Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Zimy w Polsce coraz łagodniejsze, także nie ma się co śpieszyć. Za jakis czas może wogóle nie trzeba będzie zimówek wrzucać
  2. Myślałem że samych opon. To w takim razie cena
  3. Te co pokazałeś to chyba najładniejsze LEDy do B5. Bo tych lexusów to bym nie założył.
  4. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    To będziesz miał takie same lampy jak mam u siebie(z tyłu)
  5. Dibo odpowiedział(a) na Tomkin temat w Audi A4 B6
    Ochydne. Nigdy bym takich nie założył do B6.
  6. Do tych alu co piszesz ja bym wziął 235
  7. Do B7 bierz minimum 16". Rozmiar 205/55/R16 też powinien być dobry.
  8. Z tych trzech to: opcja 3 Rota G-force
  9. Przekłamanie 6,5%, także już sporo. Chyba będziesz musiał zainwestować w nowe oponki.
  10. To nam podpadłeś Podaj adres to przyjedziemy po Twoją A4
  11. Za takie pieniądze albo i taniej znajdziesz w Polsce dobre zimówki. Pod warunkiem że będziesz w Polsce.
  12. Stalówka w zimie jest dla prawdziwych czortów ja zakladam jutro. co prawda w Szczecinie sniegu nie uświadczysz, mrozu podobnie ale jade za tydzień pod Rzeszów, tam piździawka może nawet w lipcu sie przytrafić :gwizdanie: Chyba chcesz kolego podpaść Rzeszowiakom Nieładnie z Twojej strony :gwizdanie: U nas lato więc po co zakładasz te zimówki ?
  13. No ja akurat na takich przywiozłem z niemcowni. W najbliższym czasie zapowiada mi się wymiana tylnich także zastanawiam się czy nie przejść na 225/45/R17. Chodzą mi po głowie T1-R
  14. Możesz mieć problem z tymi 235 miejscami i quattro nie pomoże. Nie rozumię dlaczego niektórzy myślą że jak mają różne systemy wspomagające jazdę to mogą cokolwiek założyć. Nieważne czy masz quattro, ESP, ABS... i jeszcze wiele innych rzeczy. Jak nie założysz dobrego ogumienia to mogą się one okazać zbędne. Pamiętaj że to właśnie opona utrzymuje auto z podłożem, a te systemy jedynie jej pomagają.
  15. I dłużej lansik jest na letnich alu :>
  16. Stalówki na zimę to ostateczność. Jak ktoś ma możliwość to jeździ na alu. Zawsze lepiej założyć na zimę jakieś tańsze alu na sztukę.
  17. Sprawdzałem w kalkulatorze i wskazuje przekłamanie na poziomie 1,4% także aż tak źle nie jest
  18. Ja narazie śmigam na letnich. Zmienię jak się znacznie ochłodzi a temperatura spadnie do około 5 stopni.
  19. A do czego to ? Ja mam u siebie 215/45/R17 i jestem zadowolony
  20. 17" to ładnie wyglądają na B5, natomiast B6 jest masywniejsza i na niej wyglądają na małe (giną przy bryle samochodu). Dlatego uważam że do B6 to minimum 18". Bierz takie bo jak kupisz mniejsze potem możesz żałować.
  21. Nie będzie za nisko. Ja mam większą glebę i właśnie śmigam na 15" w zimie.
  22. Kup nowe śruby, a nic nie kombinuj. Dużo nie zapłacisz a będziesz przynajmniej spokojny że masz zrobione jak należy.
  23. Jednak został chrom. Efekt super :good:
  24. Felga ładna, na B5 będzie ładnie wyglądać :> Tylko ta cena, zalatuje mi kiepską jakością, może to być plastelina
  25. Jak kupisz ori to nie powinieneś mieć problemów z prostowaniem. Chyba że jakieś plastelinowe zamienniki to wtedy będziesz odwiedzał wulkanizatorów. Może dlatego Ci wulkanizatorzy tak na nie narzekają bo przyjeżdza dużo podróbek do nich.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.