Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Jakie felgi
Wygląd mają fajny :> Ale niektórzy narzekali że Tomasony to są strasznie delikatne felgi. Zależy jaki chcesz rozmiar tych alu. Bo jak duży to możesz mieć faktycznie problemy na dziurach. Jak już to bym brał 17"
-
[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?
Wreszcie pojawiły się zdjęcia :> Dobry mod
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
Pewnie że o Golfa. W B5 15" to jak już na zimę
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
Będzie pasować. Ale tak jak kolega pisze 205 i efekt będzie lepszy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Z zamontowaniem regulacji nie powinno być problemu. Podjedź do jakiegoś dobrego elektryka co się zajmuje instalacjami elektrycznymi w samochodach. Chyba że chcesz sam z tym powalczyć A co do tych śrub do regulacji ręcznej to przed kupnem lamp dowiedz się czy nie są pozrywane. Bo wtedy nici z regulacji i co Ci z takich lamp jak ich nawet nie ustawisz dobrze.
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Trcohę przekombinowane te swiatła w A1. Projektanci widzą że skoro ludziom podchodzą światła z R8 to próbują czegoś jeszcze bardzo agresywnego. Ale mi jakoś nie podchodzą, są za bardzo kombinowane.
-
[ALL B7] tuning grila s4/s-line
Zostaw chrom, będzie sie komponowało z chrom pakietem. Jak dasz grill cały czarny to auto będzie miało chrom dookoła a z przodu będzie łyso
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Zastanów się jednak nad zespolonymi. Cięcia dużo nie ma ale za to efekt jest dużo lepszy
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Że też ludzie takie coś zakładają do OOOO i szpecą te samochody. Jak już ktoś nie chce ori lub zamienników ori to niech założy normalne ringi. A takie światła sklejane z kilku to już porażka. Ringi z BMW, LEDy z Audi, ten łuk brwiowy niewiadomo z czego, brak słów :polew:
-
[ALL B5] 20cali w b5, ktos cos wie? lub ma fotki ?
Nawet on kiedyś musi spasować z wielkością 19" już wyglądają jakby były trochę za duże, a 20" to już całkiem :gwizdanie:
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Daymoon :polew: Czekamy na pierwszego odważnego. Ale wątpię żeby taki się znalazł
-
[B5 AFN] Mandżeta - czy jest to osłona przegubu ?
Zgadza się - manszeta. Mi też skreszała i pękła. No i wymiana przegubu mnie czeka. LOBRO już leży w domu i czeka jak znajdę chwilę czasu. A co do samej wymiany to próbuj sam, na forum wszystko jest opisane dobrze.
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Zauważcie jeszcze że obok tych 3 LED jest taki cienki pasek który świeci na żółto - taka brew (tak to jest nazwane na aukcji - eyebrow)
-
[ALL B5] spojler do a4
To z czego był ten spojler że poszedł na złom ?
-
[ALL B5] spojler do a4
Pierwsze słyszę żeby ktoś odrywał i kradł spojlery z klap bagażników
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Lampy przednie do B5. Takich u nas jeszcze na forum nie było. Połączenie Angel Eyes i Devil Eyes. Trochę zalatuje wsią. Zresztą zobaczcie sami: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Accessories_Car-Truck-Parts-Accessories__AUDI-99-00-01-B5-A4-HALO-LED-PROJECTOR-HEADLIGHTS-BLACK_W0QQitemZ310091338817QQddnZPartsQ20Q26Q20AccessoriesQQadnZCarQ20Q26Q20TruckQ20PartsQ20Q26Q20AccessoriesQQddiZ2811QQadiZ2865QQcmdZViewItem?hash=item310091338817&_trkparms=72%3A836%7C39%3A1%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p4506.c0.m245
-
[ALL B5] devil eyes
Ktoś na forum ma na aucie. I do sylwetki B5 jakoś to nie pasuje. Także te lampy to kiepski pomysł. Poza tym to Sonar. Najlepsze rozwiązanie do B5 to ori Valeo w soczewce
-
[ALL B5] spojler do a4
Ale takie coś ala S4 B6 jakoś mi nie podchodzi w B5. Najlepiej w B5 nic nie zakładać na tylnią klapę
-
[ALL B5] spojler do a4
No ja akurat kupiłem auto ze spojlerem, tylko że innym. No i mam czasami ochotę zdjąć ale co z otworami po mocowaniu ? Także zastanów się najpierw czy jesteś pewny że chcesz mieć takie coś, bo jak Ci się przestanie podobać i będziesz chciał zdjąć to będziesz miał taki problem.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Można w sumie zorganizować jakiś spocik jeszcze przed zimą. Może będzie więcej chętnych osób
-
[ALL] Autko dostało nowe 17 tki - obnizać ?? - dziwne wibracje po założeniu ??
Sam mam auto obniżone i czasami to faktycznie wymaga wyrzeczeń. Na krawężniki w każdym razie nie wjeżdzam bo bym coś zostawił. Ale wygląd no i prowadzenie jest lepsze. I gdybym miał wybierać czy obniżyć to bym obniżył Także działaj w tym temacie A co do wibracji to jak się przesiadałem po zimie z 15" na 17" to efektem było tłuczenie i uczucie większej stabilności. A żadnych wibracji nie odczuwałem.
-
[ALL B5] spojler do a4
Odpuść sobie. Mój kolega kupił z czymś takim na klapie i kiepsko to wygląda. Pasuje jak pies do jeża Sam mam spojler na klapie (takie auto kupiłem). I jest on wyższy i mniej delikatny ale dużo lepiej pasuje niż to coś
-
[B7 BLB] felgi-zakłopotanie
Jak ma być podane na tacy to proszę: R8: http://www.moto.allegro.pl/item464178997_18_r8_5x112_vw_audi_seat_skoda_germany.html S5: http://www.moto.allegro.pl/item462155811_18_audi_s5_5x112_mega_wypas_germany.html RS6: http://www.moto.allegro.pl/item465096336_nowe_felgi_audi_najnowszy_wzor_rs6_18_5x112.html
-
[ALL B5] kwestia lamp
Soczewka jest po to by skupiać światło i "wysyłać" je tam gdzie ma świecić. Natomiast jak włożysz w zwykłe lampy to xenon będzie rozpraszany na wszystkie strony. W skrócie walisz po oczach dookoła i ktoś jadący z naprzeciwka może przez to nawet spowodować wypadek.
-
[ALL B5] kwestia lamp
A czy ktoś powiedział że napewno nie poleci jak HID będzie w soczewce ? Poprostu jak masz w soczewce to raczej się nie czepiają, bo jak masz w lampie starego typu to jest prawie pewne że wrócisz do domu bez dowodu.