Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Musiał bym tak ze 2-3 miesiące jeszcze pojezdzic na uwalonej zeby pro kita zalozyć, czyli pro kit bedzie lepszy na ori amory 1BE niż np jakis najtańszy gwint? Bede sledzil i szukal nadal spręzyny a jak nie znajde to albo będe myslal nad tym co wojtaz podal kyb albo pro kitem chociaz troche mi kasy szkoda
  2. To moze czakać aż mi pęknie z tyłu , Randor mozesz miec 100% racji skoro to lata od nowości i jeszcze ten twardy zawias ;/ , Wojtaz powiedz mi czy na eibachu jest trochę bardziej komfortowo ? Zdj spręzyny
  3. A Kayaba, głównie boje sie ze jak założe cos innego to przod pojdzie w górę i będzie wyglądał z d*py.
  4. A te jakies nowe sprezyny na przod z allegro gt parts czy cos takiego bez oznaczen by podeszły? Z luźną kasą tak
  5. Ja z okolic zamoscia, przeszukalem cale allegro i olx no i kiepsko, ciekawe czy o innych kolorach by siadly a 1be stoi bodajze na -20
  6. --Rafcio-- odpowiedział(a) na bagy temat w Audi A4 B5
    To nie jest duży koszt a zaraz sie posypie całkiem.
  7. --Rafcio-- odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Taki problem to nie problem
  8. Witam mam peknieta sprezyne prawy przod zawias 1be kolor sprezyny 1xszary 3x fiolet. Nie moge znalezc takiej sprezyny. Czy jakies inne oznaczenia tymi kropkami podejdą tak zeby stal rowno z tylem bo 1be to chyba -20 przod i tyl
  9. --Rafcio-- odpowiedział(a) na szczerbol temat w 1.8T
    Pewnie sie wklad katalizatora oberwał i blokuje wydech.
  10. --Rafcio-- odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Jeden czujnik w tym króćcu podaje temperature do kompa a drugi jak masz klimę to steruje klimą i tyle w temacie.
  11. --Rafcio-- odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Chyba nie bo mam B5 z 95r i mam na dwa czujniki.
  12. --Rafcio-- odpowiedział(a) na p.m.c temat w 1.8T
    Ten pierwszy jak nie masz klimy a ten drugi jak masz . Wymieniałem to kiedys bo w AEB jest tak samo, rurkę od odmy trzeba by odsunąć i wiązke od cewek, odpiac przewody od czujników w tym króćcu i go odkręcić.
  13. Lampa blyskowa nie pozwala odczytać tego.
  14. Chyba nie bardzo sie rozumiemy bo w TDI nie ma DV.
  15. U mnie było tak jak miałem dziurawy DV (zawor upustowy) i padniętą sondę lambda
  16. --Rafcio-- odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Może mechanik mówił jeździć, nic sie nie martwic tylko obserwować , ciągnikiem jak by przód podniósł to smiesznie by to wyglądało.
  17. --Rafcio-- odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    To zaoszczędziłeś na jedno tankowanie. A teraz kombinować trzeba
  18. --Rafcio-- odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Nic nie rozwali
  19. --Rafcio-- odpowiedział(a) na zwalowy temat w Audi A4 B5
    Co ci sie uszkodzi podczas holowania jak tylko kola sie obracają ? Pewnie kulki z przegubu wypadły i po sprawie.
  20. --Rafcio-- odpowiedział(a) na Pietrzun temat w 1.8T
    Dogrzewa ci sie do 90?
  21. Jak kupiłeś gdzie indziej niz w ASO to możliwe, że juz sie zesrał, myślę, że w aso bys zaplacil za niego cos z 2 tysie.
  22. Poszukajj w okolicy swojej okolicy na olx albo allegro, na 150zl nie licz bardzo bo to fartowo mi sie udalo wyrwac ale one chodzą tak od 200 do 300 http://allegro.pl/dell-d610-1400x1050-2gb-40gb-wifi-rs-232-lpt-winxp-i6378699193.html Do vag nic lepszego ci nie potrzeba, do neta tez niezly.
  23. Ale pięknie
  24. Tak z przebiegami 220kkm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.