Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Tak Vag podłączany, jedynie sonda do wyrzucenia, trzyma obroty jak należy tylko jedzie jak bez turbo.
  2. --Rafcio-- opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Walczę od jakiegoś czasu z brakiem mocy, wymieniłem przepływomierz, dv na nowy, n75 i wtyczka jest na pewno sprawna, mam jedynie do wymiany sondę lambda. Przeczytałem gdzieś, że jeżeli odłączę przewód do wg to auto powinno mieć kopa ale niestety tak niejest. No i teraz pytanie do was co powinienem robic i sprawdzać dalej, czy wina leży w wg czy może klapce która zamyka wylot spalin. Nie mam już pomysłów.
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Już po zakupie niestety nie było w nim Boscha ale jestem pewny ze to ten nr.
  4. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Dzięki koledzy super odpowiedz mam upatrzony już uzywany Bosch z allegro o numerze z ETKI bo oczywiście po zakupie auta też było coś noname. Pozdrowienia. PS. Ciekawe czy tu na forum ktoś mi sprzeda do 150zł ori używkę
  5. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Tak chyba zrobię a jest sens kupowac używkę boscha za 150-200 bo 800zl średnio mi się uśmiecha wydawać.
  6. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    To co różne podróbki nowe są nic nie warte? Tylko Bosch?
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Kurde objawy ustąpiły jak wypiołem wtyczkę od przepływomierza a kupiłem niedawno nowy firmy AUTOLOG
  8. Panowie niżej zamieszczam listę z logami przepływomierza pierwszy jest dynamiczny pozostale dwa to na postoju. Kupiłem niedawno przepływomierz nowy firmy AUTOLOG i po odpięciu aku dzieją się cuda z silnikiem,szarpanie gaśnięcie itp, dopiero po przejechaniu okolo 100 km wszystko sie stabilizuję ale i tak mi się wydaje że jak na 150KM to mało. Czy okazało by się że nowa przepływka jest nie sprawna lub źle mierzy? Błędów zero. http://vaglog.pl/log_221832.html
  9. --Rafcio-- odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Ja bym ci polecił wymienić najpierw pierwszą przed katem ale zanim to zrobisz podłącz miernik pod wtyke co idzie do kompa na dwa białe przewody,przekręć stacyjkę i tam ma być napięcie żeby nie okazało się że sonda jest dobra.
  10. --Rafcio-- opublikował(a) temat w 1.8T
    Czy to normalne,że przy każdym odpięciu akumulatora moje audi strasznie kuleje,faluje gaśnie zanim nie przejade z 50km na szarpiącym i dławiącym silniku?
  11. Niewiem kurrr ... gdzie szukać przyczyny,ori wiązka do samego wzmacniacza, nic nie dłubane, na postoju bez włączonego silnika słychać też np laser w radiu lub jak włącze światła postojowe to też coś bzyczy
  12. To nie jest wina radia bo podmieniałem, chciałbym raczej się dowiedzieć co działać w instalacji jakies oddzielne masy, plusy
  13. Nie to przedlift ze zwykłymi H4
  14. Mam problem bo mianowicie odkąd kupiłem auto mam zakłócenia od świateł i przy przyśpieszaniu słychać jakby gwizd w radiu od turbiny. Jest to nagłosnienie Bose ze wzmacniaczem rownież Bose i radiem Kenwood. Pomóżcie jak to wyeliminować bo podczas jazdy słuchanie muzyki to porażka. Filmik pokazuję jak wyglądają zakłócenia na postoju od świateł i pracy odtwarzacza CD: https://www.youtube.com/watch?v=JH2p_8KYbVQ&feature=youtu.be
  15. Zmień mechanika bo w aso cię tak nie skasują za termostat Masz tu link do alledrogo z ustawieniem na najwyższą popularność http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=termostat+2.0+alt&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y&bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-3-default-0615
  16. Coś musiało ci się pomylić termostat tyle nie kosztuje
  17. Dobrze wiedzieć jaki masz silnik bo nic nie piszesz w tym kierunku i profil nie uzupełniony. To co opisujesz wygląda na padniętą jedną lub więcej cewek lub sam moduł zapłonu ale niewiem jaki masz silni.
  18. Dla mnie jest to nieczytelne było przez Vaglog.pl wstawić
  19. Dzieki za poradę. Przegwintowałem na ten sam rozmiar i wyciągnołem resztki starego gwintu ze śruby teraz jest ok.
  20. Wymien termostat wskazówka na 90 stopni powinna być już gdy przejedziesz około 5KM,pewnie jest niedomknięty i lekko puszcza wodę z dużego obiegu.
  21. Jest jeszcze taka osłona gumowa którą nakładasz na magnes http://www.hesta.com.pl/sklep/img/p/133-365-large.jpg
  22. --Rafcio-- odpowiedział(a) na lopez00073 temat w Audi A4 B6/B7
    Zazwyczaj takie rzeczy jak syrena alarmu są z tyłu powyżej prawego nadkola
  23. Dogrzewa Ci się do 90 stopni bo jak nie to może termostat do wymiany.
  24. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Zawór przepuszcza i jest do wymiany.
  25. W AEB były dwa rodzaje sterowników i są dwa rodzaje sond. Dla starszych były to sondy o mniejszej mocy grzałki a juz po 96 roku weszły nowe sterowniki i mocniejsze grzałki. To samo u mnie było z tym że ja kupiłem nówkę za 260zł tak jak ty i próbuję ją sprzedać chociaż za połowe tej ceny bo będzie leżeć .Sonda do twojego musi miec nr 0 258 006 014/058 906 265 tak jak miałeś wcześniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.