Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. To nie może być poprawne, oglądałem pare anglojęzycznych wymian rozrządu w 1.8T i gość miał wszystko równo na znakach.
  2. --Rafcio-- odpowiedział(a) na cinek_123 temat w 1.8T
    Jeden wiatrak to wiskoza i on chodzi cały czas a drugi się nie uruchomi bo to wiatrak od klimy.
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na cinek_123 temat w 1.8T
    Do ilu rośnie ta temperatura jak max do 94 to nic sie nie dzieje, wiskoza się nie załącza ona przecież pracuje zaraz po odpaleniu. Ide zobaczę do siebie zkąd ta wtyczka biegnie ale wydaje mi się że powinna być razem w oplocie z tą drugą którą masz.
  4. --Rafcio-- odpowiedział(a) na cinek_123 temat w 1.8T
    To są dwa czujniki temperatury płynu chłodniczego , jeden leci do zegarów, drugi do ECU
  5. Miałem problem z obrotami i okazało się że mam dziurawą Dvkę, sprawdź jak u Ciebie jest.
  6. Mogłeś trafić z tym G28, nie masz kabla żeby to vagiem przeskanować takie coś powinno od razu wyskoczyć.
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Zivia temat w 1.8T
    Sprawdz klapkę w turbinie po stronie gorącej bo może jej juz nie masz
  8. To bedzie tak caly czas kopcic?
  9. Dwumas? Poduszki?
  10. No ładna, myślę, że uda mi się kiedyś pojawić pierwszy raz na spocie i obejrzeć dokładnie
  11. Witam, skręciłem dość dobrze klapkę, dobrze dolega ale przy 1500-2000 rpm juz ją słychać, zastanawia mnie czy nie za szybko się ona otwiera i auto słabo się zbiera od spodu. Czy to może być przez sondę ( mam na razie odpiętą bo padła) i komp steruje tak N75 zeby się WG szybciej otwierał ?
  12. A wyłącz czujniki wewnętrzne i zobacz czy się włączy, masz pewnie taki przycisk na słupku. Ja miałem podobnie co do alarmu jak wisiał mi brelok na lusterku.
  13. Jakby to był benzyniak z turbo to bym powiedział że DV ale że to diesel to przyjrzyj się przewodom podciśnienia.
  14. No pasek,rolki i napinacz
  15. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Problem związany jest z innym profilem płyty podłogowej. Miejsce na wał, most i inne tylne zawiesznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.