chrom pakietem. Jak dasz grill cały czarny to auto będzie miało chrom dookoła a z przodu będzie łyso
  8. Zastanów się jednak nad zespolonymi. Cięcia dużo nie ma ale za to efekt jest dużo lepszy
  9. Że też ludzie takie coś zakładają do OOOO i szpecą te samochody. Jak już ktoś nie chce ori lub zamienników ori to niech założy normalne ringi. A takie światła sklejane z kilku to już porażka. Ringi z BMW, LEDy z Audi, ten łuk brwiowy niewiadomo z czego, brak słów :polew:
  10. Nawet on kiedyś musi spasować z wielkością 19" już wyglądają jakby były trochę za duże, a 20" to już całkiem :gwizdanie:
  11. Daymoon :polew: Czekamy na pierwszego odważnego. Ale wątpię żeby taki się znalazł
  12. Zgadza się - manszeta. Mi też skreszała i pękła. No i wymiana przegubu mnie czeka. LOBRO już leży w domu i czeka jak znajdę chwilę czasu. A co do samej wymiany to próbuj sam, na forum wszystko jest opisane dobrze.
  13. Zauważcie jeszcze że obok tych 3 LED jest taki cienki pasek który świeci na żółto - taka brew (tak to jest nazwane na aukcji - eyebrow)
  14. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    To z czego był ten spojler że poszedł na złom ?
  15. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Pierwsze słyszę żeby ktoś odrywał i kradł spojlery z klap bagażników
  16. Lampy przednie do B5. Takich u nas jeszcze na forum nie było. Połączenie Angel Eyes i Devil Eyes. Trochę zalatuje wsią. Zresztą zobaczcie sami: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Accessories_Car-Truck-Parts-Accessories__AUDI-99-00-01-B5-A4-HALO-LED-PROJECTOR-HEADLIGHTS-BLACK_W0QQitemZ310091338817QQddnZPartsQ20Q26Q20AccessoriesQQadnZCarQ20Q26Q20TruckQ20PartsQ20Q26Q20AccessoriesQQddiZ2811QQadiZ2865QQcmdZViewItem?hash=item310091338817&_trkparms=72%3A836%7C39%3A1%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p4506.c0.m245
  17. Ktoś na forum ma na aucie. I do sylwetki B5 jakoś to nie pasuje. Także te lampy to kiepski pomysł. Poza tym to Sonar. Najlepsze rozwiązanie do B5 to ori Valeo w soczewce
  18. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Ale takie coś ala S4 B6 jakoś mi nie podchodzi w B5. Najlepiej w B5 nic nie zakładać na tylnią klapę
  19. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    No ja akurat kupiłem auto ze spojlerem, tylko że innym. No i mam czasami ochotę zdjąć ale co z otworami po mocowaniu ? Także zastanów się najpierw czy jesteś pewny że chcesz mieć takie coś, bo jak Ci się przestanie podobać i będziesz chciał zdjąć to będziesz miał taki problem.
  20. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Można w sumie zorganizować jakiś spocik jeszcze przed zimą. Może będzie więcej chętnych osób
  21. Sam mam auto obniżone i czasami to faktycznie wymaga wyrzeczeń. Na krawężniki w każdym razie nie wjeżdzam bo bym coś zostawił. Ale wygląd no i prowadzenie jest lepsze. I gdybym miał wybierać czy obniżyć to bym obniżył Także działaj w tym temacie A co do wibracji to jak się przesiadałem po zimie z 15" na 17" to efektem było tłuczenie i uczucie większej stabilności. A żadnych wibracji nie odczuwałem.
  22. Dibo odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Odpuść sobie. Mój kolega kupił z czymś takim na klapie i kiepsko to wygląda. Pasuje jak pies do jeża Sam mam spojler na klapie (takie auto kupiłem). I jest on wyższy i mniej delikatny ale dużo lepiej pasuje niż to coś
  23. Jak ma być podane na tacy to proszę: R8: http://www.moto.allegro.pl/item464178997_18_r8_5x112_vw_audi_seat_skoda_germany.html S5: http://www.moto.allegro.pl/item462155811_18_audi_s5_5x112_mega_wypas_germany.html RS6: http://www.moto.allegro.pl/item465096336_nowe_felgi_audi_najnowszy_wzor_rs6_18_5x112.html
  24. Soczewka jest po to by skupiać światło i "wysyłać" je tam gdzie ma świecić. Natomiast jak włożysz w zwykłe lampy to xenon będzie rozpraszany na wszystkie strony. W skrócie walisz po oczach dookoła i ktoś jadący z naprzeciwka może przez to nawet spowodować wypadek.
  25. A czy ktoś powiedział że napewno nie poleci jak HID będzie w soczewce ? Poprostu jak masz w soczewce to raczej się nie czepiają, bo jak masz w lampie starego typu to jest prawie pewne że wrócisz do domu bez dowodu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.