Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

--Rafcio--

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez --Rafcio--

  1. Ok dzięki, myślę też wywalic calkiem n18 od egr skoro jest zaslepiony i skierowac podcisnienie z pompy bezposrednio na n75
  2. Ile tam na wyjściu z tej pompy powinno być żeby było idealnie?
  3. Wszystkie węże podcisnienia jakie tam są miałem w rękach i je obejrzałem dokladnie. W czym masz teraz problem to nie wiem.
  4. Zamienie jutro i najwyżej napiszę co i jak albo zrobię logi na innym zaworku
  5. Moze poprostu maja inna charakterysteke pracy, wloze bialy jako n75, w sumie co mi szkodzi.
  6. No to ja latam na czarnym, ogolnie n75 oryginalnie jest z białą głową ale mi sie wydaje ze nie ma pomiedzy nimi różnicy po za kolorem.
  7. Wezyki wszystkie posprawdzane podciśnieniowe oraz trójniki. Jest jeszcze cos takiego ze jak postoi przez noc to z rana ma twardy hamulec jak beton.
  8. Zrobie tak jak mowisz, znajomy dal mi zaworek turbo od alfy wyglada tak samo i na nim aktualnie jeżdzę ale moze on cos nie domaga. Ale mowimy o n75 od turbo tak? Bo ty mi piszesz o n18 a EGR zaślepiłem.
  9. Mam tylko ten jeden problem w swoim afn ze od samego dolu do okolo tam 1800 rpm nie czuc ze ma turbo jest strasznie wolne a po tym jak przekroczy 1800 to leci pełną parą. Turbo czyscilem, geometria chodzi jak nowa, wszystko szczelne. Zaznaczylem na logach ten przedzial gdzie jest to niedoładowanie
  10. Jak powstanie jakis temat na forum albo na fb to podrzuć linka, z chęcią poobserwuję.
  11. uchyl rąbka tajemnicy jakie nastepne auto
  12. Że też te polskie blachy nie mogą byc w wymiarach jak z USA tylko kwadraty.
  13. Jakiś fajny filmik by się kiedyś przydał jak się toczy ta piękna furmanka.
  14. AFN z 96r 280tys ale to raczej nie realne ale oleju nie bierze
  15. No kolego robi robote. Jaki masz patent na tak dobre spasowanie zderzaka z blotnikiem i lampą?
  16. Kowi myślałeś o projekcie jakiegos innego modelu Audi czy b5 forever?
  17. Trzeba by było zdjąć jak już dziurawe to do wymiany najlepiej z audi 80 albo początkowych roczników b5 z 95roku tam były bodajże dodatkowo ocynkowane.
  18. A jak sprawdzą i będzie dobra a za jakiś czas zacznie przeciekać, będziesz musiał znów to robić bo szkoda ci było 100zł na nową nagrzewnicę.
  19. Cały osprzęt jest nowy, sztanga się rusza, n75 nowy, przewody pod cisnieniowe nowe. Gdybym miał na podmianę kata to bym juz wiedział czy to to ale jak by nie miało to znaczenia to wolę te pare stówek zostawić na cos innego niż katalizator.
  20. LOG http://vaglogger.apphb.com/log/5a105a9d2839f80f3c89d324?AuthKey=5d102932a29941d683df9a42a507dcc4 Witam, mam problem z overboostem w logach, auto nie może napompować w ogóle boostu ponieważ n75 upuszcza wszystko. Sprawdzony każdy element jak szczelność dolotu i osprzęt, wszystko jest ok. Został mi jeszcze do wymiany filtr paliwa i świece. Myślę, że nie ma to nic wspólnego ale auto od zakupu miało wywalony środek puszki kata. Więc teraz pytanie do Was czy pusta puszka może powodować takie cuda jak w logu? Auto kompletna seria ma te 125g/s pomiaru przy odcince plus minus a tu ostro zawyżone.
  21. Katalizator jest u mnie pusty.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.