Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Gab73 temat w 1.8T
    Kolega wyżej radzi abyś sprawdził czy wałki są na znakach
  2. No to pewnie to 1.8T nie mialo 150KM, jak zwykle zaworki i inne pierdołki, po czym takie 1.8T jedzie jak wolnossący 1.8. Uwierz, że ze sprawną serią nie masz szans.
  3. Też chce wiedzieć to bardzo ciekawe.
  4. Tylko ten metalowy element co się otwiera i zamyka pod wpływem temperatury, ten wklad wlasnie.
  5. Zaciety termostat w pozycji zamkniętej lub padnięta pompa wody.
  6. W tym silniku to pierwsze sprawdz turbo czyli ile oleju jest w wezu do ic tym na dole oczywiscie bo tam olej stoi, druga kwestia to uszczelka gornego dekla czy nie leje wokol silnika i na swiece, po trzecie czy nie leci z michy olejowej, po czwarte sciagnij plastikowa oslone rozrzadu i sprawdz czy nie leje z pod walkow bo sa tam uszczelniacze ktore co jakis czas puszczaja. Jak to wszystko jest ok to uszczelniacze na zaworach lub zuzycie elementow silnika.
  7. Ściagnij dolny waz od intercoolera i zobacz ile wyleci oleju
  8. --Rafcio-- odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Przecież każde 1.8T tak ma, tak jest zbudowana odma i odpowietrzanie skrzyni korbowej, że wszystko leci w dolot, po co sobie szukasz kłopotów tam gdzie ich niema. Jak ci wycieka olej to może turbo Ci puszcza, odmę zostaw w spokoju ale zrobisz jak uznasz za stosowne. Pozdro
  9. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Jakub Mikusek temat w 1.8T
    Chyba mu chodzi o odpowietrzenie skrzyni korbowej
  10. Loga wrzucasz na strone http://vaglog.pl/
  11. Ja jak chinczyka niebieskiego kupilem to tez tak było, papierem ściernym dookoła zeszlifowałem i wchodzi teraz miodzio. Troche to zeszło niestety.
  12. Moj zawor jak podpialem pod kompresor to od 0.3 bar lekko syczy do dolotu a przy 0.5 to juz powietrze leci konktetnie. Obstawiam ze przez to od spodu jest prawie przeladowanie, przeplywka duzo pokazuje i komp tnie doladowanie jak moze, ale to bedzie pewne dopiero jak podmienie n75 albo zapne bypassa wezykiem turbo-grucha i wtedy obczaje jaki przeplyw i jakie duty cycle n75. Po mojemu to nieszczelny zaworek mozna porownac do dziurawej gruchy wg.
  13. creshu jakies te swiece wkladal beru, to jakies platyny czy zwykle.Poreszto musze sie kiedys z Toba spotkac na podmiane przeplywki bo u mnie znow jest odwrotnie niz u Ciebie bo zawyża, niewiem czy jest trafiona. Druga sprawa to n75 wydaje mi sie ze jest nieszczelny i nie daje rady sztangi do konca wyciagnac.
  14. Z tym jest loteria, głownie ślizgi pękają, łańcuch przeskakuje a bardzo żadko ale też się zdarza, że łańcuch strzela. Nikt ci nie powie ile masz czasu, niektórzy jeżdzą z tym i się nie przejmują. Jak bym tak miał 3:10 to bym nawet nie odpalał , najlepsze od 10:34
  15. Oryginał czy zamiennik jak ten drugi to już możesz się domyślać.
  16. --Rafcio-- odpowiedział(a) na sagakama temat w 1.8T
    czujnik temperatury wody
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na jacyk12345 temat w 1.8T
    Powinien klikać nonstop, nie zawsze na zimnym silniku
  18. --Rafcio-- odpowiedział(a) na jacyk12345 temat w 1.8T
    Ale kto Ci co pomoże, musisz zerknąć pod spód i zobaczyć skąd się leje, wg mnie jest nieszczlnie pomiedzy przewodem/przewodami a filtrem paliwa.
  19. --Rafcio-- odpowiedział(a) na jacyk12345 temat w 1.8T
    Sprawdz wszystkie przewody do filtra, jak ma tak mało najechane to nie ma sensu wymieniać, co do podciśnienia to sprawdz zawór n80 tzw węglowy.
  20. Może jest tam duże pole elektromagnetyczne i immo głupieje
  21. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    To stary AEB, tam nie ma takich kanałów
  22. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Bardzo ładnie Ci wyszły, sonda lambda sprawna, n75 niby steruje, weź napisz do http://a4-klub.pl/index.php?/user/74674-lukasz13/on się lepiej na tym zna, nie chce być od tego specjalistą, na logach niby według mnie jest wszystko ok. Najgorsze jest to, że logi wg mnie są ok a turbo według tego wskaźnika twojego nie chce nic nabić.
  23. Nie ma tu loga z n75 jest na kanale 025 Zacznij od sprawdzenia szczelnosci dolotu. Bo to nic nie kosztuje a jak jest jakaś dziura to będą złe odczyty z przeplywki.
  24. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Masz tak?????????? Mój kabel to najtańszy chinczyk z allegro jaki moze być.
  25. --Rafcio-- odpowiedział(a) na dawid332 temat w 1.8T
    Zainstaluj vaga 311.2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.