Treść opublikowana przez --Rafcio--
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Ok dzięki, myślę też wywalic calkiem n18 od egr skoro jest zaslepiony i skierowac podcisnienie z pompy bezposrednio na n75
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Ile tam na wyjściu z tej pompy powinno być żeby było idealnie?
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Niewyraźnie napisane było sorry
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Wszystkie węże podcisnienia jakie tam są miałem w rękach i je obejrzałem dokladnie. W czym masz teraz problem to nie wiem.
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Zamienie jutro i najwyżej napiszę co i jak albo zrobię logi na innym zaworku
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Moze poprostu maja inna charakterysteke pracy, wloze bialy jako n75, w sumie co mi szkodzi.
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
No to ja latam na czarnym, ogolnie n75 oryginalnie jest z białą głową ale mi sie wydaje ze nie ma pomiedzy nimi różnicy po za kolorem.
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Dobrze przeczytalem i przemyślałem
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Wezyki wszystkie posprawdzane podciśnieniowe oraz trójniki. Jest jeszcze cos takiego ze jak postoi przez noc to z rana ma twardy hamulec jak beton.
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Zrobie tak jak mowisz, znajomy dal mi zaworek turbo od alfy wyglada tak samo i na nim aktualnie jeżdzę ale moze on cos nie domaga. Ale mowimy o n75 od turbo tak? Bo ty mi piszesz o n18 a EGR zaślepiłem.
-
1.9 TDI AFN słaby od dołu do 1800 rpm LOGI
Mam tylko ten jeden problem w swoim afn ze od samego dolu do okolo tam 1800 rpm nie czuc ze ma turbo jest strasznie wolne a po tym jak przekroczy 1800 to leci pełną parą. Turbo czyscilem, geometria chodzi jak nowa, wszystko szczelne. Zaznaczylem na logach ten przedzial gdzie jest to niedoładowanie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jak powstanie jakis temat na forum albo na fb to podrzuć linka, z chęcią poobserwuję.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
uchyl rąbka tajemnicy jakie nastepne auto
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Że też te polskie blachy nie mogą byc w wymiarach jak z USA tylko kwadraty.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jakiś fajny filmik by się kiedyś przydał jak się toczy ta piękna furmanka.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
AFN z 96r 280tys ale to raczej nie realne ale oleju nie bierze
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No kolego robi robote. Jaki masz patent na tak dobre spasowanie zderzaka z blotnikiem i lampą?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi myślałeś o projekcie jakiegos innego modelu Audi czy b5 forever?
-
Rdza na tylnym kielichu
Trzeba by było zdjąć jak już dziurawe to do wymiany najlepiej z audi 80 albo początkowych roczników b5 z 95roku tam były bodajże dodatkowo ocynkowane.
-
Zapach płynu chłodniczego.
A jak sprawdzą i będzie dobra a za jakiś czas zacznie przeciekać, będziesz musiał znów to robić bo szkoda ci było 100zł na nową nagrzewnicę.
-
Zapach płynu chłodniczego.
Tak
-
Pusta pucha katalizatora a turbo i odczyt z MAF
Cały osprzęt jest nowy, sztanga się rusza, n75 nowy, przewody pod cisnieniowe nowe. Gdybym miał na podmianę kata to bym juz wiedział czy to to ale jak by nie miało to znaczenia to wolę te pare stówek zostawić na cos innego niż katalizator.
-
Pusta pucha katalizatora a turbo i odczyt z MAF
LOG http://vaglogger.apphb.com/log/5a105a9d2839f80f3c89d324?AuthKey=5d102932a29941d683df9a42a507dcc4 Witam, mam problem z overboostem w logach, auto nie może napompować w ogóle boostu ponieważ n75 upuszcza wszystko. Sprawdzony każdy element jak szczelność dolotu i osprzęt, wszystko jest ok. Został mi jeszcze do wymiany filtr paliwa i świece. Myślę, że nie ma to nic wspólnego ale auto od zakupu miało wywalony środek puszki kata. Więc teraz pytanie do Was czy pusta puszka może powodować takie cuda jak w logu? Auto kompletna seria ma te 125g/s pomiaru przy odcince plus minus a tu ostro zawyżone.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
- B5 1.8T AEB Ręce opadają
Katalizator jest u mnie pusty. - B5 1.8T AEB Ręce opadają