Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
Pekla sprezyna z przodu
Musiał bym tak ze 2-3 miesiące jeszcze pojezdzic na uwalonej zeby pro kita zalozyć, czyli pro kit bedzie lepszy na ori amory 1BE niż np jakis najtańszy gwint? Bede sledzil i szukal nadal spręzyny a jak nie znajde to albo będe myslal nad tym co wojtaz podal kyb albo pro kitem chociaz troche mi kasy szkoda
-
Pekla sprezyna z przodu
To moze czakać aż mi pęknie z tyłu , Randor mozesz miec 100% racji skoro to lata od nowości i jeszcze ten twardy zawias ;/ , Wojtaz powiedz mi czy na eibachu jest trochę bardziej komfortowo ? Zdj spręzyny
-
Pekla sprezyna z przodu
A Kayaba, głównie boje sie ze jak założe cos innego to przod pojdzie w górę i będzie wyglądał z d*py.
-
Pekla sprezyna z przodu
A te jakies nowe sprezyny na przod z allegro gt parts czy cos takiego bez oznaczen by podeszły? Z luźną kasą tak
-
Pekla sprezyna z przodu
Ja z okolic zamoscia, przeszukalem cale allegro i olx no i kiepsko, ciekawe czy o innych kolorach by siadly a 1be stoi bodajze na -20
-
Plecionka
To nie jest duży koszt a zaraz sie posypie całkiem.
-
Co to za chwast przy obrotach?
Taki problem to nie problem
-
Pekla sprezyna z przodu
Witam mam peknieta sprezyne prawy przod zawias 1be kolor sprezyny 1xszary 3x fiolet. Nie moge znalezc takiej sprezyny. Czy jakies inne oznaczenia tymi kropkami podejdą tak zeby stal rowno z tylem bo 1be to chyba -20 przod i tyl
-
1.8t turbo
Pewnie sie wklad katalizatora oberwał i blokuje wydech.
-
Króciec wody głowica AWT
Jeden czujnik w tym króćcu podaje temperature do kompa a drugi jak masz klimę to steruje klimą i tyle w temacie.
-
Króciec wody głowica AWT
Chyba nie bo mam B5 z 95r i mam na dwa czujniki.
-
Króciec wody głowica AWT
Ten pierwszy jak nie masz klimy a ten drugi jak masz . Wymieniałem to kiedys bo w AEB jest tak samo, rurkę od odmy trzeba by odsunąć i wiązke od cewek, odpiac przewody od czujników w tym króćcu i go odkręcić.
-
komunikat na fisie
Lampa blyskowa nie pozwala odczytać tego.
-
Prośba o ocene logów AEB
Chyba nie bardzo sie rozumiemy bo w TDI nie ma DV.
-
Prośba o ocene logów AEB
U mnie było tak jak miałem dziurawy DV (zawor upustowy) i padniętą sondę lambda
-
i stanelem:(
Może mechanik mówił jeździć, nic sie nie martwic tylko obserwować , ciągnikiem jak by przód podniósł to smiesznie by to wyglądało.
-
i stanelem:(
To zaoszczędziłeś na jedno tankowanie. A teraz kombinować trzeba
- i stanelem:(
-
i stanelem:(
Co ci sie uszkodzi podczas holowania jak tylko kola sie obracają ? Pewnie kulki z przegubu wypadły i po sprawie.
-
wysokie spalanie
Dogrzewa ci sie do 90?
-
Wymiana łancuszka 1.8T problem powrócił...
Jak kupiłeś gdzie indziej niz w ASO to możliwe, że juz sie zesrał, myślę, że w aso bys zaplacil za niego cos z 2 tysie.
-
Strefa Śmiechu
- Laptop do programu VAG
Poszukajj w okolicy swojej okolicy na olx albo allegro, na 150zl nie licz bardzo bo to fartowo mi sie udalo wyrwac ale one chodzą tak od 200 do 300 http://allegro.pl/dell-d610-1400x1050-2gb-40gb-wifi-rs-232-lpt-winxp-i6378699193.html Do vag nic lepszego ci nie potrzeba, do neta tez niezly.- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ale pięknie- Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Tak z przebiegami 220kkm - Laptop do programu VAG