Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Te co pokazałeś szału nie robią. Ja bym na Twoim miejscu poszukał czegoś w stylu R8 albo S5
  2. A myślałem że jeszcze się nie nacieszyłeś MAMami A Ty już o 20" myślisz :> Wydaje mi się że to do B5 trochę za dużo. Chyba że chcesz żeby felga zlewała Ci się z nadkolami, pomijając oponę
  3. A ja w obronie Dunlop SP WINTER SPORT 3D. Widzę że zdania są podzielone. Ja natomiast jestem z nich zadowolony. Świetnie mi się spisywały na błocie poślizgowym, a po tym jak wiadomo w zimie czasami częściej jeździmy niż po sniegu
  4. Felga kozak Widziałem ją kiedyś na nowej TTce
  5. Ja bym wolał zainwestować w ori drewno. Jakość bez porównania no i ori to ori
  6. Ja śmigam na Dunlop SP WINTER SPORT 3D i mogę Ci je szczerze polecić. Naprawdę świetne opony
  7. Mille Miglia jest to historyczny rajd samochodowy przebiegający drogami publicznymi północnych Włoch. Także pewnie to włoszczyzna, a ten napis może oznaczać ze była to jakaś wersja limitowana związana z wyścigiem. Ewentualnie producent wykupił sobie możliwość umieszczania nazwy wyścigu na alu.
  8. Rozwaliłeś mnie tym :polew:
  9. 235/45 szeroko... Ja mam 225/45 teraz i odnoszę czasem wrazenie, że lubią jak je koleiny na polskim asfalcie prowadzę jak po szynach To jest niestety wada szerokich opon w zimie. Dlatego lepiej kupić coś cieńszego
  10. Jakoś to przeoczyłem, jak kiedyś przeglądałem tematy. Dzięki Cuber
  11. Bierz Ori Valeo, to najlepszy wybór A Sonary sobie odpuść bo będziesz miał z nimi problemy i będziesz żałował zakupu.
  12. Kilku kolegów na forum handluje oponami. Mają dobre ceny, także poszukaj a pewnie kupisz taniej
  13. Trochę odświeżę mój temat. Po wymianie na zespolone przyszedł czas na HIDa 6000K. I w związku z tym kilka pytań: 1. Mam ori valeo z oznaczeniami D2S, a więc przystosowane pod xenon. Skoro są przystosowane pod xenon to jest w nich specjalne miejsce na przetwornice ? Czy trzeba jakoś na opaskach mocować je poza lampami ? 2. Jeżeli jest miejsce w lampach to czy wejdą bez problemu zwykłe przetwornice, czy raczej szukać tych w wersji Slim ?
  14. Zawias obowiązkowo w dół. Bez tego będzie
  15. Nie, to nie zimówki. Sam smigam na Dunlop SP Sport także szczerze Ci je polecam
  16. Ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiś Dunlopek albo Toyo T1-R.
  17. Co do Dunlopek to różne opinie krążą. Jedni mówią że się szybko ścierają, inni w tym ja że nie. Wszystko zależy jak to napisał Wąski od sposobu jazdy kierowcy. Sam jeżdzę na Dunlopach i według mnie to świetny producent opon i szczerze polecam ich produkty.
  18. Według mnie do takich rzeczy powinien być jakiś program, ewentualnie jakaś strona internetowa z każdymi kombinacjami felga + opona, jakie mogą wejść do danego modelu. Tak żeby każdy mógł sobie sprawdzić. A jak patrzę na ten wlew to i tak w zasadzie nie wiem jakie kombinacje pasują do samochodu.
  19. Możliwe że był jakiś "przeszczep"
  20. Do B7 to już bym wziął alu. B7 na stalówkach będzie trochę "śmiesznie" wyglądało Tylko że zima niszczy trochę alu także są tego plusy i minusy.
  21. Pewnie że można. U mnie też pisze podobnie w B5 a jak wiadomo wchodzą dużo większe. Podejrzewam że to jest opis do standardowych opon. Zresztą ekspertem od odczytu tych wlepek nie jestem ale napewno 16" wejdą do C4:good: Znajomy ma właśnie C4 na 16"
  22. Jeżeli są to ori to napewno są wytrzymałe a i ich jakość jest na wysokim poziomie Tylko upewnij się że to są ori a nie jakaś plastelina.
  23. Ale czy ja napisałem że chodzi o ceny w Polsce, czyli przeliczane z Euro na PLN ? Sprawdzałem na niemieckich stronach a tam ceny były w Euro także kurs nie ma znaczenia
  24. Najlepiej zapytaj sprzedawcy czy spasują do tych alu. Jeśli ktoś dłużej handluje to ma o tym pojęcie i Ci doradzi. Tymbardziej że jest to ori wzór i dużo osób na takich jeździ.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.