Witam z jaką numeracją mam kupić przepustnicę do A4 B5 1.8T AEB Quattro z 1995r.Głównie chodzi mi o końcową literę.Umnie jest to 058133063C i zastanawiam się czy nie powinno tam być litery Q.
Prosił bym o pomoc,potrzebuję kupić nowy przepływomierz firmy bosch i tu mam problem ponieważ w sklepie pytają mnie o numer mojego starego przepływomierza.Ten mój okazał się jakimś zamiennikiem który nie ma żadnych numeracji.Jaki numer mam podać w sklepie? Moje auto A4 B5 z 1995r kod silnika AEB 1.8T 150KM Quattro.Dodam jeszcze że wtyczka od przepływomierza ma 4 piny.
Witam mam problem,wycieka mi płyn chłodniczy i znalazłem miejsce wycieku.Jest to wyciek jakby z takiej gumy,powyżej jest korek spustu cieczy chłodzącej.Wszystko to znajduje się patrząc z przodu za prawą kratką w zderzaku.Pomóżcie jak to naprawić,kapie na postoju i podczas jazdy.
Witam wszystkich.Mam zamiar kupić nowy termostat bo ten,który mam niezbyt działa,samochod wolno sie nagrzewa,temperatura wynosi max 70 stopni.Wybrałem termostat Wahlera tylko teraz nie wiem z jaką numeracją mam brać 3141.87D czy 4264.87d. Prosiłbym o pomoc,który z tych się nada do 1.8T quattro.