Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Kto Wie ten Wie temat w 2.4
    Zalałem tyle na postoju żeby bylo po miedzy min a max, pozniej odpaliłem pokrecilem kierownicą lewo prawo, wtedy to normalnie tak super chodziło wspomaganie że miałem banana na twarzy , uzupełniałem ubytki, no i kiedy juz przestało się pienić i płyn stał w miejscu pojechałem się przejechać. Wróciłem a tu wspomaganie chodzi cięzko i płyn taki jak przed wymianą
  2. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Kto Wie ten Wie temat w 2.4
    Febi mineralny zielony 6162 lałem
  3. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Kto Wie ten Wie temat w 2.4
    Wymieniałem płyn na nowy na starej pompie i po przejechaniu się zmienił kolor na taki ciemnobrązowy, to pompa na 100%?
  4. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Kto Wie ten Wie temat w 2.4
    Mam to samo i jestem ciekawy rozwiązania problemu ja na razie to olałem i jeżdze z tym, co prawda na miejscu jest troche tragicznie no ale cóż ...
  5. --Rafcio-- odpowiedział(a) na sztahu temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pomyśl nad ładniejszym felunkiem
  6. I co ogarnąłeś temat, bo tak jak mówisz mogą to być cewki albo świece.
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzieki za odp, a wez mi jeszcze powiedz czy ciezko jest tam upchać tą taśmę led bo czytalem ten temat b6/b7 i tam ktoś pisał że dekory w a4 b5 są ciasno spasowane.
  8. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć jak zdjąć dekory z drzwi i przedniej deski żeby nie połamać, bo chciałbym sobie podswietlanie zamontować
  9. --Rafcio-- odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    B1S2 oznacza Bank 1 Sensor 2 czyli druga sonda
  10. Moze sie wydawać sprawny ale może się już nie domyka do końca i leci od początku z dużego obiegu. A jak dogrzeje się do 90 to juz caly czas trzyma?
  11. Weź jak coś napisz co tam dokładnie się stało jak wszystko wróci do normy.
  12. A kurde no teraz to jasne, myślałem że trzeba tak z boku to podważyć a to jednak tam od samego dachu. Wielkie dzięki jeszcze raz.
  13. Jeszcze raz ja, mam włożyć w tym miejscu śrubokręt czy w tym
  14. Od tej strony słupka rozumie? Czy od szyby
  15. Jak te listwy po bokach szyby zdjąć żebym mógł je jeszcze raz założyć?
  16. --Rafcio-- odpowiedział(a) na michu123 temat w 1.8T
    W górnej częsci obudowy filtra powietrza masz wtyczkę, odepnij ją pózniej zdejmij tą pokrywę i w niej będzie siedział przepływomierz. Dalej na pewno sobie poradzisz.
  17. Tak z ciekawości auto kosztowało poniżej 18 tyś?
  18. Cewki też nówki czy jakieś używki bo dziwne troche
  19. Jak u Ciebie z mocą auta gdy sonda padła?
  20. Nieopłacalne moim zdaniem, trzeba ogarniać podłogę żeby wał leciał (dlatego w quattro masz takie wgłębienie z tyłu przed nogami), inna skrzynia biegów, tylne zawieszenie, tłumik bodajże też trochę inaczej przebiega.
  21. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w Audi A4 B5
    Dobra dzieki ale to sedan i nie była to kwestia ustawienia klapy.
  22. --Rafcio-- odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w Audi A4 B5
    Na tych? Dobra to była kwestia wyciągnięcia wnęki lampy a dokładnie tych uchwytów na których siedzi lampa.
  23. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Bezludny85 temat w Audi A4 B6
    Obejrzyj sobie fajny filmik jak usunąć rysę https://www.youtube.com/watch?v=2nYF46P7B2c
  24. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Bezludny85 temat w Audi A4 B6
    Widzę że nie masz pojęcia o polerowaniu więc radzę oddać to komuś kumatemu bo spierdzelisz i będziesz cały bok malował. Ja się tylko zapytałem, nie napisałem tego tematu więc luz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.