Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Cewki TFSI do aeb
Nie no bajerancko, te z TFSI są trwalsze czy jak?
-
Przewywanie na LPG przy obrotach od 3 tyś. do 4,5 tyś. gdy się gwałtownie przyspiesza
Mogą też być świece, cewki najpierw to sie objawia na gazie bo potrzeba lepszej iskry a jak juz bedą calkowicie rozwalone to pojawi się to na benzynie. Ale to są tylko moje przypuszczenia może to być całkiem co innego.
-
jakie są świece ori?
NGK PFR6Q platynowe to oryginał
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
To jest chinol, nie kupuj takich rzeczy na allegro bo będziesz dwa razy w plecy, tylko aso albo sprawna oryginalna używka.
-
1.8T AEB 97r. nagły problem z N75/czujnikiem halla?
Sprawdz, jaka opornosc na n75 ale jak wtyczka dobra to cewka w nce przepalona i jest przerwa. Przyjrzyj się wtyczce od halla.
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Ta 4 przewody
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Przed, mam tylko jedną, aktualnie jezdze bez
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
No troche sie mylisz, ja za pierwszym razem tez myslalem ze jak podam pojemnosc kod silnika to kupie dobrą a jak pozniej doczytałem lepiej to jest to mylące, dostałem sondę do nowszego AEB 260zł w błoto i juz komputer nie widział sondy, błąd grzałki i sonda stała na 1V. Od tej pory kupuję takie rzeczy tylko po ETCE, numerze sterownika i VIN.
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
No przymierzam się właśnie do tej, ciekawe czy to będzie działać poprawnie,chyba dużego wyboru nie mam albo używka która nie ma mniej jak 200tys przelotu albo ta uniwersalna.
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Nie nie Dev to nie podejdzie, czarna a brązowa wtyczka to jest róznica i jeszcze ta brązowa ma na górze po lewej strony takie zabezpieczenie ze nie wsunie tego. Wszystkie strony kopiują prawie, że sonda nadaje się od 1995 do 2001 a w tych latach produkcji było z 4 róże sterowniki do AEB, u mnie siedzi ten najstarszy na pięć małych kostek.
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Jest jedna na allegro ale to mniej jak 200k przelotu na pewno nie ma.
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Witam poszukuję ostatnio sondy lambda do swojego 1.8T, dużo obczytałem już że wiele zamienników nie działa poprawnie. Zastanawiam się nad kupnem takiej uniwersalnej, niby wszystko sie pokrywa http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3016321622171-0_258_986_615-sonda-lambda.html Tak jest według ETKI Pytanie do Was czy można to śmiało brać?
-
Błąd sondy Lambda
http://i6.photobucket.com/albums/y217/aageraci/DSC00696.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Czerwona Bepiątka 1.8T
Ile takie repliki jesli mozna wiedzieć- A4B5 błedy pomocy! PILNE!
Masz jakiś problem z prądem, akumulator słaby, coś z kablami albo alternatorem.- A4B5 błedy pomocy! PILNE!
Wyczyść je bo mogły się niektóre pojawić z powodu niskiego napiecia akumulatora. Jak sie jeszcze raz któreś pojawią to będziemy wiedzieć w jaką stronę iść.- Jakie macie spalanie 2.0T w quattro
W quattro zawsze ten litr więcej łyknie.- Dziwne objawy przy przyspieszaniu/przerywanie pracy silnika///
Też tak mam i jest ok- [AEB] nowa sonda bosch ,zwarcie do +
Co Ci moge więcej powiedzieć, oddaj tą znajdz oryginał albo tą uniwersalną i zdaj relacje jak to działa.- [AEB] nowa sonda bosch ,zwarcie do +
A jest różnica w pracy silnika miedzy tą co była na początku a tą co masz teraz czy praktycznie nie zauważalne. Coś sobie przypominam, że te nowsze sondy (taka jak masz aktualnie) mają wiekszą moc grzałki a do naszych szły te jeszcze z mniejszą mocą ale dokładnie niewiem ile Wat. Oczytałem się o tych sondach i tylko oryginalna chodzi tak jak należy. Ja jeżdzę póki co z odpiętą.- [AEB] nowa sonda bosch ,zwarcie do +
Trudno mi powiedzieć niestety, może uda ci się wymienić twoją na ten zamiennik Boscha 0 258 986 615 bo on w podobnej cenie Wez mi powiedz jeszcze czy auto ma mniej mocy przy tej niedziałającej sondzie?- [AEB] nowa sonda bosch ,zwarcie do +
Tak, jeszcze jest zamiennik uniwersalny Boscha o nr 0 258 986 615, ta której szukam to już jest nie produkowana.- [AEB] nowa sonda bosch ,zwarcie do +
Jak masz komputer na 5 małych kostek to na pewno ta z brązową wtyczką co teraz masz nie bedzie działała bo jest do AEB po 96 roku.- [AEB] nowa sonda bosch ,zwarcie do +
Masz numer sondy uniwersalnej? Nie masz przypadkiem czarnej wtyczki a ta nowa którą kupiłeś nie ma brązowej z takim klinem? - Czerwona Bepiątka 1.8T