Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
1.8T AEB 150KM Brak mocy
Tak Vag podłączany, jedynie sonda do wyrzucenia, trzyma obroty jak należy tylko jedzie jak bez turbo.
-
1.8T AEB 150KM Brak mocy
Witam. Walczę od jakiegoś czasu z brakiem mocy, wymieniłem przepływomierz, dv na nowy, n75 i wtyczka jest na pewno sprawna, mam jedynie do wymiany sondę lambda. Przeczytałem gdzieś, że jeżeli odłączę przewód do wg to auto powinno mieć kopa ale niestety tak niejest. No i teraz pytanie do was co powinienem robic i sprawdzać dalej, czy wina leży w wg czy może klapce która zamyka wylot spalin. Nie mam już pomysłów.
-
Czy to normalne?
Już po zakupie niestety nie było w nim Boscha ale jestem pewny ze to ten nr.
-
Czy to normalne?
Dzięki koledzy super odpowiedz mam upatrzony już uzywany Bosch z allegro o numerze z ETKI bo oczywiście po zakupie auta też było coś noname. Pozdrowienia. PS. Ciekawe czy tu na forum ktoś mi sprzeda do 150zł ori używkę
-
Czy to normalne?
Tak chyba zrobię a jest sens kupowac używkę boscha za 150-200 bo 800zl średnio mi się uśmiecha wydawać.
-
Czy to normalne?
To co różne podróbki nowe są nic nie warte? Tylko Bosch?
-
Czy to normalne?
Kurde objawy ustąpiły jak wypiołem wtyczkę od przepływomierza a kupiłem niedawno nowy firmy AUTOLOG
-
Logi przepływomierza w 1.8T
Panowie niżej zamieszczam listę z logami przepływomierza pierwszy jest dynamiczny pozostale dwa to na postoju. Kupiłem niedawno przepływomierz nowy firmy AUTOLOG i po odpięciu aku dzieją się cuda z silnikiem,szarpanie gaśnięcie itp, dopiero po przejechaniu okolo 100 km wszystko sie stabilizuję ale i tak mi się wydaje że jak na 150KM to mało. Czy okazało by się że nowa przepływka jest nie sprawna lub źle mierzy? Błędów zero. http://vaglog.pl/log_221832.html
-
błąd sond lambda
Ja bym ci polecił wymienić najpierw pierwszą przed katem ale zanim to zrobisz podłącz miernik pod wtyke co idzie do kompa na dwa białe przewody,przekręć stacyjkę i tam ma być napięcie żeby nie okazało się że sonda jest dobra.
-
Czy to normalne?
Czy to normalne,że przy każdym odpięciu akumulatora moje audi strasznie kuleje,faluje gaśnie zanim nie przejade z 50km na szarpiącym i dławiącym silniku?
-
Zakłócenia Bose
Niewiem kurrr ... gdzie szukać przyczyny,ori wiązka do samego wzmacniacza, nic nie dłubane, na postoju bez włączonego silnika słychać też np laser w radiu lub jak włącze światła postojowe to też coś bzyczy
-
Zakłócenia Bose
To nie jest wina radia bo podmieniałem, chciałbym raczej się dowiedzieć co działać w instalacji jakies oddzielne masy, plusy
-
Zakłócenia Bose
Nie to przedlift ze zwykłymi H4
-
Zakłócenia Bose
Mam problem bo mianowicie odkąd kupiłem auto mam zakłócenia od świateł i przy przyśpieszaniu słychać jakby gwizd w radiu od turbiny. Jest to nagłosnienie Bose ze wzmacniaczem rownież Bose i radiem Kenwood. Pomóżcie jak to wyeliminować bo podczas jazdy słuchanie muzyki to porażka. Filmik pokazuję jak wyglądają zakłócenia na postoju od świateł i pracy odtwarzacza CD: https://www.youtube.com/watch?v=JH2p_8KYbVQ&feature=youtu.be
-
Termostat używany ori opłaca się ?
Zmień mechanika bo w aso cię tak nie skasują za termostat Masz tu link do alledrogo z ustawieniem na najwyższą popularność http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=termostat+2.0+alt&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-3-default-0615
-
Termostat używany ori opłaca się ?
Coś musiało ci się pomylić termostat tyle nie kosztuje
-
Wypadanie zapłonu z 4 cylindrów...
Dobrze wiedzieć jaki masz silnik bo nic nie piszesz w tym kierunku i profil nie uzupełniony. To co opisujesz wygląda na padniętą jedną lub więcej cewek lub sam moduł zapłonu ale niewiem jaki masz silni.
-
logi do oceny
Dla mnie jest to nieczytelne było przez Vaglog.pl wstawić
-
Zerwane gwinty na turbinie
Dzieki za poradę. Przegwintowałem na ten sam rozmiar i wyciągnołem resztki starego gwintu ze śruby teraz jest ok.
-
Powoli się grzeje i problem z ogrzewaniem.
Wymien termostat wskazówka na 90 stopni powinna być już gdy przejedziesz około 5KM,pewnie jest niedomknięty i lekko puszcza wodę z dużego obiegu.
-
Podkładka pod antenę magnetyczną
Jest jeszcze taka osłona gumowa którą nakładasz na magnes http://www.hesta.com.pl/sklep/img/p/133-365-large.jpg
-
Alarm
Zazwyczaj takie rzeczy jak syrena alarmu są z tyłu powyżej prawego nadkola
-
Powoli się grzeje i problem z ogrzewaniem.
Dogrzewa Ci się do 90 stopni bo jak nie to może termostat do wymiany.
-
AEB Probleem z zaworkiem DV
Zawór przepuszcza i jest do wymiany.
-
"635 Podgrzewana Sonda Lambda przed katalizatorem zwarcie do plusa"
W AEB były dwa rodzaje sterowników i są dwa rodzaje sond. Dla starszych były to sondy o mniejszej mocy grzałki a juz po 96 roku weszły nowe sterowniki i mocniejsze grzałki. To samo u mnie było z tym że ja kupiłem nówkę za 260zł tak jak ty i próbuję ją sprzedać chociaż za połowe tej ceny bo będzie leżeć .Sonda do twojego musi miec nr 0 258 006 014/058 906 265 tak jak miałeś wcześniej